MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Przeniesienie numeru.???

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 2 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Marta2509

Post #1 Ocena: 0

2017-12-14 13:40:00 (6 lat temu)

Marta2509

Posty: 1769

Kobieta

Z nami od: 06-04-2016

Skąd: Kent

Cytat:

2017-12-14 13:29:19, terefereqq napisał(a):
To powiedzcie mi proszę jak wam śmiga internet w poszczególnych sieciach w tych super promocjach?I nie tylko. Ja zmieniłam na Laycę i mam tylko 6gb za 15 funciaków:-U a internet i zasięg jest nierówny. Czasami ful czasami jedna kreska i net muli się, ze aż czekać się nie chce.( W tych samych lokalizacjach)


Normalnie smiga, nie zauwazylam roznicy miedzy tym jak mialam kontrakt za £30 a za £14 :-]
Ale to fakt ze w UK jest w mielu miejscach bardzo slaby zasieg.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #2 Ocena: 0

2017-12-14 13:47:04 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Marta, no tyle to mnie nie potrzeba ;-) ani netu, ani płacić, bo ja muszę x4 przenieść ;-)

A za obecne nic nie warte taryfy płacę dużo więcej i jeszcze nie mogę z niczego korzystać, bo w pracy nie mam zasięgu :-/

No ja to będę robić pierwszy raz, więc normalnie mam obawy. Ale skoro to tak chop siup ... to jutro działam!

A może ktoś ma jakiś pakiet z Virgin - chodzi mi czy ja będę mogła tą taryfę zatrzymać na dłużej, czy np. po roku mi przyślą wiadomość, sorry, ale ta oferta już nie jest ważna ...
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2017-12-14 14:42:29 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28851

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Bedziesz zapewne na tej taryfie caly czas, tak bylo z karta meza w Virgin. Aha, co roku jest podwyzka, ostatnio zmienilam mezowi taryfe na 8 funtow, a nastepnego miesiaca byla obowiazkowa podwyzka i zrobilo sie 9. Gdybym o tym wiedziala, to wybralabym inna siec.

Co do smigania internetu w roznych sieciach, wszystko zalezy od lokalizacji.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #4 Ocena: 0

2017-12-14 15:29:49 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-12-14 14:42:29, Richmond napisał(a):
Bedziesz zapewne na tej taryfie caly czas, tak bylo z karta meza w Virgin. Aha, co roku jest podwyzka, ostatnio zmienilam mezowi taryfe na 8 funtow, a nastepnego miesiaca byla obowiazkowa podwyzka i zrobilo sie 9. Gdybym o tym wiedziala, to wybralabym inna siec.

Co do smigania internetu w roznych sieciach, wszystko zalezy od lokalizacji.


Rich, w O2 za byle 250mb :-o ponad 10f, a to dla chłopaków, oni nawet z tel nie korzystają oprócz gier.
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #5 Ocena: 0

2017-12-15 14:50:25 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-12-14 14:42:29, Richmond napisał(a):
Bedziesz zapewne na tej taryfie caly czas, tak bylo z karta meza w Virgin. Aha, co roku jest podwyzka, ostatnio zmienilam mezowi taryfe na 8 funtow, a nastepnego miesiaca byla obowiazkowa podwyzka i zrobilo sie 9. Gdybym o tym wiedziala, to wybralabym inna siec.




Obawiam się, że innej tańszej taryfy nie znajdziesz ;-)

Ok, PAC cody mam na 4 numery, a produkt z Virgin w Koszyku. Skoro mam miesiąc wypowiedzenia, to chyba zakupię simki z Virgin jakoś z 10 dni do końca rozwiązania umowy z O2, bo po co mam podwójnie płacić? Nawet miło było sobie pogadać z konsultantem O2 - o świątecznych przygotowaniach :-]
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Marta2509

Post #6 Ocena: 0

2017-12-15 14:57:15 (6 lat temu)

Marta2509

Posty: 1769

Kobieta

Z nami od: 06-04-2016

Skąd: Kent

Nie wiem czy korzystasz z Quidco ale jak robisz te zakupy z Virgin przez neta to sprawdz czy jeszcze jakiegos cashbacku na tym nie ustrzelisz :-D

Ja kiedys w Vodafonie placilam za 500mb £38, ale to mialam z kontrakt telefonem. I tak uwazam ze duzo.
Dlatego teraz kupuje telefon osobno a kontrakt mam SIM-ONLY, £14 za 20gb i reszta nielimitowana.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: 0

2017-12-15 15:10:00 (6 lat temu)

Richmond

Posty: 28851

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Cytat:

2017-12-15 14:50:25, Melanija napisał(a):
Obawiam się, że innej tańszej taryfy nie znajdziesz ;-)


Wtedy moglam, bo byla druga karta sim-only w promocji u mojego operatora. Poczekam az skoncza sie nam roczne umowy i zakombinuje jeszcze raz. Zawsze to troche grosza, ktory potem spale na cos innego.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #8 Ocena: 0

2017-12-15 19:23:52 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Marta, korzystam, sprawdze na Quidco, dzieki!
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wembley27

Post #9 Ocena: 0

2018-10-10 12:44:16 (6 lat temu)

Wembley27

Posty: n/a

Konto usunięte

Przenioslam numer.
Umowe ze starym dostawca mialam do grudnia tego roku.
24 septembera start dostawca pobral pieniadze za abonament a juz 27 septembera mialam w Nowej sieci numer.
I jak to jest trzeba samemu zglosic do starego dostawcy ze rezygnuje sie z ich uslug. Pytam bo przyslali mi sms ze nowy rachunek jest juz gotowy I zagladam a tam rachunek do konca roku do zaplaty.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla

Post #10 Ocena: 0

2018-10-10 13:07:43 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Oczywiście, po pierwsze zgłaszasz do starego dostawcu- notice 1 miesiąc i dostajesz PAC bez tego ani rusz.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,