MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Zgubiony telefon

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 2 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

dzamulina

Post #1 Ocena: 0

2012-04-05 10:54:12 (12 lat temu)

dzamulina

Posty: 194

Kobieta

Z nami od: 07-06-2009

Skąd: Sheffield

up...up...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Becia7

Post #2 Ocena: 0

2012-04-05 11:56:05 (12 lat temu)

Becia7

Posty: 80

Kobieta

Z nami od: 13-08-2009

Skąd: Manchester

Mi też ukradli telefon.Zostawiłam w samochodzie:-[
Policji zgłosiłam.Powiedzieli, że na odnalezienie raczej nie mam co liczyć bo bardzo rzadko się to zdarza:-(

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2012-04-05 20:01:52 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosiaczek3006

Post #4 Ocena: 0

2012-04-05 20:14:16 (12 lat temu)

gosiaczek3006

Posty: 2554

Kobieta

Z nami od: 20-12-2010

Skąd: Crewe

W zeszlym roku moja przyjaciolka kupila od kolegi z pracy telefon samsunga galaxy ...super okazja bo za 150 zl ;-)Zapewnial ,ze telefon nie kradziony itd,Ile ja jej sie nagadalam :-? no ale zrobila po swojemu...kupila,przelozyla karte i cieszyla sie nowiutkim fonem:-] Po 2 tygodniach pojawil sie u niej w pracy Pan ,zapytal czy Nazywa sie tak i tak,mieszka tu i tu i kilka innych rzeczy ,potwierdzila...po czym kazal jej sie zglosic po pracy na komende:-D Na komendzie poinformowali ja ,ze tel ktory ma jest kradziony ,wiedzieli wiele szczegolow z jej zycia odkad pojawil sie tel..okazalo sie ,ze byla sledzona :-o Telefon z miejsca zabrali,tlumaczyla,platala sie w zeznaniach i tyle jej...wrocila do domu w szoku,ja juz czekalam ,od drzwi zaczela napiepszac na policje ze tacy i owacy...a ja katem oka patrze ,ze w dzwiach stoja jacys kolesie...a ta dalej przejeta swym losem jedzie na policje...nagle odwraca sie i :-o:-o:-o Panowie z Komendy...okazalo sie ,ze zapomniala zabrac karty sim i jej przywiezli:-]Pozniej sprawa w sadzie...zarzut o paserstwo,100 h do odpracowania spolecznie i iles tam grzywny:-o:-?Takze nie zawsze zgubiony czy skradziony telefon nie wraca do wlasciciela:-]dodam ,ze na sprawach w sadzie obecny byl wlasciciel skardzionego fona:-D
...Jesli dozyjesz 100 lat,to ja chce zyc 100 lat minus jeden dzien,zebym nigdy nie musiala zyc bez Ciebie....

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dzamulina

Post #5 Ocena: 0

2012-04-05 20:58:20 (12 lat temu)

dzamulina

Posty: 194

Kobieta

Z nami od: 07-06-2009

Skąd: Sheffield

Słyszałam właśnie że nie raz się uda, że telefony wracają. I ja mam taką malutką nadzieję :-?. Podobnież Samsung Galaxy ma opcję Mobile Trucker. Jest to opcja w ustawieniach telefonu. Mozna sobie ustawić, ze w razie gdyby ktoś do Twojego telefonu chciał wstawić inną kartę sim to wówczas Twój telefon wysyła smsa pod wskazany numer (np. przyjaciela, brata, męża itp, ) który zaznaczyłaś ,informację o numerze telefonu z nowej karty sim. Sms jest wysyłany bez wiedzy "nowego właściciela ". Szkoda że dopiero dowiedziałam się o tym po fakcie, czyli po zgubieniu mojego telefonu bo być może juz miałabym go z powrotem. Może ta informacja jednak przyda sie innym uzytkownikom Samsunga Galaxy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

moonlight

Post #6 Ocena: 0

2012-04-13 13:03:32 (12 lat temu)

moonlight

Posty: 36

Kobieta

Z nami od: 03-04-2007

Skąd: uk

podepne sie pod temat :) zgubilam telefon (sony erricsson xperia arc - jesli to wazne jaki). czy jest mozliwosc zablokowanie telefonu z mojej strony? na szczescie tel. byl na karte, ale znalazca nie chce oddac wiec pomyslalam o zablokowaniu. jestem wsciekla i mam nadzieje, ze mi sie uda. czy ktos wie czy sie da? dziekuje :-[
Nikt nie jest tak bogaty, żeby pogardzić uśmiechem, ani tak biedny, żeby nie móc nim darzyć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

dzamulina

Post #7 Ocena: 0

2012-04-13 19:04:28 (12 lat temu)

dzamulina

Posty: 194

Kobieta

Z nami od: 07-06-2009

Skąd: Sheffield

Rozumię doskonale Twoją wściekłość. Mnie moja wściekłość trzyma do dziś dnia:-|. Idź na policję i zgłoś zagubienie telefonu. Dostaniesz takie potwierdzenie o zawiadomieniu. Potem idź do operatora i pokaż im ten "świstek od policji". Powinni zablokować telefon.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #8 Ocena: 0

2012-04-13 19:34:27 (12 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2012-04-13 13:03:32, moonlight napisał(a):
podepne sie pod temat :) zgubilam telefon (sony erricsson xperia arc - jesli to wazne jaki). czy jest mozliwosc zablokowanie telefonu z mojej strony? na szczescie tel. byl na karte, ale znalazca nie chce oddac wiec pomyslalam o zablokowaniu. jestem wsciekla i mam nadzieje, ze mi sie uda. czy ktos wie czy sie da? dziekuje :-[


Dzwoń do operatora
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

dzamulina

Post #9 Ocena: 0

2012-04-13 19:42:09 (12 lat temu)

dzamulina

Posty: 194

Kobieta

Z nami od: 07-06-2009

Skąd: Sheffield

gdy zadzwoni operator zablokuje kartę sim, ale wątpię że telefon

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

moonlight

Post #10 Ocena: 0

2012-04-13 21:03:37 (12 lat temu)

moonlight

Posty: 36

Kobieta

Z nami od: 03-04-2007

Skąd: uk

jasna holera... poszedl w pizdu :-|.... zarejestrowalam tel na immobilise (www.immobilise.com), stronie ktora jest rejestracja wlasnosci (roznego sprzetu). rejestrujac tel trzeba wklepac swoje dane i IMEI number (w przypadku telefonow). mozna zglosic kradziez lub zgubienie rzeczy. dostaje sie wtedy swoj certyfikat i nr ref, a dane (w moim przypadku dane telefonu) przekazywane sa na policje na tzw. "Police NMPR" (www.thenmpr.com ) oraz do CheckMEND (www.checkmend.com) - rejestru gdzie mozna sprawdzic czy cos co chcemy kupic nie jest kradzione.
niestety blokada handsetu nie jest mozliwa, sim jak najbardziej. szczescie w nieszczesciu, ze mialam tyko pare funtow i duzo nie stracilam. szlag mnie jednak trafia, bo tel mialam tylko 3 miechy.
nic tylko dorzucic swoje 3y grosze do tematu "co cie dzisiaj wq.wilo".
ech... szkoda gadac.
dziekuje wszystkim za odp.
Nikt nie jest tak bogaty, żeby pogardzić uśmiechem, ani tak biedny, żeby nie móc nim darzyć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 2 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,