MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co dzis na obiad?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 636 z 911 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 635 | 636 | 637 ... 909 | 910 | 911 ] - Skocz do strony

Str 636 z 911

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Marcelo87

Post #1 Ocena: 0

2017-01-21 23:41:00 (7 lat temu)

Marcelo87

Posty: 68

Mężczyzna

Z nami od: 04-11-2011

Skąd: Leeds

Schaboszczak :D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2017-01-22 15:37:05 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Pierś z kury w cieście francuskim ze szpinakiem i kozim serem


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2017-01-27 19:27:01 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Krewetki z kaszą gryczaną podawane z sałatką z grejpfruta i awokado

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2017-01-29 14:19:50 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte


Pierś w sosie sojowo balsamicznym z sałatką z cykorii i pomarańczy

Obrazek

Obrazek

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Turefu

Post #5 Ocena: 0

2017-01-29 15:08:30 (7 lat temu)

Turefu

Posty: 4026

Kobieta

Z nami od: 26-05-2013

Skąd: York

Quiche z boczkiem, pieczarkami i pomidorami.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2017-02-02 22:58:25 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Klafuti z cukinią , kozim serem i czarnymi oliwkami podawane z wędzoną , grilowaną piersią


Clafoutis ( Klafuti ) pochodzi z Francji . To takie jakby połączenie omletu a naleśnikiem . Można na słodko i na słono . U mnie wersja wytrawna ale już wiem , że kiedyś wypróbuje z owocami

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #7 Ocena: 0

2017-02-04 21:12:20 (7 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Przy Efce, jej kunszcie i zdjeciach wstydzi się człowiek pochwalić ze flaczki gotuje. 😥

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2017-02-05 14:36:56 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2017-02-04 21:12:20, andyopole napisał(a):
Przy Efce, jej kunszcie i zdjeciach wstydzi się człowiek pochwalić ze flaczki gotuje. 😥


E tam . Mozna sie chwalic . Jakbym robila flaki tez bym sie pochwalila. Malo prawdopodobne bo ostatnimi czasy wprowadzam wiecej ryb i warzyw . Po drugie mam traume jesli chodzi o flaki . Za dzieciaka dziadek mnie zabral do ubojni . Nigdy nie zapomne ani tego widoku ani zapachu czyszczonych flakow w wielkiej bali . Jak wczesniej sie nimi zajadsalam po tej wizycie mi przeszlo

Ale wlasnie te najprostsze potrawy z dziecinstwa najlepiej smakuja

A ja proponuje

Pulpety curry z kaszą jaglaną i szpinakiem z grilowaną , wędzoną piersią z kurczaka i sałatką z buraków

Przepis znalazłam w jednej z gazet kulinarnych „ Moje gotowanie „ . Oczywiście nie obyło się bez modyfikacji . Tam pulpety były w bulionie , z makaronem soba . U mnie z wędzoną piersią z kurczaka .

Obrazek

Obrazek

[ Ostatnio edytowany przez: EFKAKONEFKA33 05-02-2017 14:38 ]

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #9 Ocena: 0

2017-02-06 20:48:41 (7 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2017-02-05 14:36:56, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Cytat:

2017-02-04 21:12:20, andyopole napisał(a):
Przy Efce, jej kunszcie i zdjeciach wstydzi się człowiek pochwalić ze flaczki gotuje. 😥


E tam . Mozna sie chwalic . Jakbym robila flaki tez bym sie pochwalila. Malo prawdopodobne bo ostatnimi czasy wprowadzam wiecej ryb i warzyw . Po drugie mam traume jesli chodzi o flaki . Za dzieciaka dziadek mnie zabral do ubojni . Nigdy nie zapomne ani tego widoku ani zapachu czyszczonych flakow w wielkiej bali . Jak wczesniej sie nimi zajadsalam po tej wizycie mi przeszlo

Ale wlasnie te najprostsze potrawy z dziecinstwa najlepiej smakuja
...



Wiem z doswiadczenia ze do niektorych potraw trzeba dorosnac. Jako maly synek nie lubialem jajecznicy, gdy bylem po 20-ce zaczal mi smakowac tatar a do flakow, po pierwsze trzeba dorosnac, po drugie musza byc zrobione porzadnie bo mozna sobie obrzydzic na reszte zycia. Np. rok temu bylem na weselu. Podano flaki i moja biesiadna sasiadka wyrazila chec napelnienia nimi mego talerza. Na wszelki wypadek poprosilem o pol chochelki. Jak sie okazalo slusznie, byly zrobione zle, nie wyczyszczone nalezycie, nie dogotowane, byle jak doprawione.
Jesli flaki maja byc dobre trzeba im powiecic sporo pracy. Nie darmo (nie chwalac sie) moje sa uznane jako najlepsze na zachodnim wybrzezu USA>

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2017-02-07 21:05:39 (7 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Strączkowe warzywa z patelni , z piersią z kurczaka i orzechami nerkowca

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 636 z 911 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 635 | 636 | 637 ... 909 | 910 | 911 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,