MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co dzis na obiad?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 637 z 911 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 636 | 637 | 638 ... 909 | 910 | 911 ] - Skocz do strony

Str 637 z 911

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

zosiasamosia

Post #1 Ocena: 0

2017-02-08 22:33:22 (7 lat temu)

zosiasamosia

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-02-04 21:12:20, andyopole napisał(a):
Przy Efce, jej kunszcie i zdjeciach wstydzi się człowiek pochwalić ze flaczki gotuje. 😥


Ugotować flaczki to nielada sztuka!
Ja ugotowałam tylko raz, bo kupiłam już wyczyszczone i obgotowane żołądki. Sama bym tego nie potrafiła zrobić.
Gratuluję popularności flaczków 👍
Nie ma lepszego świadectwa dla kucharza jak grono smakoszy 😊

[ Ostatnio edytowany przez: zosiasamosia 08-02-2017 22:34 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #2 Ocena: 0

2017-02-09 14:27:34 (7 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Wczoraj dałem słoik flaczkow mojemu szefowi. Jeśli mnie dziś nie wypieprzy z roboty będzie znaczyło ze są OK.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2017-02-13 20:39:49 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak ktoś chce może na obiad , jak ktoś chce to może i na śniadanie

Marchewkowe placuszki z jajkiem w koszulce

Chrupiące placuszki z marchewki z dodatkiem imbiru i kurkumy w połączeniu z kremowym jajkiem i rozpływającym się żółtkiem. To miał być ten obiad z serii łatwo , szybko i przyjemnie . I pewnie by tak było , gdyby nie fakt , że ja nigdy wcześniej nie robiłam jajka w koszulce . No ale skoro sobie taki obiad wymyśliłam , trzeba było tą moją wizję zrealizować . Zanim udało się zrobić jajko nie odstraszające wyglądem kilka poszło do śmieci . Pierwsze koty za płoty . Następnym razem już będzie łatwiej . Warto się było pomęczyć . Poszukajcie swojego sposobu na idealne jajko w koszulce . Ja gotowałam w wodzie z dodatkiem octu . Jajko wrzucałam w wir wodny i gotowałam 2 minuty

Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #4 Ocena: 0

2017-02-13 20:47:25 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2017-02-09 14:27:34, andyopole napisał(a):
Wczoraj dałem słoik flaczkow mojemu szefowi. Jeśli mnie dziś nie wypieprzy z roboty będzie znaczyło ze są OK.

przeżył? :-]
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

andyopole

Post #5 Ocena: 0

2017-02-13 22:46:32 (7 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2017-02-13 20:47:25, krakn napisał(a):
Cytat:

2017-02-09 14:27:34, andyopole napisał(a):
Wczoraj dałem słoik flaczkow mojemu szefowi. Jeśli mnie dziś nie wypieprzy z roboty będzie znaczyło ze są OK.

przeżył? :-]


Tak, właśnie wywiozlem go na lotnisko. Do piątku spokoj, ja tu rządzę...

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2017-02-14 20:14:45 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte


Cytrusowy gulasz z kurczaka z kuskusem

Przepis na tą potrawę znalazłam w jednej z angielskich gazet kulinarnych . Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to kolory . No przecież jestem wzrokowcem i w pierwszej kolejności jedzenie mówi do mnie poprzez zdjęcie na które się patrzę . Potem nazwa Cytrusowy gulasz … i już moja wyobraźnia zaczęła pracować …Kolejne słowo …marokańska kuchnia . I już analizowałam przepis pod kątem dostępności produktów . Zaciekawiły mnie kiszone cytryny . Nigdy w życiu nie jadłam kiszonych cytryn . Tak się napaliłam na tą potrawę , że kupiłam słoik kiszonych cytryn oraz pastę tagine i rzuciłam się w szał gotowania . Kurczak wyszedł soczysty i przyjemnie cytrusowy . Pasta tagine dała kopa potrawie . No i kuskus zmieszany z sosem . Ale nie ten drobny kuskus tylko te duże , grube ziarna . Wiem już , że jak będę robić danie na podobną nutę to sama ukiszę cytryny . Znalazłam już u jednej blogerki przepis na to cudo . No i rozglądam się za specjalnym garnkiem tagine .Zastanawiam się tylko jak go przemycę do domu . Jak mnie lepsza połowa zobaczy z kolejnym gratem i obłędem w oczach ze szczęścia , to na bank wywali mnie na zbity pysk za drzwi . I wyląduje z pokrywką na głowie . Ale jakie będę mieć oryginalne nakrycie


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2017-02-19 14:33:52 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Dyniowe gnocchi z krewetkami w sosie śmietanowo pomarańczowym


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2017-02-20 20:58:07 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Zielona sałatka z kuskusem I rybą

Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2017-02-21 21:21:18 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Szpiankowy omlet z krewetkami

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #10 Ocena: 0

2017-02-21 23:22:06 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Pierwszy eksperyment z samosami warzywno miesne

Obrazek

Z jednego opakowania ciasta filo, miesa z rosolu z warzywami tez z "odzysku" wyszlo calkiem sporo sztuk. Fakt nie jest to nisko kaloryczne moze (smarowanie maslem kazdego arkuszu ciasta sugeruje to) i chwile zawijania trzeba poswiecic, ale bardzo smaczne wyszly. Sos z mieszanki majonezu, smietany, musztardy, octu i soku z ananasa, sol, pieprz i miod (prawie zgodnie z zasada "co mam pod reka"... )

Obiad za nie wiecej jak dwa funty pewnie, bardzo sycace bo duzo farszu w kazdej i lunch do pracy tez gotowy.

PS Ciasto filo ze sklepu, az tak sie nie poswiecilam dla sprawy, i do tego w dzien powszedni...

http://www.mojawyspa.co.uk/grafika/usergaleria/21825/20170221_192027.jpg
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 637 z 911 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 636 | 637 | 638 ... 909 | 910 | 911 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,