MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co dzis na obiad?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 741 z 911 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 740 | 741 | 742 ... 909 | 910 | 911 ] - Skocz do strony

Str 741 z 911

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ZlotaPerla1

Post #1 Ocena: 0

2019-08-07 11:14:52 (5 lat temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Dziś będzie pomidorowa, schabowy i kapista zasmażana i surówki i ziemniaki, deser - ciasto swojskie codziennie inne, bosze jak tu dobrze gotują, na śniadania jest taki wybór pasztetów, past, sałatek, serów, wędlin swojskich i jeszcze różnych rzeczy, że od stołu można się już tylko turlać.

Będę musiała do wątku o odchudzaniu się wybrać po powrocie po motywację 😎
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2019-08-08 18:07:43 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Dzisiaj (tzn wczoraj w sumie) znowu zapomnialam mieso z zamrazalnika wyciagnac na obiad. Za nic nie chcialo mi sie do sklepu isc, omlet juz byl w tym tygodniu, wiec wyczyscilam lodowke i zrobilam warzywny slodko-kwasny sos z ryzem. Zadnych ulepszaczy, zadnej maki do zageszczania, az sama z siebie bylam zachwycona, taki dobry wyszedl. Moj maz, miesozerca zupelny, dokladke zjadl chociaz mowil ze nie jest bardzo glodny, bo cos tam na miescie skubnal. Zostala jedna porcja, i juz ja sobie na jutro zamowil. Ja mam na jutro rybe.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2019-08-08 18:21:28 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja dzisiaj dojadałam gołąbki. Jutro łosoś z risotto i domowej roboty mango chutney.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2019-08-10 11:22:42 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Wczoraj na lunch domowego wyrobu fish fingers z domowym sosem tatarskim...wprawdzie nie w moim domu, ale bylo smakowite. Ja ryby lubie, ale paluszkow rybnych to w zyciu chyba zjadlam wczesniej dwa razy. Skusilam sie wlasnie tym domowym wyrobem, i nie zawiodlam sie. Podane w piezonym tez domowym pieczywie...hmm niebo na podniebieniu. Ja dla siebie, bo u mnie w domu nikt inny ryb nie jada, nie kombinuje raczej bo lubie takie najprostsze podanie, cytryna polane i juz, ale od czasu do czasu napewno na te paluszki rybne jeszcze zajde, bo miejscowka w dodatku fajna w galerii w Llandudno.

Obrazek
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2019-08-10 14:31:36 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

U mnie dzisiaj kolejny dzień ryba. Kupiłam więcej łososia. Dziś będzie podany z surówką z kapusty pekińskiej, rzodkiewki, czerwonej cebuli, ogórka zmieszanej z jogurtem naturalnym plus ryż.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #6 Ocena: 0

2019-08-10 16:09:26 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Szaro buro na zewnątrz, więc danie z serii Comfort food- kotlety mielone z wieprzowego zmieszanego z podduszoną marchewką, imbirem i czosnkiem. Na dodatek ryż i marchewką z groszkiem.

Ps dopiero w trakcie jedzenia przypomniało mi się że w kobietach była też posiekaną ostra czerwona papryczka i fetą ser. Były bardzo smaczne i miękkie. Zamiast bulłki, do środka dałam otręby ryżowe.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cyganka35

Post #7 Ocena: 0

2019-08-11 12:57:38 (5 lat temu)

cyganka35

Posty: 299

Kobieta

Z nami od: 13-06-2019

Skąd: Kraina Marzeń

Jak tak czytam te wymyślne przepisy, to trochę zazdroszczę, bo ze mnie kucharka kiepska i jakbym tak miała trafić przez żołądek do serca mężczyzny, to ciężko by było, oj ciężko...
Ale co tam, podobno nie żyje się po to żeby jeść, lecz je po to żeby żyć, czy jakoś tak... :-D

Dzisiaj tradycyjny schabowy, za którym bardzo tęskniłam w Turcji :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2019-08-11 18:56:59 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Domowej roboty pizza z sosem robionym z winnych pomidorków koktajlowych. Z oliwkami, rukola i szynką parmeńską


Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #9 Ocena: 0

2019-08-11 19:33:32 (5 lat temu)

andyopole

Posty: 12803

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2019-08-10 14:31:36, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
U mnie dzisiaj kolejny dzień ryba. Kupiłam więcej łososia. Dziś będzie podany z surówką z kapusty pekińskiej, rzodkiewki, czerwonej cebuli, ogórka zmieszanej z jogurtem naturalnym plus ryż.


Ciekawe jakich atutów używasz? *YAHOO*

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2019-08-11 19:56:31 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-08-11 19:33:32, andyopole napisał(a):

Ciekawe jakich atutów używasz? *YAHOO*


Chyba nie załapałam? Używam atutów do czego? :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 741 z 911 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 740 | 741 | 742 ... 909 | 910 | 911 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,