MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Alkohol, Co pijacie?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 28 z 33 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 27 | 28 | 29 ... 31 | 32 | 33 ] - Skocz do strony

Str 28 z 33

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

violettaphotogr

Post #1 Ocena: 0

2019-06-07 11:43:56 (5 lat temu)

violettaphotography

Posty: 1563

Kobieta

Z nami od: 21-01-2014

Skąd: ...

#Violujemy

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #2 Ocena: 0

2019-06-07 15:04:01 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Lubię likiery czy nalewki w małych ilościach, nasza lokalna włoska restauracja ma swoje, domowej roboty rodziców właściciela, palce lizać i nawet do domu dostałam już parę butelek w prezencie.

Wino...moja bratowa narzekała że nie ma z kim się wina napić i skladzik się jest zrobił całkiem spory, to po naszym urlopie w Polsce już nie ma problemu z pomieszczeniem butelek...:-]

Gin, odkąd jeszcze nie był modny...

Wódkę tylko do drinkow, chociaż kiedyś brat miał jakąś podpisaną i o dziwo szła lekko.

Piwo, ale pije tylko w Polsce w letnie wakacje, i czasem w UK, np podczas koszenia trawy jak jest gorąco.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2019-06-07 16:35:10 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja to za alkoholem nie bardzo.

Wódka, whisky, piwo, wino ...be. Uzywam jedynie czasem do ciast, czy wino do mięs lub risotto i stoją potem te butelczyny miesiącami.

Jedynie co lubię, ale to bardziej ze względu pewnie, że słodkie to:

Obrazek

Przeważnie w okresie Świąt Bożego Narodzenia kupuję jedną butelke i tak sobie moczę dzioba w tym czasie.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ROTAREDOM

Post #4 Ocena: 0

2019-12-02 17:21:30 (4 lata temu)

ROTAREDOM

Posty: 3519

Mężczyzna

Z nami od: 05-02-2011

Skąd: 英國


Alkoholu tak naprawdę boją się tylko ludzie, którzy mają w sobie coś złego do ukrycia i boją się, że po wódce to z nich wylezie. Ludziom pięknym od wewnątrz alkohol nie szkodzi. No może trochę na zdrowiu Piotr Skrzynecki

Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka Przysowie rosyjskie

Ostatnio odkryłem znakomity trunek: MAMONT wódka Syberii.:-)
Obrazek
krótki opis tego trunku:
Butelka wódki Mamont w rzeczywistości oparta jest na kształcie kła dawnego mamuta. Prawdziwy produkt Syberian od początku do końca, wykorzystuje czystą, krystaliczną wodę oraz syberyjską pszenice. Mamont jest wódką, która przechodzi potrójny proces filtracji przy użyciu węgla drzewnego z miejscowych brzóz oraz sześciokrotny proces destylacji. Mamont Vodka produkowana jest w jednej z najstarszych rosyjskich destylarni, położonej w górach Ałtaj.

Gorąco polecam:-)
______________________________________________________________ گاو نر اینترنتی

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

gosian

Post #5 Ocena: 0

2019-12-02 21:25:14 (4 lata temu)

gosian

Posty: 9827

Kobieta

Z nami od: 06-09-2007

Skąd: z domku....

Ostatnio zasmakowalo mi białe wino Villa Maria( zrobiony mały zapas:-8.) Kupiłam również czerwone i czeka na degustacje w święta.
Dożyliśmy takich czasów, w których ucisza się mądrych ludzi, żeby to co mówią nie obraziło głupców.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

andyopole

Post #6 Ocena: 0

2019-12-02 22:03:31 (4 lata temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

A mnie ostatnimi czasy zasmakowalo pewne australijskie wino. Niedrogie a dobre.

Cytujac klasyka: "zlote ale skromne…":-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

Wielim

Post #7 Ocena: 0

2019-12-03 01:08:10 (4 lata temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Gdzieś ostatnio czytałem o najmocniejszym piwie świata , pochodzi z Irlandii i ma ... ponad 60% alkoholu , to już bardziej jak spirytus , ale tu nie ma żadnych dolewek ze spirytusu dlatego kwalifikuje się jako piwo , butelka 500 ml kosztuje ponad 50 funtów , jak będę miał okazję spróbować albo zamówię jedna to dam znać jak smakuje

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Emeryt56

Post #8 Ocena: 0

2019-12-03 02:15:27 (4 lata temu)

Emeryt56

Posty: 1660

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2018

Skąd: Montreal (Bristol)

Cytat:

2019-12-02 22:03:31, andyopole napisał(a):
australijskie wino. Niedrogie a dobre.



Pochwal się , jakie ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Misia13

Post #9 Ocena: 0

2019-12-03 04:13:38 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja nie pije, ale tez bym sprobowala jak slodkie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

niebieskieucho

Post #10 Ocena: 0

2019-12-04 19:26:33 (4 lata temu)

niebieskieucho

Posty: 2443

Mężczyzna

Z nami od: 24-11-2008

Skąd: Folkestone

Cytat:

2019-12-02 17:21:30, ROTAREDOM napisał(a):

Alkoholu tak naprawdę boją się tylko ludzie, którzy mają w sobie coś złego do ukrycia i boją się, że po wódce to z nich wylezie. Ludziom pięknym od wewnątrz alkohol nie szkodzi. No może trochę na zdrowiu Piotr Skrzynecki

Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka Przysowie rosyjskie

Ostatnio odkryłem znakomity trunek: MAMONT wódka Syberii.:-)
https://propaganda24h.pl/environment/cache/images/0_0_productGfx_74fea3e2d5c167ec984e1e4a049ae0ca.jpg
krótki opis tego trunku:
Butelka wódki Mamont w rzeczywistości oparta jest na kształcie kła dawnego mamuta. Prawdziwy produkt Syberian od początku do końca, wykorzystuje czystą, krystaliczną wodę oraz syberyjską pszenice. Mamont jest wódką, która przechodzi potrójny proces filtracji przy użyciu węgla drzewnego z miejscowych brzóz oraz sześciokrotny proces destylacji. Mamont Vodka produkowana jest w jednej z najstarszych rosyjskich destylarni, położonej w górach Ałtaj.

Gorąco polecam:-)


Kolega, Ukrainiec, pija "Absolut" (jego portretu nie zamieszczam, bo mozna go sobie obejrzec na stoiskach alkoholowych). Przyniósl mi go w odwiedziny. Nie jest tani, ale za to wielkiej czystosci.
Ja pijam raczej whisky (i to nie te single malt, bo sa mniej whiskowe - taki wygladzony aromat).

We wszystkich mocniejszych alkoholach (whisky, gin, winiaki, czyste) czuje slodycz, której wiele lat temu sie nie wyczuwalo. Pewnie wala cukier, zeby tylko dodatkowo szkodzic. Na alkoholach powinny byc wymieniane skladniki, ale tego nie robia, bo by ludzie z takim syfem (który ukrywaja) ich nie kupowali (syntetyczne aromaty, syrop glukozowo-fruktozowy, konserwanty i inne).

--
Водка без пива, деньги на ветер
Bierz sprawy w swoje ręce... i w nogi

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer Skype

Strona 28 z 33 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 27 | 28 | 29 ... 31 | 32 | 33 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,