MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Cooking becon or cooking salt?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 12

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

radiesteta

Post #1 Ocena: 0

2016-04-13 21:56:38 (8 lat temu)

radiesteta

Posty: 293

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2015

Skąd: Chatham

Pomocy kupiłem cooking becon w paczce na próbę i po usmarzeniu 1 kawałka sama sól. Tego się nie da zjeść. Nic nie dostawałem do niego. Da się pozostałe kawałki jakoś odsolic przed upieczeniem?
Duma i honor tego bez naszej zgody nikt nam nie odbierze

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2016-04-13 22:32:07 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #3 Ocena: 0

2016-04-13 22:32:38 (8 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Moczyc w wodzie przez noc, albo i dluzej. Nawet zmieniac wode co kilka godzin.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #4 Ocena: 0

2016-04-13 22:34:27 (8 lat temu)

karjo1

Posty: 20609

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Ewentualnie w mleku.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

radiesteta

Post #5 Ocena: 0

2016-04-13 22:57:16 (8 lat temu)

radiesteta

Posty: 293

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2015

Skąd: Chatham

Dziękuję za porady. Trafiło do pojemnika z wodą. Właśnie na opakowaniu nie pisze ani smoked ani unsmoked. Nie przeszkadzaja mi solone rzeczy ale to jest wybitnie słone. Aż trudno uwierzyć że ktoś to je, a jeśli je dłuższy czas że mu nerki nie siądą lub nie zachoruje na nadciśnienie.
Duma i honor tego bez naszej zgody nikt nam nie odbierze

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #6 Ocena: 0

2016-04-13 22:59:05 (8 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Nic nie zrobisz.
To jest mięso szprycowane mieszanką soli, tłuszczu, cukru, "ulepszaczy" wody, duuuuuużo WOOODyyyyy i mączki sojowej która to wszytko wiąże w przestrzeniach między włóknami mięśni i tłuszczu.
Dlatego wypływa taki mleczny syf i sie pali, zamiast topić.

Bardzo ciężko o dobry czysty boczek, ale jak kupisz ten dobrej jakości to ma tego świnstwa mniej. Kiedyś nawet trafiłem na taki co przy pieczeniu wytopił się w piękny szklisty biały tłuszcz.
Problemy są dwa, po pierwsze drugi raz już na taki nie trafiłem, a nie pamiętam co to za marka była, oraz że jest często nawet 3x droższe niż ta "podstawowa" wersja z marketu.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

radiesteta

Post #7 Ocena: 0

2016-04-13 23:17:14 (8 lat temu)

radiesteta

Posty: 293

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2015

Skąd: Chatham

Cytat:

2016-04-13 22:59:05, krakn napisał(a):
Nic nie zrobisz.
To jest mięso szprycowane mieszanką soli, tłuszczu, cukru, "ulepszaczy" wody, duuuuuużo WOOODyyyyy i mączki sojowej która to wszytko wiąże w przestrzeniach między włóknami mięśni i tłuszczu.
Dlatego wypływa taki mleczny syf i sie pali, zamiast topić.

Bardzo ciężko o dobry czysty boczek, ale jak kupisz ten dobrej jakości to ma tego świnstwa mniej. Kiedyś nawet trafiłem na taki co przy pieczeniu wytopił się w piękny szklisty biały tłuszcz.
Problemy są dwa, po pierwsze drugi raz już na taki nie trafiłem, a nie pamiętam co to za marka była, oraz że jest często nawet 3x droższe niż ta "podstawowa" wersja z marketu.

Właśnie zaczyna się u mnie rodzic w głowie czarna lista. Jest tam już ze 6 pozycji. Poprzednio kupiłem coś smoked i było słone ale może dlatego że cienkie kawałki to jakoś jeszcze jadalne. Tu niestety są grube. Dotąd myślałem że oni tu głęboko mrożą mięso i długo je przechowują a nie że zatruwaja solą. Urolog to tu musi żyć jak panisko pod warunkiem że tego nie jada.

