MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co dzis na obiad?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 763 z 911 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 762 | 763 | 764 ... 909 | 910 | 911 ] - Skocz do strony

Str 763 z 911

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Adacymru

Post #1 Ocena: 0

2019-11-28 22:07:40 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Dyniowe kotlety

Zrobilam dzisiaj te kotlety z przepisu powyzej, tylko ser mialam zwykly bialy polski, i zamiast maki z cieciezycy (gram flour)uz ylam gryczanej, bo taka mialam i zastapila bez problemu. Nie potrzeba bylo jaja ani bulki do zageszczenia. Ja zrobilam z podwojnej porcji (i dalej mam jeszcze 2/3 dyni w lodowce) i wyszlo 6 dobrego rozmiaru kotletow. Bardzo sycace, dwa zjadlam (bez bulki) z salatka z pomidorow koktajlowych i zielonej cebulki.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2019-11-28 22:39:02 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Fajne :-) Za jakiś czas pewnie zrobię, bo lubię dynię :-) Kiedyś robiłam burgery z buraków. Też były pyszne :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2019-12-15 19:32:03 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

W ubiegly weekend w miescie zagladnelismy do weganskiej restauracji, i dzisiaj podgladnieta zupe dyniowa z kokosem gotowalam. Pycha, pewnie nastepnym razem dodam wiecej imbiru i chilli, bo kokos zlagodzil smak, ale pyszna dalej. Mowiac o kokosie, mam na mysli creamed coconut, taka kostka masy kokosowej, ktora sie w wodzie rozpuszcza.

Od paru dni chodzila za mna zapiekanka pasterska, tzn nie tak pasterska jak cottage pie, bo ja za baranina nie przepadam. Wczoraj cos mi w TV w ucho wpadlo o cottage pie, wiec chyba omen, i dzisiaj zrobilam. Juz dawno nie goscila u nas ta zapiekanka, i ja zwykle "ulepszam" jakimis dpdatkami, ale dzisiaj bez ulepszania wiekszego - piecze sie w piekarniku dopiero, bo sobie roboty narobilam wczesnej potracajac pudelko z malinami w zamrazarce - oczywiscie ze wypadlo na kuchnie, zamrozone maliny pieknie sie roztrzaskaly o twarda nawierzchnie, i kawaleczki rozlecialy sie po calej podlodze. Zmiotki nie posiadam (a nawet dzisiaj myslalam, zeby kupic, w razie "w", ale nie kupilam). Pozmiatalam recznikami papierowymi, oczywiscie musialam wszedzie zagladnac, bo rozlecialy sie jak perly, ale kuchnia wygladala jakby do mordu doszlo, wiec musialam mopa parowego zalaczyc, a jak juz maszyne zatrudnilam, to przeszlam z nim i sypialnie, i lazienke, i reszte domu, zamin scene mordu posprzatalam. Obiad opozniony, ale za to niespodziewanie podloga w calym domu sie blyszczy :-]*ROFL**ROFL*
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2019-12-28 17:19:28 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Mięso się przejadlo, dzisiaj zupa porowa z ziemniakami i grzankami z pietruszkowym masłem. Jutro? Szukam pomysłu...
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

fugazi

Post #5 Ocena: 0

2019-12-28 17:48:56 (4 lata temu)

fugazi

Posty: 2017

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2016

Skąd: l

U nas od dwóch dni śniadania i obiady podobne: sałatka warzywna i dojadanie mięsa z gęsi. Ale za to na kolacje trochę odmiany - sama sałatka warzywna , bez mięsa. ;-)


A żona tylko łazi cały i szuka wagi

Obrazek

[ Ostatnio edytowany przez: fugazi 28-12-2019 17:53 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2020-01-01 17:32:27 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Z powodu choroby, działalność kuchni ograniczona - taki powinien wisieć napis dzisiaj, ale jednak coś trzeba zjeść bo na samych lekarstwach człowiek daleko nie znajdzie. Zupa jarzynowa dzisiaj dla wzmocnienia, z pulpecikami z wieprzowego mięsa zmieszanego ze startym serem, pieczonym czosnkiem, startym imbirem i papryką. Wyszły pyszne, chociaż apetyt nam niezbyt dopisuje. Jutro będzie powtórka z rozrywki, bo prognozy zdrowotne nie przewidują dramatycznej poprawy. *DONT_KNOW*
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #7 Ocena: 0

2020-01-01 17:41:46 (4 lata temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

To co wczoraj. Bigos. Ale w nim wszystko co się da. Nawet wina sobie odjąłem od ust.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

karjo1

Post #8 Ocena: 0

2020-01-01 17:48:30 (4 lata temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Pierogi, barszcz i kawa po irlandzku w ramach deseru.
Czas wykonczyc zapasy swiateczne i powrot do normy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #9 Ocena: 0

2020-01-01 17:54:32 (4 lata temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Racja.
Ale tymczasem mam kawę po irlandzku, tylko bez kawy, w ramach deseru.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Adacymru

Post #10 Ocena: 0

2020-01-02 13:18:40 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Testuje całkiem przyjemną kawę z TXMax, i zrobiłam ciasto na pizze, wpadła mi gdzies w rece książką z przepisami Artisan Pizza z Franco Manca. Będzie coś z sadzonym jajem, szynka, i widzę że rzodkiewki w lodówce się proszą o uwagę. Coś się wymyśli, chociaż apetytu nikt nie ma w domu, to jeść coś trzeba, żeby chorobę zwalczyć.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 763 z 911 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 762 | 763 | 764 ... 909 | 910 | 911 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,