MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co dzis na obiad?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 775 z 911 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 774 | 775 | 776 ... 909 | 910 | 911 ] - Skocz do strony

Str 775 z 911

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

violettaphotogr

Post #1 Ocena: 0

2020-03-29 18:03:57 (4 lata temu)

violettaphotography

Posty: 1563

Kobieta

Z nami od: 21-01-2014

Skąd: ...

Cytat:

2020-03-29 17:25:07, Wielim napisał(a):
Wczoraj zamówiona kuchnia indyjska


Niby gastronomia na wynos dozwolona, ale jakos nie moge uwierzyc, ze to bezpieczne. Dania sa przeciez przygotowywane przez ludzi. Ludzi, ktorzy moga miec calkowicie gdzies jakiekolwiek zasady higieny, tym bardziej, ze nikt nie widzi...
#Violujemy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #2 Ocena: 0

2020-03-29 18:14:59 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2020-03-29 17:39:02, andyopole napisał(a):
Zrob te grzybki z kasza gryczaną. Moja sasiadka robi tę kaszę z borowikami (pychota) ale inne grzybki też mogą byc. Za trzecim razem rozgryzlem jak ona to robi.

Ja najbardziej lubię grzybki z ziemniakami z wody, chociaż za kaszą gryczaną też przepadam i mam jeszcze nawet niewielki zapas.
Ale grzybki zjem z ziemniakami w sosie śmietankowym z pietruszką 😋

Chodzi za mną chińszczyzna od jakiegoś czasu, ale też się trochę obawiam tego jedzenia na wynos...
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #3 Ocena: 0

2020-03-29 18:24:56 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Grzyby pod każdym przebraniem poproszę ;-) uwielbiam ...
Jeszcze w Polsce jak się suszyło w piekarniku, to wyjadałam prosto z blachy takie ciepłe ze szczyptą soli ;-)
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #4 Ocena: 0

2020-03-29 19:16:33 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Ja nawet surowe jadłam :-P
Mam jeszcze z PL dużo suszonych grzybów, ale sos najlepszy jest że świeżych/ mrożonych.
Kiedyś kupiłam od góralki z gór rydze w solonce. W sam raz do obiadu, wystarczy tylko opłukać i można robić z nich co dusza zapragnie. Szkoda, że w sklepach takich nie sprzedają...
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #5 Ocena: 0

2020-03-29 19:22:59 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Nigdy nie jadłam rydza :-[ może to wyrzucałam albo nie zbierałam, bo myślałam, że trujak - nie wiem teraz ;-)
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #6 Ocena: 0

2020-03-29 19:39:09 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Cytat:

2020-03-29 18:03:57, violettaphotography napisał(a):
Cytat:

2020-03-29 17:25:07, Wielim napisał(a):
Wczoraj zamówiona kuchnia indyjska


Niby gastronomia na wynos dozwolona, ale jakos nie moge uwierzyc, ze to bezpieczne. Dania sa przeciez przygotowywane przez ludzi. Ludzi, ktorzy moga miec calkowicie gdzies jakiekolwiek zasady higieny, tym bardziej, ze nikt nie widzi...



Czy koronawirus może być na opakowaniu?
Nawet jeśli zachowamy wszelkie zalecenia umożliwiające bezpieczny odbiór zamówienia, istnieje niewielkie ryzyko, że koronawirus będzie obecny na opakowaniu. Żeby jednak do tego doszło, osoba zarażona musiałaby kaszlnąć lub kichnąć na opakowanie lub jednorazowe sztućce dołączone do zestawu. Patogen mógłby też przenieść się na ich powierzchnie przez dłonie, które miały styczność z wydzieliną z nosa czy ust osoby zarażonej.
Do mnie dowożą w zamkniętym pojemniku , pukają w drzwi i odchodzą , ja wyciągam jedzenie w jednorazowkach z takiego już otwartego pojemnika , pracownik dowozu jest dobre 3 metry od tego wszystkiego , wrzucam napiwek do pudełka (za jedzenie już zapłacone przed just eat) I uciekam . Korzystam tylko ze swoich sztućców i talerzy .