[ Ostatnio edytowany przez: radiesteta 13-04-2016 23:18 ]

Duma i honor tego bez naszej zgody nikt nam nie odbierze

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2016-04-13 23:34:59 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-b

Post #9 Ocena: 0

2016-04-14 08:01:27 (8 lat temu)

ie2ox4-b

Posty: 3591

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 27-05-2014

Skąd: Oxford

Cytat:

2016-04-13 23:34:59, mancun napisał(a):
Cytat:

2016-04-13 23:17:14, radiesteta napisał(a):
Cytat:

2016-04-13 22:59:05, krakn napisał(a):
Nic nie zrobisz.
To jest mięso szprycowane mieszanką soli, tłuszczu, cukru, "ulepszaczy" wody, duuuuuużo WOOODyyyyy i mączki sojowej która to wszytko wiąże w przestrzeniach między włóknami mięśni i tłuszczu.
Dlatego wypływa taki mleczny syf i sie pali, zamiast topić.

Bardzo ciężko o dobry czysty boczek, ale jak kupisz ten dobrej jakości to ma tego świnstwa mniej. Kiedyś nawet trafiłem na taki co przy pieczeniu wytopił się w piękny szklisty biały tłuszcz.
Problemy są dwa, po pierwsze drugi raz już na taki nie trafiłem, a nie pamiętam co to za marka była, oraz że jest często nawet 3x droższe niż ta "podstawowa" wersja z marketu.

Właśnie zaczyna się u mnie rodzic w głowie czarna lista. Jest tam już ze 6 pozycji. Poprzednio kupiłem coś smoked i było słone ale może dlatego że cienkie kawałki to jakoś jeszcze jadalne. Tu niestety są grube. Dotąd myślałem że oni tu głęboko mrożą mięso i długo je przechowują a nie że zatruwaja solą. Urolog to tu musi żyć jak panisko pod warunkiem że tego nie jada.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>radiesteta</i> 13-04-2016 23:18 ]




Nefrolog :)


Też.

Radiesteta kojarzy się z takim co widzi i czuje nawet to co nie jest wymierne i widzialne... Czy sól jest związkiem wyłamującym się z tego pola?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

radiesteta

Post #10 Ocena: 0

2016-04-14 10:19:03 (8 lat temu)

radiesteta

Posty: 293

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2015

Skąd: Chatham

Cytat:

2016-04-14 08:01:27, ie2ox4-b napisał(a):
Cytat:

2016-04-13 23:34:59, mancun napisał(a):
Cytat:

2016-04-13 23:17:14, radiesteta napisał(a):
Cytat:

2016-04-13 22:59:05, krakn napisał(a):
Nic nie zrobisz.
To jest mięso szprycowane mieszanką soli, tłuszczu, cukru, "ulepszaczy" wody, duuuuuużo WOOODyyyyy i mączki sojowej która to wszytko wiąże w przestrzeniach między włóknami mięśni i tłuszczu.
Dlatego wypływa taki mleczny syf i sie pali, zamiast topić.

Bardzo ciężko o dobry czysty boczek, ale jak kupisz ten dobrej jakości to ma tego świnstwa mniej. Kiedyś nawet trafiłem na taki co przy pieczeniu wytopił się w piękny szklisty biały tłuszcz.
Problemy są dwa, po pierwsze drugi raz już na taki nie trafiłem, a nie pamiętam co to za marka była, oraz że jest często nawet 3x droższe niż ta "podstawowa" wersja z marketu.

Właśnie zaczyna się u mnie rodzic w głowie czarna lista. Jest tam już ze 6 pozycji. Poprzednio kupiłem coś smoked i było słone ale może dlatego że cienkie kawałki to jakoś jeszcze jadalne. Tu niestety są grube. Dotąd myślałem że oni tu głęboko mrożą mięso i długo je przechowują a nie że zatruwaja solą. Urolog to tu musi żyć jak panisko pod warunkiem że tego nie jada.


Nefrolog :)


Też.

Radiesteta kojarzy się z takim co widzi i czuje nawet to co nie jest wymierne i widzialne... Czy sól jest związkiem wyłamującym się z tego pola?

Jad i trucizny są dzisiaj wszędzie. Zarówno w sercach i umysłach ludzkich jak i w tym co starają się nam serwować do jedzenia. Stąd nawet i u ezoteryka spada zdolność ich wyczuwalnia. Zmysły zaczynają je uważać zaza coś normalnego. Aha moczenie przez 12h zdało egzamin. Mięso jest jadalne.

[ Ostatnio edytowany przez: radiesteta 14-04-2016 10:42 ]

Duma i honor tego bez naszej zgody nikt nam nie odbierze

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,