MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co dzis na obiad?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 638 z 911 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 637 | 638 | 639 ... 909 | 910 | 911 ] - Skocz do strony

Str 638 z 911

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2017-02-26 13:54:55 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Gulasz z kurczaka z suszonymi pomidorami i śliwkami podawany w foremce z tortilli


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2017-03-11 21:34:27 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte


Ziemniaczane ptysie podawane z piersią z kurczaka , pomidorkami koktajlowymi , rukwią i kiełkami

Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2017-03-12 17:55:32 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte


Burgery z batatów i czarnej fasoli podawane z sałatką z ciecierzycy i bakłażana oraz puree z groszku


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #4 Ocena: 0

2017-03-12 20:14:05 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Obrazek

Gnocchi czy kopytka gotowane i posmazane na masle z groszkiem i parmezanem.... wiem, ze niektorzy twierdza ze za 3 funty nie da sie jesc dobrego obiadu... ale ziemniaki mi zostaly z obiadu (dobrej jakosci ale napewno nie wiecej jak funta to co uzylam kosztowaloby), ser bialy (niech bedzie ze z 50p ten kawalek kosztowal), masla kawalek, zoltka dwa, trzy lyzki maki trudno nawet przeliczyc na funty czy pensy, tymianku garsc to akurat w ogrodku za darmo rosnie. Sol i pieprz, i pol woreczka groszku. Zjedlismy i repeta byla, ale jeszcze pol zostalo. Jutro gnocchi beda z miesem w sosie curry- east meets west...

Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2017-03-13 20:41:19 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Zupa Minestrone

Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2017-03-18 18:51:29 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Dorsz w zielonym sosie curry podawany z kuskusem, awokado i jajkiem marynowanym w burakach

Do tego dania zainspirował mnie znajomy z jednej z grup kulinarnych do których nalezę. Facet w taki sposób prezentuje ugotowane przez siebie potrawy, ze człowiek czasem aż liże wyświetlacz. I tak się zgadaliśmy na temat gotowania, ze padło hasło, ze koniecznie muszę zrobić sos thai green curry. I już tym oto sposobem stałam przy garach i gotowałam 🙂 W trakcie gotowania dopiero uświadomiłam sobie, ze ja przecież już jakiś czas temu robiłam podobny sos ale bez dodatku sosu rybnego, którego użyłam w tej wersji. Matko Boska i wszyscy święci trzeba mi było mówić od razu żeby ten sos rybny wlać tylko do pozostałych składników a nie wtykać nos w butelkę i wąchać. Zapach mnie już na dzień dobry o mało co nie powalił z nóg .Ledwo się mogłam podnieść z posadzki. Nauczka na przyszłość . Otwierać sos rybny, zatykać nos i szybko wlewać do garnka . Jeszcze szybciej mieszać żeby sos rybny połączył się z reszta produktów i wtedy dopiero można oddychać. Dobrze ze tego zapachu nie czuć w samym thai green curry bo świeża kolendra świetnie sobie radzi z wyeliminowaniem tego zapachu . Sam sos jako dodatek do ryby poezja

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #7 Ocena: 0

2017-03-19 00:35:46 (7 lat temu)

andyopole

Posty: 12797

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

U mnie nadal proste dania, dziś na obiad a także na dni następne, np. lunch do roboty zapiekanka z kapusta, ziemniaczkami i wedzonka. Zdjecia nie zawieszam, nie będę sobie robil obciachu przy Efce.

Natomiast jako się rzeklo, zainspirowany jednym z watkow, zakisiłem dziś kapustę, dziesięć glowek.

Oto dowody:

Obrazek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

xxxemi

Post #8 Ocena: 0

2017-03-19 10:44:18 (7 lat temu)

xxxemi

Posty: 714

Kobieta

Z nami od: 28-12-2011

Skąd: kto wie?

Wow, Andy Ty to zdolny jestes👍 Ja nie mam czasu niestety na takie rzeczy,a szkoda bo smak babcinej kapusty kiszonej mam do dziś w pamięci 😞

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Lola40

Post #9 Ocena: 0

2017-03-19 11:48:01 (7 lat temu)

Lola40

Posty: 279

Kobieta

Z nami od: 06-10-2010

Skąd: Manchester

Narobiliście mi tylko smaku tą kiszoną kapustą:-8 Oj chętnie wróciłabym do smaku tej babcinej kapuchy.Niestety nie mam warunków na kiszenie a ta woreczkowa z polskiego sklepu to marna namiastka.:-(

[ Ostatnio edytowany przez: Lola40 19-03-2017 11:49 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #10 Ocena: 0

2017-03-19 14:40:13 (7 lat temu)

andyopole

Posty: 12797

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Bez przesady. Cala operacja (nie licząc procedury zakupu) zajęła mi niecałe 1,5 godziny z przerwami na dymek i jednoczesne obsługiwanie pralki i suszarki. Warunków też nie trzeba do tego żadnych specjalnych. Kapusta i marchewka kosztowały ok. $18, soli nie liczę. Acha, włożyłem 4 jabłka, czyli $2 trzeba doliczyc.*YAHOO* Satysfakcja i wspaniały, jak mniemam, smak - bezcenne.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Strona 638 z 911 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 637 | 638 | 639 ... 909 | 910 | 911 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,