MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Str 2 z 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

niebieskieucho

Post #1 Ocena: 0

2020-04-21 14:24:54 (4 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2020-04-20 21:43:06, myfreedom napisał(a):
4 dni kostka masla to i tak calkiem sporo

Jest sporzej, gdy oprócz tego pere łyg masła orzechowego (bez tluszczu palmowego) oraz tahini, które uwielbiam. Mimo ze jestem w diecie tłuszczowy, nie jestem otyły, bo tluszcz nigdy nie był i nie jest przyczyna miazdzycy oraz tycia. Organizm przyjmie go tyle ile potrzebuje. Nadwyzka poleci na pólnoc, albo na południe.
Cytat:

a z sola to bym uwazal, jakakolwiek.

A to dlaczego? Rzadko kiedy udaje mi sie utrafic w pozadane zasolenie potrawy. Przewaznie wszystko jadam przesolone, ale mi to specjalnie nie przeszkadza. Krazaca powszechnie opinia, ze sól podnosi cisnienie, jest mitem. Mam w normie.
Cytat:

Ide o zaklad, ze gdy kiedys jadles ziemniaki to zawsze z sola. Ja nie uzywam soli w ogole i wiesz co, ziemniaki smakuja jak..ziemniaki, pysznie. Jeszcze trzeba wiedziec gdzie je kupowac, nigdy w tz. supermarketach a gdy jesz ubite to zawsze z odpowiednia iloscia masla.

Oczywiscie, ze jadalem i nadal jem ze sola. Nie wyobrazam sobie zjadlywania ich bez niej. Ale... zaciekawila mnie informacja o niekupywaniu ich w supermarketach, choc rzadko je konsumuje, a jesli, to najczesciej pod postacia placków ziemniaczanych.
Cytat:

Naprawde jesz make z glifosatem, kto jak kto ale ty chyba nie..

Mąke kupuje tzw. "organic", choc nic nie gwarantuje jego nieobecnosci w takiej mące bo w skladnikach nigdy sie go nie wymienia. Reasumujac, wszyscy trujemy sie glifosatem w wiekszym, czy mniejszym stopniu, bo on równiez nalezy do narzedzi depopki.
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

Strona 2 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,