MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Telefon na abonament, pytania!

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 21 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 19 | 20 | 21 ] - Skocz do strony

Postów: 204

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

SeWanna

Post #1 Ocena: 0

2012-10-01 19:03:18 (12 lat temu)

SeWanna

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 09-09-2012

Skąd: Bournemouth

Witam. Mam taki problem/pytanie. Niecały miesiąc temu mój facet wziął sobie telefon na abonament. Wszystko pięknie, ładnie i gładko. Jednak po kilku dniach stwierdziliśmy, że i mnie przydałby się nowy telefon. Wiedziałam, że na siebie nie mam co brać, bo jestem tutaj od niedawna, nawet nie mam stałych dochodów itp. Próbowaliśmy na niego. Niestety, odmowa, w innej sieci brak odzewu na zapytanie online, a załatwialiśmy wszystko przez internet. Po kilku dniach przyszedł mail w którym poinformowano nas, że aby ubiegać się o kolejny telefon, trzeba zapłacić minimum trzy rachunki. I teraz moje pytania:
-Czy jest jakiś sposób, aby jednak dostać kolejny telefon? Na mnie nie dostanę, już próbowaliśmy.
- może jest jakaś magiczna "inna sieć" czy też miejsce w którym jakoś łatwiej o kolejny telefon?
-jeżeli już trzeba zapłacić rachunki, to pomyślałam, że może zapłacę kilka rachunków z góry i wtedy spróbuję, ale nie wiem czy jest sens kombinowania :P
-I ostateczność, to "telefon na raty" (istnieje coś takiego?) Tylko nie mam pojęcia w jakich sklepach można dostać telefon na raty, czy to się w ogóle opłaca, i czy czasami też nie odmówią, bo ma już jedną umowę?
Dodam, że moj facet od dwóch lat ma stałą pracę, w UK jest od ponad 3 lat. Dziękuję za wszytskie rady i sugestie, pozdrawiam!

Ps. wiem, że mogę czekać trzy miechy i ubiegać się o kolejny telefon, ale moje pytania mają na celu przyspieszenie całego procesu ;)

[ Ostatnio edytowany przez: SeWanna 01-10-2012 19:05 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrMaverick1971

Post #2 Ocena: 0

2012-10-01 19:07:14 (12 lat temu)

MrMaverick1971

Posty: 5457

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 26-07-2012

Skąd: Bedford

Dzisiaj jest poniedzialek, a ja mam wrazenie, ze to juz piatek..
Boze chron Krolowa i naszych rodakow:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #3 Ocena: 0

2012-10-01 19:09:19 (12 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

Tak zupełnie szczerze i bez kombinacji to kupiłbym sobie za 9.97 telefon w asdzie i zamówił np. kartę tmobile w promocji za 99p z 5 funtami do wydania.
http://www.ebay.co.uk/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=330796499074&clk_rvr_id=393175123853
A za 3 miesiące kontrakt, będziesz też miała pojęcie jaki kontrakt potrzebujesz, ile rozmawiasz itp.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SeWanna

Post #4 Ocena: 0

2012-10-01 19:17:24 (12 lat temu)

SeWanna

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 09-09-2012

Skąd: Bournemouth

Dzięki za odpowiedź, z tym, że ja już to wszystko wiem ;) Telefon też już konkretny mam upatrzony, dlatego to nie jest taka prosta sprawa, żeby kupić byle jaki w asdzie, bo mam byle jaki ( jeszcze działa:P) ale przydałby się nowy, już konkretny... :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Dwunasty

Post #5 Ocena: 0

2012-10-01 19:21:50 (12 lat temu)

Dwunasty

Posty: n/a

Konto usunięte

No ale na raty też możesz mieć problem aby kupić skoro nie chcą Ci dać na abonament.
Inna sprawa to ceny aparatów(konkretnych) bez abonamentu. Możesz spróbować w very.uk czy littlewoods ale nie przewróć się jak zobaczysz cennik.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #6 Ocena: 0

2012-10-01 19:46:10 (12 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

nie wiem co to za "konkretny" model.

Mogą nie chcieć dać z dwóch powodów, że pod jednym adresem, jedna osoba właśnie już kupiła topowy telefon, a teraz od razu chce drugi.
To tego jego wiarygodność kredytowa też moze być kiepska, bo np ktoś kto mieszkał wcześniej pod tym adresem nie płacił rachunków, albo nie spłacał kredytów.

