MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Porownanie sklepow spozywczych w UK

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Postów: 32

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Barnley

Post #1 Ocena: 0

2020-02-23 15:20:20 (4 lata temu)

Barnley

Posty: 30

Kobieta

Z nami od: 21-02-2020

Skąd: Chorley

Hej :-) Staralam sie znalezc gdzies tutaj podobny temat, ale nie udalo mi sie.
Jakie macie zdanie na temat popularnych sklepow w Anglii typu Tesco, Morrisons, Sainsbury, Asda itd?
W ktorych wedlug Was jest najlepsze (i przy tym najblizsze do zdrowego) jedzenie, a w ktorym najgorsze?
Ja niby najczesciej wybieram rzeczy z Tesco, ale powoli zaczyna mnie juz nudzic ten sam asortyment, poza tym jakos nie jestem przekonana nawet do ich "zdrowej zywnosci", a kurczak po otworzeniu smierdzi coraz bardziej padlina...

No i najwazniejsze: gdzie najlepiej kupic bulki albo chleb, zeby nie smierdzialy i nie smakowaly za bardzo chemia? :-]
Nie chodzi mi o polskie sklepy.
Jestem bardzo ciekawa jakie Wy macie zdanie na ten temat, bo slyszalam rozne opinie, zapraszam do dyskusji :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: +1

2020-02-23 15:22:08 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28852

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Pare dni temu byl artykul o wynikiach ankiety na temat supermarketow:

2020 - https://www.which.co.uk/news/2020/02/which-reveals-best-supermarket-of-2020/

2019 - https://www.which.co.uk/news/2019/02/best-and-worst-supermarkets-for-2019/
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Barnley

Post #3 Ocena: 0

2020-02-23 15:22:53 (4 lata temu)

Barnley

Posty: 30

Kobieta

Z nami od: 21-02-2020

Skąd: Chorley

@Richmond, dziekuje! zaraz przeczytam, ale jestem bardzo ciekawa tez opinii innych :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #4 Ocena: +1

2020-02-23 15:27:47 (4 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

M&S, Waitrose, Sainsbury

... Tesco, Asda/ Morrison

o tych biedronkach, Lidlach itp to nie wiem ;-)
raz na dwa miesiące do Lidla zajadę po bułki, mięso średniej jakości.
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

gosian

Post #5 Ocena: +1

2020-02-23 15:27:56 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Z tych wymienionych to Morrisons i Sainsburys.
Mięso w Morrisonie jest zawsze świeże. Przywożone są półtusze i na miejscu krojone i pakowane. Oczywiście nie wszystko.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Barnley

Post #6 Ocena: 0

2020-02-23 15:30:15 (4 lata temu)

Barnley

Posty: 30

Kobieta

Z nami od: 21-02-2020

Skąd: Chorley

Odwolujac sie przy okazji do artkulow, ktore podeslala Richmond - korzystal ktos kiedys z Was z Ocado? Ja mialam taki zamiar, ale naczytalam sie bardzo zlych opinii na temat kierowcow i w ogole dostawy, ze az mi sie odechcialo...
Podobno nie przyjezdzaja na czas, a nawet jest kilka godzin opoznienia, niektorzy pisali, ze nie przyjechali wcale...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #7 Ocena: +1

2020-02-23 15:58:27 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28852

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Kiedys skorzystalam pare razy z Ocado, bo mieli na cos tam konkretnego promocje, ale teraz nie mam zapotrzebowania na dostawy. Jedzenie jest kupowane na biezaco w Waitrose i Morrison, a jakies ciezsze rzeczy przywoze z Waitrose od czasu do czasu lub zamawiam z Amazonu (koci zwirek).

Ze wszystkich przeszlych dostaw, to chyba tylko raz byl problem z opoznieniem i kierowca zadzwonil wczesniej z informacja. Opoznienie cos okolo pol godziny i to bylo chyba Tesco. Zrob testowe zamowienie i przekonasz sie.

Moi sasiedzi zamawiaja regularnie z Tesco, Sainsbury i Ocado.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #8 Ocena: 0

2020-02-23 20:44:03 (4 lata temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

M&S, ASDA, bo Morrison, razem a Tesco nie sa mi po drodze. Czasem do Lidla zagladne, bo mają dobry wybór serów i parę innych rzeczy. Mięso kiedyś w Lidlu było dobre, teraz nie wiem, bo musiałabym minąć M&S i Asde, żeby tam pojechać. Mięsa też teraz mało jemy.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #9 Ocena: 0

2020-02-23 21:26:10 (4 lata temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Zdanie mam takie, że np. rybne stoisko w Tesco moim wielkim, w kraju wyspiarskim, co ma rybę z frytkami itd. wygląda w porównaniu ze stoiskiem rybnym w Hiszpanii, w podobnym sklepie - jak sklep zoologiczny w porównaniu do ogrodu zoologicznego.

Powiedziałem "na przykład".

Porównaj krakowską Castoramę z manchesterkim B&Q. K...a, nyndza tutaj.

[ Ostatnio edytowany przez: stanislawski 23-02-2020 21:33 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

ZosiaS

Post #10 Ocena: 0

2020-02-23 21:34:02 (4 lata temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-02-23 15:30:15, Barnley napisał(a):
Odwolujac sie przy okazji do artkulow, ktore podeslala Richmond - korzystal ktos kiedys z Was z Ocado? Ja mialam taki zamiar, ale naczytalam sie bardzo zlych opinii na temat kierowcow i w ogole dostawy, ze az mi sie odechcialo...
Podobno nie przyjezdzaja na czas, a nawet jest kilka godzin opoznienia, niektorzy pisali, ze nie przyjechali wcale...

Zamawiam od kilku lat, okazjonalnie, na przykład gdy mąż jest w delegacji.
W tym czasie opóźnienia były dwa, jedno z powodu dużego wypadku na autostradzie, drugie z powodu awarii samochodu.
Za każdym razem był telefon z opisem sytuacji, możliwością rezygnacji z dostawy i informacje na bieżąco o postępach.
Poza tym, miło, kulturalnie i na czas.

Na co dzień Waitrose, Sainsbury's i Tesco, bo te mam w okolicy lub po drodze z pracy.
Nie narzekam, ale niektórych produktów nigdy nie kupuję w danym markecie, np. najbardziej odpowiada mi duchy organic kurczak z Waitrose.
Pieczywo mój mąż kupuje w dowolnym markecie, ale zawsze wybiera sourdough.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,