Rydze w occie często można dostać w polskich sklepach albo w tureckich . Oczywiście to nie to samo co świeży smażony

[ Ostatnio edytowany przez: Wielim 29-03-2020 19:40 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #7 Ocena: 0

2020-03-29 19:40:47 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Ja też nigdy nie zbierałam rydzy. Zbierałam tylko to co zbierał Tata, a on zbierał tylko te grzyby na których się zna.
Nie zbierałam też maślaków, ale jadłam i kocham :-)
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

violettaphotogr

Post #8 Ocena: 0

2020-03-29 20:06:46 (4 lata temu)

violettaphotography

Posty: 1563

Kobieta

Z nami od: 21-01-2014

Skąd: ...

Cytat:

2020-03-29 19:39:09, Wielim napisał(a):
Cytat:

2020-03-29 18:03:57, violettaphotography napisał(a):
Cytat:

2020-03-29 17:25:07, Wielim napisał(a):
Wczoraj zamówiona kuchnia indyjska


Niby gastronomia na wynos dozwolona, ale jakos nie moge uwierzyc, ze to bezpieczne. Dania sa przeciez przygotowywane przez ludzi. Ludzi, ktorzy moga miec calkowicie gdzies jakiekolwiek zasady higieny, tym bardziej, ze nikt nie widzi...



Czy koronawirus może być na opakowaniu?
Nawet jeśli zachowamy wszelkie zalecenia umożliwiające bezpieczny odbiór zamówienia, istnieje niewielkie ryzyko, że koronawirus będzie obecny na opakowaniu. Żeby jednak do tego doszło, osoba zarażona musiałaby kaszlnąć lub kichnąć na opakowanie lub jednorazowe sztućce dołączone do zestawu. Patogen mógłby też przenieść się na ich powierzchnie przez dłonie, które miały styczność z wydzieliną z nosa czy ust osoby zarażonej.
Do mnie dowożą w zamkniętym pojemniku , pukają w drzwi i odchodzą , ja wyciągam jedzenie w jednorazowkach z takiego już otwartego pojemnika , pracownik dowozu jest dobre 3 metry od tego wszystkiego , wrzucam napiwek do pudełka (za jedzenie już zapłacone przed just eat) I uciekam . Korzystam tylko ze swoich sztućców i talerzy .

Rydze w occie często można dostać w polskich sklepach albo w tureckich . Oczywiście to nie to samo co świeży smażony

[ Ostatnio edytowany przez: <i>Wielim</i> 29-03-2020 19:40 ]




Nie zrozumiales mnie.
Zanim to zostanie zapakowane na kuchni, musi byc przygotowane, ktos to przeklada dlonmi, moze kaszlec, kichac itp...
#Violujemy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #9 Ocena: 0

2020-03-29 20:25:34 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Gigantyczne sausage roll, bo mi zostało z mielonych mięsa, podpisałam dynię w kostkach na oliwie z pieprzem, zawinełam wszystko w ciasto (gotowe puff pastry). Będzie jeszcze sałatka grecka i lampka wina czeka.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

violettaphotogr

Post #10 Ocena: 0

2020-03-29 21:10:47 (4 lata temu)

violettaphotography

Posty: 1563

Kobieta

Z nami od: 21-01-2014

Skąd: ...

Cytat:

2020-03-29 20:06:46, violettaphotography napisał(a):

Nie zrozumiales mnie.
Zanim to zostanie zapakowane na kuchni, musi byc przygotowane, ktos to przeklada dlonmi, moze kaszlec, kichac itp...



Nie chodzi mi o kwestie dostawy, ten temat przewalkowany przez wszystkich, zostawic i w nogi.
Jak dla mnie bardziej istotna jest kwestia tego co na poczatku drogi tych Twoich pudeleczek, torebek. I tego co wewnatrz...
Czy w czasie spozywania zawartosci owego pudeleczka nie fundujesz sobie strzala?
Tylko pytam :-)
Bo ja taka obrzydliwa jestem i podoba mi sie, ze warzywa na polkach w sklepie sa spakowane w shrink sleeve albo w torebki :-]

[ Ostatnio edytowany przez: violettaphotography 29-03-2020 21:16 ]

#Violujemy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 775 z 911 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 774 | 775 | 776 ... 909 | 910 | 911 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,