MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Torty i ciasta

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 111 z 200 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 110 | 111 | 112 ... 198 | 199 | 200 ] - Skocz do strony

Str 111 z 200

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Anula1234

Post #1 Ocena: 0

2017-12-21 17:01:32 (6 lat temu)

Anula1234

Posty: n/a

Konto usunięte

Macie jakis dobry przepis na sernik, taki najzwyklejszy z rodzynkami, ktory zawsze wychodzi i nie opada? Za kazdym razem wybieram inny przepis z internetu ale teraz chcialam taki sprawdzony. widze tutaj kilka ale tylko na zimno.dziekuje

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jolantina

Post #2 Ocena: 0

2017-12-21 18:41:28 (6 lat temu)

jolantina

Posty: 3819

Kobieta

Z nami od: 17-11-2008

Skąd: Hogwart

Aby ser nie opada, należy jak najmniej go ucierać, tak minimum z minimum i nie ubijać białek, tylko jaja w całości wtrynić. I kąpiel wodna do pieczenia, niska temperatura (oko 150 stopni) ale dłużej.:-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2017-12-21 19:07:47 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Anula1234

Cytat:

2017-12-16 19:18:09, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Sernik nowojorski z żurawinowym musem

Obrazek




Ten sernik był właśnie tak pieczony jak napisała Jolantina. Masę serowo jajeczno trzeba szybko wymieszać, tylko do polaczenia składników. Podczas ubijania napowietrzasz masę, przez co ona ma potem tendencje do opadania. Ja właśnie piekłam w kąpieli wodnej i dodatkowo na wierzchu przykryłam folia aluminiowa zeby się góra nie spiekła. Sernik nie opadł. Najlepszy jaki do tej pory zrobiłam.

Przepis

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Anula1234

Post #4 Ocena: 0

2017-12-22 10:38:31 (6 lat temu)

Anula1234

Posty: n/a

Konto usunięte

Dziekuje dziewczyny, sernik wyglada super ale chodzilo mi bardziej o taki tradycyjny typu wiedenski lub krakowski. Ten przepis kiedys wykorzystam chociaz nigdy nie stosowalam kapieli wodnej.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lucy_J

Post #5 Ocena: 0

2017-12-22 10:57:53 (6 lat temu)

Lucy_J

Posty: 1199

Kobieta

Z nami od: 16-11-2012

Skąd: Hawarden

Anula, ja korzystam ze strony Moje Wypieki i serniki rowniez pieklam z tych przepisow. I kapiel wodna najlepsza, serniki rowne jak stol wychodza :)

http://www.mojewypieki.com/przepis/sernik-krakowski

http://www.mojewypieki.com/przepis/sernik-wiedenski

:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2017-12-30 20:10:10 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Ciasto czekoladowe z musem pomarańczowym

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2018-01-01 14:28:54 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Jabłkowy krem ( Apple curd )

Jakiś czas temu robiłam Lemon curd. To właśnie wtedy wpadłam po uszy i zaczęłam eksperymentować z innymi owocami, żeby uzyskać smaczny krem z owoców. Tym razem czas przyszedł na jabłka i chyba to najsmaczniejszy curd jaki do tej pory jadłam. Nie jest ta kwaskowy jak cytrynowy. Nadal jest maślanie, lekko słodko i przyjemnie czuć jabłka. Można jeść sam ale stanowi świetną bazę dla wszelkiego rodzaju musów.

Obrazek


Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2018-01-04 21:31:58 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Wytrawne, kruche ciastka z parmezanem i pistacjami

Jakiś czas temu kupiłam odjechany wałek z przepięknym, ludowym motywem. Aż mnie korciło i jak mawiała moja babcia świerzbiły mnie rączki , żeby móc go użyć. Okazja nadarzyła się przy tych wytrawnych ciastkach z parmezanem i pistacjami. Świetne do chrupania przy kuflu piwa.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2018-01-06 12:54:44 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte


Ciasto z prażonymi jabłkami i musem jabłkowym.

Jakiś czas temu robiłam jabłkowy krem ( apple curd) Pisałam wtedy, że krem można swobodnie wyjadać łyżeczką, ale można tez wykorzystać jako bazę do musu jabłkowego . Lubię wszelkie desery o musowej konsystencji . Tutaj wykorzystałam prażone jabłka z cynamonem i jabłkowy mus. Wszystko na spodzie z czekoladowych herbatników połączonych z odrobiną masła. Jest bardzo jabłkowo. Mus jest obłędnie kremowy, lekko słodki z wyczuwalnym posmakiem jabłek. Jeśli lubicie jabłka to propozycja dla Was

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2018-01-10 21:59:24 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Placuszki z musem cytrynowym i owocami leśnymi.

Obrazek

Obrazek

Uniwersalność tego dania polega na tym, że można traktować je jako deser i jako śniadanie. Smaczne placuszki z musem cytrynowym. Można swobodnie mus zastąpić ulubionym jogurtem czy nawet lodami. Do tego owoce i malinowy sos.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 111 z 200 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 110 | 111 | 112 ... 198 | 199 | 200 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,