MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wegetarianie albo weganie na tym forum?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Postów: 20

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

rododendron

Post #1 Ocena: 0

2012-08-11 21:07:49 (12 lat temu)

rododendron

Posty: 18

Mężczyzna

Z nami od: 11-08-2012

Skąd: Wrexham

Wegetarianie albo weganie na tym forum?
Odkad przybylem do UK, 6 lat temu, w koncu udalo mi sie spelnic moje marzenie, stac mnie na to, jestem wegetarianinem. Czy sa tu tez inni, odbiegajacy od Polskiej tradycji? Wasze historie? Jakies rady?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mwyspak

Post #2 Ocena: 0

2012-08-11 21:17:50 (12 lat temu)

mwyspak

Posty: 25

Mężczyzna

Z nami od: 03-02-2012

Skąd: n/a

Ja jestem wegetarianinem od 6 lat

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rododendron

Post #3 Ocena: 0

2012-08-11 21:27:06 (12 lat temu)

rododendron

Posty: 18

Mężczyzna

Z nami od: 11-08-2012

Skąd: Wrexham

Taki maly coming out ;)

Mysle, ze najwazniejsza sprawa w tym calym "biznesie" jest dobra organizacja. Niestety UK przepelnione jest miesem, ciezko takiemu odszczepiencowi, jeszcze jak wspomni wspolpracownikowi, ze nie je miesa, musi sie liczyc z tym, ze jesli nie ma przeszkolenia w The First Aid, moze pojawic sie maly problemik.

Ja niestety mieszkam w malym miasteczku, nie ma ani jednej restauracji wege, w Manchesterze chyba jest najblizsza, ale niedlugo przenosze sie do miasta w miescie, czyli Londynu, i mam nadzieje, ze bedzie latwiej, przynajmniej w tym aspekcie.

W kazdym razie, w dobie internetu, informacji jest od groma, a stare powiedzenie miesozercow, ze taka kuchnia jest czasochlonna, jest po prostu nieprawdziwe.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

mwyspak

Post #4 Ocena: 0

2012-08-12 02:09:55 (12 lat temu)

mwyspak

Posty: 25

Mężczyzna

Z nami od: 03-02-2012

Skąd: n/a

Tutaj jest znacznie latwiej nie jesc miesa niz w Polsce jakoze jest spory wybor zamiennikow bialkowych. Generalnie w restauracjach nie ma problemu z wyborem dania, gorzej jest w pubuch gdzie wybor zamykaa sie do jednego, dwoch dan :(

Na szczescie pracuje w miejscu, ktore ma wlasna stolowke gdzie jest zawsze duzy wybor dan wegetarianskich wiec jest dobrze.

Bardzo czesto rowniez gotuje sam, laczac rozne kuchnie. Ostatnio nawet curry z platanosow czyli tzw. zielonych bananow, ktore smakuja jak ziemniaki :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #5 Ocena: 0

2012-08-12 02:29:17 (12 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

to ja Wam zepsuje smaki, karkowka sie pekluje i pojdzie jeszcze dzis na BBQ. Lubie wszelkie zielonki, duzo ich zjadam ale wylacznosci w moim jadlospisie nie dostana...;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

rozwazna

Post #6 Ocena: 0

2012-08-12 02:39:03 (12 lat temu)

rozwazna

Posty: 190

Kobieta

Z nami od: 21-04-2012

Skąd: G

Ja kiedys probowalam nie jesc miesa I jesc malo,powiem ze tak mnie brzuch bolal ze masakra.
Kupilam sobie tez parowar I wszystko smakuje super mam na mysli warzywa.
Ogladalam program z polska aktorka gra w fimie Rodzina Zastepcza (mam nadzieje ze nic nie pokrecilam) I cala jej rodzina nie je miesa co nie wszystkim sie podoba.
Pokazywali tez jak razem gotuja swoje ulubione dania.
Uzależniona od MW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zuza11

Post #7 Ocena: 0

2012-08-12 08:06:43 (12 lat temu)

zuza11

Posty: 2467

Kobieta

Z nami od: 15-03-2012

Skąd: South Yorkshire

W porywach jestem "bezmięsna"-/taka potrzeba organizmu-widocznie/,wtedy robię kotleciki z fasoli,cieciorki,kaszy gryczanej.Robię różne,bezmięsne pasty do chleba.B.często chleb piekę sama-na zakwasie.Nie dorabiam do tego filozofii,tylko mam takiego smaka i już.Produkty mam z Polski.Przepisy nie są czasochłonne.Samopoczucie po jedzeniu bez mieska-boskie!Każdy wybiera to co mu smakuje-tak myślę:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #8 Ocena: 0

2012-08-12 08:09:25 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AliszyN

Post #9 Ocena: 0

2012-08-12 08:15:36 (12 lat temu)

AliszyN

Posty: 191

Kobieta

Z nami od: 13-05-2008

zmiana diety to przede wszystkim zmiana sposobu myslenia. Ja jestem miesążerna, mysle ze trudno byloby mi sie przestawic tylko i wyłączenie na warzywka. Mam jednak znajoma wegetarianke. Jakiekolwiek wyjscie, nie ma zadnego problemu - praktycznie w kazdej restauracji sa dania wegetarianskie. Tylko pytanie jak je przyrzadzaja ;) dla niektorych wegetarian rzecza niemozliwowa jest jedzenie potrawy ktora zostala zrobiona na desce na ktorej lezało mieso i nie zostala po tym umyta ;-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

espe-7

Post #10 Ocena: 0

2012-08-12 08:55:31 (12 lat temu)

espe-7

Posty: 2421

Kobieta

Z nami od: 04-06-2010

Skąd: Londyn

Ja bylam wegetarianka przez pare ladnych lat, a w marcu przeszlam na surowy weganizm. Jeszcze co prawda nie na 100% surowy, bo nie potrafie jeszcze odstawic pieczywa i od czasu do czasu zjem gotowany posilek, ale powiedzialabym tak na 80%.
Czuje sie rewelacyjnie :-D
"Lovers of air travel find it exhilarating to hang poised between the illusion of immortality and the fact of death." Alexander Chase

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,