MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Słonecznik łuskany

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

niebieskieucho

Post #1 Ocena: 0

2020-04-16 20:40:07 (4 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Taka ciekawostka i pytanie, co to moze byc?

Kupiłem w ALDI "Sunflower Seeds", 100% natural (ale brak sakramentalnego 'ingredients' ), 250 g, firmy kryjacej sie pod nazwa "The Foodie Market" (brak jakiejkolwiek o niej informacji). Wrzucilem do bialej miski ok. lyzki stolowej tego slonecznika, zalalem wrzatkiem i momentalnie woda zmienila kolor na zólto-zielonkawy. Po odlaniu wody procedure powtarzalem czterokrotnie i za kazdym razem intensywnosci koloru wody byla prawie niezmieniona. Polaczylem sie telefonicznie z PL. Tam takze wykonano powtórzenie mojego eksperymentu, ale tamze wrzatek nie zabarwil wody.

[ Ostatnio edytowany przez: niebieskieucho 16-04-2020 20:40 ]

Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

BarneyRubble

Post #2 Ocena: 0

2020-06-23 09:22:29 (4 lata temu)

BarneyRubble

Posty: 1

Kobieta

Z nami od: 23-06-2020

Skąd: Manchester

Hej!
Całe szczęście, że zalałeś, a nie spałąszowałeś od razu. Ja bym pewnie dokładnie tak zrobiła. Uwielbiam słonecznik i skończyło by się na wrzuceniu garści prosto do paszczy.
Co do Foodie Market to faktycznie informacji jak na lekarstwo. Wygląda, że to wewnętrzna marka Aldi. Produkty, które udało mi się znaleźć online miały fatalne oceny więc lepiej to-to omijać szerokim łukiem. Dla zdrowia!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,