MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Telefon na abonament, pytania!

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 21 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 19 | 20 | 21 ] - Skocz do strony

Str 2 z 21

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

MrMaverick1971

Post #1 Ocena: 0

2012-10-01 20:23:05 (12 lat temu)

MrMaverick1971

Posty: 5457

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 26-07-2012

Skąd: Bedford

Cytat:

2012-10-01 20:17:03, Samurajka napisał(a):
Cytat:

2012-10-01 20:13:18, MrMaverick1971 napisał(a):
Cytat:

2012-10-01 19:59:22, paolomario napisał(a):
Jakby Cie facet kochal to by Ci ten telefon kupil :-D;-):-8

Eh, jak sobie przypomne poczatki w UK. Kupilem sobie nowy, pachnacy D600 za cos ponad dwie stowy, a nastepnego dnia jeszcze jeden jak zobaczylem jak sie zonie (wtedy dziewczynie) oczy zaswiecily na jego widok.:-)

Dokladnie, jakby Cie Twoj facet kochal, to ten telefon juz by byl Twoj. A tak musisz sie na forum pytac jak go zdobyc(tego telefona):)
Zmien faceta na takiego, ktory zapewni Ci zmiane telefonu na najnowszy model :)*ROFL*


hehe ale Wy dowcipni :-]:-]

Kobita ma problem,a Wy swoje *ROFL* telefon wazna rzecz :-P

Najwazniejsza*ROFL*..dziura na dupie, brak roboty, benefity , dzieciak w wozku, ale najnowsza komora musi byc, no bo co by znajomi powiedzieli:)*ROFL**ROFL*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #2 Ocena: 0

2012-10-01 20:39:13 (12 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2012-10-01 20:23:05, MrMaverick1971 napisał(a):

Najwazniejsza*ROFL*..dziura na dupie,


no nie gadaj że nie :-/:-D


A do koleżanki,
Znaczy jak najtaniej?
najtaniej chcesz mieć w abonamencie, czy najtaniej kupić?

W pierszym wypadku, uruchom arkusz kalkulacyjny i sobie podlicz
Abonament w skali umowy i ew koszt słuchawki.
Sprawdź kilku operatorów i ich oferty.

Druga droga to np ebay, amazon itp
gumthre sobie daruj, szkoda kasy
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

asiapela123

Post #3 Ocena: 0

2012-10-27 12:18:29 (12 lat temu)

asiapela123

Posty: 16

Kobieta

Z nami od: 05-09-2012

Skąd: bristol

Znalazlam w necie fajna oferte talkmobile abonament na 24 msce po 12funtow miesiecznie , w tym duzo minut , smsow i jakis telefon free w tym abonamencie, pojechalam do salonu wczensiej zapisalam na kartce wszystko zeby sie nie jąkac moim angielskim, pani powiedziala ze tego telefonu nie maja na stoku no ale w koncu dostalam go tylko ze zaplacilam za niego jakies 60f, mogla mi sprzedac tylko z pólki taki sam mogel co chcialam ale na karte, wiec mialam podpisana umowe na 2 lata ale telefon osobno z karta i doladowaniem. WYjasnila mi ze numer mam ten co mialam do tej pory a karte z doladowaniem moge sprzedac. Telefon oddalam odrazu bo jak mam zaplacic to wole kupic taniej na ebayu, myslalam ze w abonamencie bedzie taniej. teraz zastanawiam sie dlaczego nie zaproponowala mi innnego telefonu free lub w promocyjnej cenie w tym abonamencie bo w koncu wyszlam bez telefonu tylko z podpisanym kontraktem. TAk mi sie wydaje bo w Pl jak bralam tel na abonament to zawsze mi proponowali tani telefon a tu nie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2012-10-27 12:26:52 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sto-krotka

Post #5 Ocena: 0

2012-10-27 12:48:50 (12 lat temu)

sto-krotka

Posty: 389

Kobieta

Z nami od: 07-09-2012

Skąd: North West

Cytat:

2012-10-27 12:18:29, asiapela123 napisał(a):
Znalazlam w necie fajna oferte talkmobile abonament na 24 msce po 12funtow miesiecznie , w tym duzo minut , smsow i jakis telefon free w tym abonamencie, pojechalam do salonu wczensiej zapisalam na kartce wszystko zeby sie nie jąkac moim angielskim, pani powiedziala ze tego telefonu nie maja na stoku no ale w koncu dostalam go tylko ze zaplacilam za niego jakies 60f, mogla mi sprzedac tylko z pólki taki sam mogel co chcialam ale na karte, wiec mialam podpisana umowe na 2 lata ale telefon osobno z karta i doladowaniem. WYjasnila mi ze numer mam ten co mialam do tej pory a karte z doladowaniem moge sprzedac. Telefon oddalam odrazu bo jak mam zaplacic to wole kupic taniej na ebayu, myslalam ze w abonamencie bedzie taniej. teraz zastanawiam sie dlaczego nie zaproponowala mi innnego telefonu free lub w promocyjnej cenie w tym abonamencie bo w koncu wyszlam bez telefonu tylko z podpisanym kontraktem. TAk mi sie wydaje bo w Pl jak bralam tel na abonament to zawsze mi proponowali tani telefon a tu nie.

hm..jezeli pytalas konkretnie tylko o dany telefon i zostal Ci on zaproponowany a Ty odmowilas to dlaczego Pani miala Ci proponowac inne? To nie jest , tak mi sie wydaje jej obowiazek. Ty bedziesz placic abonamont i to w Twoim interesie jest dopytywanie sie o jak najlepsze opcje. Moglas chyba zapytac czy jakie inne telefony maja za darmo dostepne w tym abonamencie.
... serva me, servabo te...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

asiapela123

Post #6 Ocena: 0

2012-10-27 13:02:38 (12 lat temu)

asiapela123

Posty: 16

Kobieta

Z nami od: 05-09-2012

Skąd: bristol

To jest 12 funtow miessiecznie talkmobile 2 lata, w tym 200 smsow 250 minut.
Stokrotka- więc powinnam tam stac i wypytywac skoro nie masz tego tel to moze masz taki, a jak takiego nie ma to moze bede wymyslac inne modele az zgadne ze akurat taki maja w ofercie. Nie wpadlam na to odrazu, dla mnie to troche dziwne, wybralam sobie konkretny model a ona skoro go nie maja to wziela i sprzedala taki wlasnie na karte i jeszcze z doladowaniem.
Jestem wkurzona na siebie ze tam nie wrocilam i na ta babke ze mnie tak zbyla.

[ Ostatnio edytowany przez: asiapela123 27-10-2012 13:03 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2012-10-27 14:03:58 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #8 Ocena: 0

2012-10-27 15:37:30 (12 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Zadziwiające, rozumiem że ludzie wychowani w latach 50-70 tych mogą mieć stare przyzwyczajenia, ale młodzi ludzie wychowani na wolnym rynku powinni wiedzieć że zatrudnia się sprzedawce nie tylko do podawania towaru.

Dlatego najlepiej robi się zakupy przez internet, nikt cie nie pogania, nie mami, masz nieograniczony czas na podjęcie decyzji i jednocześnie porównanie wielu sprzedawców.

Czyli kupowanie na zimno.

Po to jest ten sprzedawca by właśnie sprzedał jak najbardziej korzystną ofertę.
Dla nich :>

asiapela, chyba jeszcze jest szansa na rozwiązanie umowy, coś mi świta że masz na to 7 lub 14 dni.
Wątpliwość mam bo kupiłaś u nich w lokalu, nie zdalnie :/
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Post #9 Ocena: 0

2012-10-27 18:18:42 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jawor81

Post #10 Ocena: 0

2012-10-27 18:36:52 (12 lat temu)

jawor81

Posty: 18

Mężczyzna

Z nami od: 24-12-2011

Skąd: Warrington

Cytat:

2012-10-01 19:17:24, SeWanna napisał(a):
Dzięki za odpowiedź, z tym, że ja już to wszystko wiem ;) Telefon też już konkretny mam upatrzony, dlatego to nie jest taka prosta sprawa, żeby kupić byle jaki w asdzie, bo mam byle jaki ( jeszcze działa:P) ale przydałby się nowy, już konkretny... :)


świeżo przyjechałaś do Anglii. Nawet nie masz jeszcze stałych dochodów. Pewnie niedługo wybierasz się do Polski i chciałabyś trochę poszpanować, że niby jak to się powodzi. Do tego celu najlepiej nadaje się wypasiony telefon. Tak to wygląda?

W twojej sytuacji najlepiej wziąć jakiś tani telefon i jakąś taryfę na doładowania. Kredyty i abonamenty bierz jak już będziesz mieć stałą pracę i pewny dochód.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 21 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 19 | 20 | 21 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,