MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 27 z 36 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 26 | 27 | 28 ... 34 | 35 | 36 ] - Skocz do strony

Str 27 z 36

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Wielim

Post #1 Ocena: 0

2019-07-13 11:59:54 (5 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Ostatnio zasmakowały mi kanapki polskiego chleba z masłem , łososiem , ogórkiem zielonym i koperkiem , naprawdę koperek na kanapce robi fajny smak

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2019-07-14 14:19:18 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Zrobilam wczoraj paprykarz wg przepisu, nawet udalo mi sie nie kombinowac tylko ryby dodalam wiecej (prawie dwa razy). Dobry byl wczoraj juz, ale dzisiaj byl jeszcze lepszy. Martwilam sie troche, ze bede go jesc az mi wyjdzie bokiem, ale nieptrzebnie bo bardzo smaczny i ze dwa, moze trzy sniadania obskoczy i tyle. Wydaje mi sie, ze ryz brazowy bardziej pasuje do niego, a moze mi poprostu brazowy ryz podchodzi lepiej, i o dziwo mezowi tez posmakowal jak zrobilam wczoraj kurczaka w egg fried rice. Pokombinuje moze jeszcze z inna ryba.

Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2019-07-24 09:49:06 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Obrazek

Pasta z czarnych oliwek. Fajna jako smarowidło do chleba lub jako dodatek do makaronu.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2019-08-20 10:15:40 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Wytrawne muffiny paprykowe

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2019-08-23 06:34:20 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Obrazek

Obrazek

Wszyscy mają pieczeń, mam i ja 😉 Internet i grupy kulinarne oszalały na punkcie tego wynalazku. Niektórzy mówią na to pasztet. Jak zwał, tak zwał. Dla mnie najważniejsze, że jest smaczne. Zapiekana tarta cukinia z dodatkiem marchewki, cebuli i kaszy manny. Fajnie wygląda i przyjemnie smakuje ze świeżym pieczywem. Smaczna alternatywa dla tych, co są z mięsem na bakier.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2019-09-03 10:17:56 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Wytrawne muffinki z pieczarkami

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2019-09-04 16:32:25 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Mój piekarnik chyba będę testować zaraz, bo przypomniało mi się, że jutro chciałam zrobić eksperymentalnie pastę na kanapki, z pieczonych warzyw i fasoli z tego przepisu

Pasta z fasoli

Muszę więc te warzywa korzeniowe wpierw upiec, zanim zabiorę się za robienie pasty jutro.

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2019-09-23 11:34:49 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Zrobiłam pastę z przepis powyżej i wyszła pyszna

Obrazek

Obrazek

Zamiast cebuli użyłam pora i dodałam kmin rzymski i gałkę muszkatołową.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2019-11-06 14:52:48 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Biały serek z chrzanem, rzodkiewką, kiszonym ogórkiem i czerwoną cebulą

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2019-11-09 15:10:38 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Schab na kanapki. Marynowany w przyprawach i gotowany w mleku.

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 27 z 36 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 26 | 27 | 28 ... 34 | 35 | 36 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,