MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Telefon na abonament, pytania!

« poprzednia strona

Strona 21 z 21 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 19 | 20 | 21 ] - Skocz do strony

Str 21 z 21

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

zealot

Post #1 Ocena: 0

2016-05-19 13:14:13 (8 lat temu)

zealot

Posty: 1475

Mężczyzna

Z nami od: 18-06-2011

Skąd: Wigan

Cytat:

2016-05-19 10:39:20, Mamasita1 napisał(a):
W październiku kończy mi się umowa z CW gdzie mam podpisany kontrakt z O2
Wie ktoś z was kiedy mogłabym przedłużyć umowe , wraz ze zmianą telefomu?


w październiku?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Marta2509

Post #2 Ocena: 0

2016-05-19 13:24:17 (8 lat temu)

Marta2509

Posty: 1769

Kobieta

Z nami od: 06-04-2016

Skąd: Kent

Cytat:

2016-05-19 10:39:20, Mamasita1 napisał(a):
Witam.
Mam pytanie ;)

W październiku kończy mi się umowa z CW gdzie mam podpisany kontrakt z O2
Wie ktoś z was kiedy mogłabym przedłużyć umowe , wraz ze zmianą telefomu?

Dziękuje za odpowiedzi :)


Mi sie umowa konczy zawsze we wrzesniu a odnawiac moge od lipca.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #3 Ocena: 0

2016-05-19 18:09:04 (8 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

U mnie w EE na koncie internetowym jest napisana dokładna data upgradu. Mam inne pytanie - mam sieć EE . Dużo jeżdżę po Londynie i często potrzebuje wejść na Google by znaleźć dokładny adres jakieś organizacji/restauracji/hotelu/klubu itd itp a często takie miejsca zmieniają adres albo wogole potrzebuje skorzystać z internetu. Jeżdżę skuterem - zatrzymuje się w danym miejscu i co - brak internetu ! Musze czekać dobra minute by internet się łaskawie pojawił , czasem mniej ale mi zależy na czasie zwłaszcza gdy zatrzymuje się w bardzo niedozwolonych miejscach. Po kilkudziesięciu sekundach albo w drastycznych sytuacjach pojawia się po kilku minutach. Czy Wy też tak macie czy tylko ta sieć jest taka do d...??? Wysłałem im email z pretensjami co to ma znaczyć środek największego miasta w UK i problem z internetem itd itp ale jedyne co napisali to to że sygnał się gubi między budynkami ... bo za miesiąc mogę upgrade zrobić ale nie wiem czy zostać z ta siecią

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kruuuu

Post #4 Ocena: 0

2016-05-19 19:13:42 (8 lat temu)

kruuuu

Posty: 379

Mężczyzna

Z nami od: 11-10-2015

Skąd: Newcastle

To byc moze prawdziwa przyczyna, ja mieszkam w malym miescie i takze w sieci EE mam wszedzie 4G, poprobuj moze na zwyklych startowkach co smiga najlepiej i tam przejdz na kontrakt

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #5 Ocena: 0

2016-05-19 19:49:22 (8 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2016-05-19 18:09:04, Wielim napisał(a):
U mnie w EE na koncie internetowym jest napisana dokładna data upgradu. Mam inne pytanie - mam sieć EE . Dużo jeżdżę po Londynie i często potrzebuje wejść na Google by znaleźć dokładny adres jakieś organizacji/restauracji/hotelu/klubu itd itp a często takie miejsca zmieniają adres albo wogole potrzebuje skorzystać z internetu. Jeżdżę skuterem - zatrzymuje się w danym miejscu i co - brak internetu ! Musze czekać dobra minute by internet się łaskawie pojawił , czasem mniej ale mi zależy na czasie zwłaszcza gdy zatrzymuje się w bardzo niedozwolonych miejscach. Po kilkudziesięciu sekundach albo w drastycznych sytuacjach pojawia się po kilku minutach. Czy Wy też tak macie czy tylko ta sieć jest taka do d...??? Wysłałem im email z pretensjami co to ma znaczyć środek największego miasta w UK i problem z internetem itd itp ale jedyne co napisali to to że sygnał się gubi między budynkami ... bo za miesiąc mogę upgrade zrobić ale nie wiem czy zostać z ta siecią

przerobiłem już 4 sieci, każda tak ma, w różnych miejscach. Żeby było "zabawnie" bywa tak często w samym centrum miasta.

Ale nie tylko. A powody są dwa.
Po pierwsze anteny są na dachach, nadają na bardzo wysokich częstotliwościach, które są skutecznie tłumione i gaszone przez grube mury i stalowe konstrukcje.

Druga przyczyna, są firmy i instytucje w tym zwłaszcza szkoły które stosują urządzenia zakłócające pracę telefonów komórkowych.
Nie ma i prędko nie będzie sieci dającej 100% obłożenia sygnałem, przynajmniej do czassu gdy uda się wprowadzić pomysł by KAŻDY ruter internetowy był też mini nadajnikiem telefonii komórkowej.
Był taki pomysł, nawet google się do tego zapaliło, bo można by lokalizować użytkownika nie tylko w poziomie, ale i w pionie, co umożliwiło by nawigację nawet wewnątrz budynków, ale znaleźli się obrońcy prywatności.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Strona 21 z 21 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 19 | 20 | 21 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,