Ja tak miałem, nie chcili mi dać abonamentu bo miałem adres spalony przez poprzedniego lokatora flatu.
Dopiero koleś z Phone4You, wpisał w system że jestem z afryki, podał swój paszport, system chapnął, jak przeszło to przepisał na mnie :)))

Ale to było dawno i tam robili różne cyrki by tylko mieć przepływ klienta, oni za mnie spłacali 3 razy abonament po pół roku, żebym podpisał nowy kontrakt :)))
Bo mi się telefon zepsuł a nie miałem ubezpieczenia.

No ale to były inne czasy.

Może uda się wziąć telefon, wpłacając kaucje, w moim wypadku wtedy żądali 150 funtów, zwrot po roku.
Ale ja nie chciałem, a potem się udało tak na około jak wyżej napisałem.

Teraz nie mam żadnych problemów, dwa lata temu, poszedłem do sklepu poprosiłem dwa abonamenty i smartphony i mi gościu w podskokach przyniósł.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Post #7 Ocena: 0

2012-10-01 19:59:22 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

MrMaverick1971

Post #8 Ocena: 0

2012-10-01 20:13:18 (12 lat temu)

MrMaverick1971

Posty: 5457

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 26-07-2012

Skąd: Bedford

Cytat:

2012-10-01 19:59:22, paolomario napisał(a):
Jakby Cie facet kochal to by Ci ten telefon kupil :-D;-):-8

Eh, jak sobie przypomne poczatki w UK. Kupilem sobie nowy, pachnacy D600 za cos ponad dwie stowy, a nastepnego dnia jeszcze jeden jak zobaczylem jak sie zonie (wtedy dziewczynie) oczy zaswiecily na jego widok.:-)

Dokladnie, jakby Cie Twoj facet kochal, to ten telefon juz by byl Twoj. A tak musisz sie na forum pytac jak go zdobyc(tego telefona):)
Zmien faceta na takiego, ktory zapewni Ci zmiane telefonu na najnowszy model :)*ROFL*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Samurajka

Post #9 Ocena: 0

2012-10-01 20:17:03 (12 lat temu)

Samurajka

Posty: 3554

Kobieta

Z nami od: 14-08-2010

Skąd: Marden

Cytat:

2012-10-01 20:13:18, MrMaverick1971 napisał(a):
Cytat:

2012-10-01 19:59:22, paolomario napisał(a):
Jakby Cie facet kochal to by Ci ten telefon kupil :-D;-):-8

Eh, jak sobie przypomne poczatki w UK. Kupilem sobie nowy, pachnacy D600 za cos ponad dwie stowy, a nastepnego dnia jeszcze jeden jak zobaczylem jak sie zonie (wtedy dziewczynie) oczy zaswiecily na jego widok.:-)

Dokladnie, jakby Cie Twoj facet kochal, to ten telefon juz by byl Twoj. A tak musisz sie na forum pytac jak go zdobyc(tego telefona):)
Zmien faceta na takiego, ktory zapewni Ci zmiane telefonu na najnowszy model :)*ROFL*


hehe ale Wy dowcipni :-]:-]

Kobita ma problem,a Wy swoje *ROFL* telefon wazna rzecz :-P
Nadzieja, to matka tych, którzy nie boją się rzucać myśli w daleką przyszłość. :*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SeWanna

Post #10 Ocena: 0

2012-10-01 20:22:45 (12 lat temu)

SeWanna

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 09-09-2012

Skąd: Bournemouth

no proszę Was haha :) Konkretny model to Sony Xperia S, ale wpadł mi w oko też HTC Sensation XL, oba trochę kosztują, a mamy teraz inne wydatki ;) i to ja nie chcę, żeby mi kupił ten telefon, bo On sam to zaproponował. Ja jednak wolę abonament, przynajmniej telefon cały czas w użytku, bez potrzeby doładowywania, z czym u mnie zawsze jest "a po co" ;)
Ale zaciekawiło mnie z tym adresem, to jest baaardzo możliwe, wynajmujemy mieszkanie, i do dziś przychodzą na nasz adres listy z wezwaniami do zapłaty (do poprzedniego lokatora) No więc...
No to jeszcze zapytam, tak zapobiegawczo, gdzie najtaniej kupić telefon?? Nowy :)) Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 21 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 19 | 20 | 21 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,