MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Sokowirówka, jaka najlepsza?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 3 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

myfreedom

Post #1 Ocena: 0

2014-10-24 17:35:25 (10 lat temu)

myfreedom

Posty: 656

Mężczyzna

Z nami od: 21-12-2008

Skąd: Kent

Mysle, ze najlepszy na rynku, niestety drogi. jakis czas temu czytalem, ze jest zdobywca wszystkich mzliwych nagrod. Zakupiony w Londynie, wkladam cale owoce, myje pod biezaca woda, soku niesamowite ilosci a to co zostaje jest naprawde suche. Polecam.
soczek

soczek

[ Ostatnio edytowany przez: myfreedom 24-10-2014 17:51 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kasia_red

Post #2 Ocena: 0

2014-10-24 18:44:14 (10 lat temu)

Kasia_red

Posty: 3813

Kobieta

Z nami od: 10-07-2009

Skąd: Londyn

Czy ja wiem, czy akurat ten model jest najlepszy. Wg jednej z opcji nr 1 jest dwuślimakowy Angel. Faktycznie drogi okrutnie, ale ponoć rewelacyjny http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?LH_PrefLoc=2&_nkw=angel+juicer+5500

Green Star też są w czołówce. Ale jak czytam o tym, że w tej technologii chodzi o pole magnetyczne, przez które przechodzi sok, to uważam, że to lekka przesada.

Wybór nie jest łatwy :-)
Nie wchodź w dyskusję z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

queenOfChocolat

Post #3 Ocena: 0

2014-11-16 20:30:22 (9 lat temu)

queenOfChocolate

Posty: 459

Kobieta

Z nami od: 23-02-2010

Skąd: male...

mam ochote na wyciskarke, ale te co sa w linku powyzej to jednak ceny odtsraszaja...czy sa jakies w miare dobre tak do 200 f?
i jak ich szukac? jak wpisuje juice presser to wyskakuja mi same sokowirowki, a zalezy mi na robieniu soku z lisci (jarmuz, szpinak itp - problemy z anemia) i ziol, czyli najlepiej wyciskarka, ale jakos nie moge nic znalezc na ebay..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #4 Ocena: 0

2014-11-16 20:34:27 (9 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Nie warto oszczędzać. To się szybko mści.To nie jest sukienka że po jednym użyciu odstawiasz do szafy czy oddajesz dla biednych.

Jak kupisz dobry zestaw, to masz na wiele lat, ew czesci zamienne dostępne bez prpoblemu za niewielkie pieniądze, i najwazniejsze wsztko robi tak jak trzeba.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

queenOfChocolat

Post #5 Ocena: 0

2014-11-16 20:49:16 (9 lat temu)

queenOfChocolate

Posty: 459

Kobieta

Z nami od: 23-02-2010

Skąd: male...

co prawda, to prawda, ale 700 f to na dzien dzisiejszy troche dla mnie za duzo...
wiem na pewno ze chce pozioma, nie pionowa, wiecej mozliwosci, mniej czyszczenia.
znalazlam taka:
http://www.ebay.co.uk/itm/Oscar-Neo-Juicer-DA-1000-in-Red-wheatgrass-masticating-slow-speed-/310474596069?pt=UK_HGKitchen_SmallApp_RL&hash=item4849ba5ee5
niestety, troche nie podoba mi sie to, ze ta szyjka jest z plastiku, przy twardym buraku badz marchewce moze ulec uszkodzeniu... no wiec bedzie trzeba troche podniesc budzet, tyle ze nie moge znalezc zadnych z metalowa szyjka...a ze jestem zielona to nie wiem, czy jest szansa na dostanie takiej do 500f z metalowa obudowa???




Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #6 Ocena: 0

2014-11-16 20:56:43 (9 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

niekoniecznie plastyk może być najsłabszym ogniwem. Teraz palstyki potrafią być mocniejsze niż grube szkło, czy metal.

cena sugeruje że to już nie jest byle co... ale googluj opinie użytkowników.
Przy kilkudziesięciu opiniach można wyciągnąć wnioski na ile są to wydumane pretensje a na ile prawdziwe wady
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Post #7 Ocena: 0

2014-11-16 21:16:55 (9 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zosiasamosia

Post #8 Ocena: 0

2014-11-17 07:18:35 (9 lat temu)

zosiasamosia

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2014-11-16 20:30:22, queenOfChocolate napisał(a):
mam ochote na wyciskarke, ale te co sa w linku powyzej to jednak ceny odtsraszaja...czy sa jakies w miare dobre tak do 200 f?
i jak ich szukac? jak wpisuje juice presser to wyskakuja mi same sokowirowki, a zalezy mi na robieniu soku z lisci (jarmuz, szpinak itp - problemy z anemia) i ziol, czyli najlepiej wyciskarka, ale jakos nie moge nic znalezc na ebay..



Oczywiście, wyciskarka to fantastyczna sprawa, jednak cena jest zaporowa.
Ja robię smoothie w kubku miksującym i jestem zadowolona.
Kubek mam w zestawie z robotem zakupionym pewnie z 10 lat temu ;)
Nie wydaje mi się, aby cokolwiek się tam nagrzewało do temperatur niszczących cenne składniki, bo to miksowanie nie trwa długo.

Fakt odpada marchewka czy burak, ale jarmuz, pietruszka, seler, szpinak itp. bez problemu.

Oczywiście nie twierdzę, że nie chcę wyciskarki, chcę i to bardzo, ale narazie mam inne duże wydatki :)

Chciałam ci tylko podsunąć szybkie rozwiązanie na uzupełnienie np. cennego żelaza w oczekiwaniu na dostawę wyciskarki :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

queenOfChocolat

Post #9 Ocena: 0

2014-11-17 08:02:26 (9 lat temu)

queenOfChocolate

Posty: 459

Kobieta

Z nami od: 23-02-2010

Skąd: male...

z blenderem jest na codzien, liscie sie ladnie miksuja, ale wlasnie czas urozmaicic troche menu i dodac buraki i marchew... no coz, czas chyba napisac list do swietego mikolaja :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sanqi321

Post #10 Ocena: 0

2017-08-31 09:39:51 (7 lat temu)

sanqi321

Posty: 1

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 31-08-2017

Skąd: Londym

Jak buraki,

Uwaga moderatora: buraczany spamer zbanowany (11+1)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,