MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Wielkanoc - jak spędzacie i co gotujecie?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 14 z 32 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 13 | 14 | 15 ... 30 | 31 | 32 ] - Skocz do strony

Str 14 z 32

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Misia13

Post #1 Ocena: 0

2020-04-02 23:01:10 (4 lata temu)

Misia13

Posty: n/a

Konto usunięte

W pracy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #2 Ocena: 0

2020-04-03 00:49:34 (4 lata temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Takie inne te swieta będą. Ani swieconki, ani Rezurekcji...:-[

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

galadriel

Post #3 Ocena: 0

2020-04-03 20:44:12 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Suprise, suprise- w pracy!

A w sumei mialo byc wolne w tym roku o dziwo, ale wzielam nadgodziny bo przeciez nic sie nei dzieje, ani do restauracji nie mozna wyjsc, ani nic pozwiedzac, to co mi tam, tradycyjnie wiec, jak to swieta- w pracy. Jako pracoholik sie oczywiscie na to ciesze: D
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ListyzArni

Post #4 Ocena: 0

2021-03-18 01:41:24 (3 lata temu)

ListyzArni

Posty: n/a

Konto usunięte

zrobiłem drugi post, bo po przeniesieniu przez moderatora ,nie moglem juz go edytowac,zmienic części opisu i zdjęcia, ktore z Moje Niepokoje Koronawirus straciły sens w Wielkanoc - jak spędzacie i co gotujecie?

Cytat pochodiz z pierwszego posta w MOJE NIEPOKOJE KORONAWIRUS :
EFKAKONEFKA33
NAPISAŁA 2020-03-24 (rok temu)
,,Jak ktoś jest sam i nie ma z kim pogadać, to dawajcie tutaj. Jesli nie checie publicznie, mozna tez do mnie na priv napisac, chetnie poswiece czas, w miare mozliwosci na rozmowe. Jesli nie do mnie, to moze ktos inny sie zadeklaruje do pogadania na wirtualnej kanapie,,


Tak więc Ja sie Deklaruje:
ListyzArni
ZAPROSZENIE NA ŚWIĘTA

POST EWY, ROZPOCZYNAJĄCY TEN TEMAT (rok temu) ZAINSPIROWAŁ MNIE DO PEWNEGO POMYSŁU, O KTÓRYM PROSZĘ PRZECZYTAJCIE PONIŻEJ :)

Czesc, Gdy przeczytałem post Ewy,ktory będzie miał za chwile okrągłą rocznice wpadłem na pewien pomysł:

Za chwile świeta.Część z nas nie zobaczy bliskich . Wiem co to samotność w obcym kraju . A w święta jest ona dla niektórych wyjątkowo doskwierająca. Ponieważ ja żyje w tym kraju ,sam chciałbym chętnym (jestem z Londynu) zaproponować możliwość rozmowy , luźnego pogadania: w dowolnej odpowiadającej wam formie , od pisania na messenger po rozmowę telefoniczną. Szczególnie zapraszam każdego kto ...obawia sie świąt w towarzystwie flaszki alkoholu.
Nikogo nie mam zamiaru Terapeutyzować czy odwodzić od lampki wina . To,ze ja nie pije nie znaczy,ze jestem wrogiem trunków :)
Ugoszczę Was rozmową na luzie, gadatliwością i uśmiechem .Może ktoś będzie tego potrzebował. Dla mnie takie rozmowy to chleb powszedni :) Nie mam tu rekomendacji, ale nie gryzę :)
Lub
ŚWIĄTECZNY SPACER W REALU
Jeśli ktoś będzie święta sam spędzał,to zapraszam do spaceru w REALU :) Płeć, wiek i kolor sznurówek bez znaczenia :). Zabiorę termos kawy , i własnej roboty ciasto ( planuje marchewkowe zrobić ). Kanapki na wypasie tez zorganizuje. Włóczęga po moich dzikich kniejach w Londynie. Zapewniam,ze jest pięknie i malowniczo. Najprawdopodobniej , będzie tez u sąsiadów ognisko , wiec jesli dzień będzie wam odpowiadał, wbijecie ze mna na imprezę ( jedzenie domowe , alkohol we wlasnym zakresie, ale zazwyczaj nic nie brakuje ) .
Będzie tam dystans na świeżym powietrzu, wiec dosyć bezpieczne warunki. Pomijając występy jednego z mieszkańców (67lat :) ) , który , pewnie kilka razy wejdzie na najwyższe gałęzie potężnego drzewa ( wys. 3 piętro) , zrobi kilka nieudanych gwiazd, przewrotek w tył ( w sobotę poobijał sie w ponad 20 probach) i inne małpie wybryki . Pozostali są mniej wyrywni ,za to weseli i sympatyczni .Ja jestem az za bardzo wyluzowany , bo szkoda życia po prostu :)
Reasumując , piszcie na priv, zdzwonimy sie i może zobaczymy osobiście .
A kto wie , może i Zajączka sie poszuka na ogrodzie :)
Ostatnie Ognisko

[ Ostatnio edytowany przez: ListyzArni 18-03-2021 02:30 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #5 Ocena: 0

2021-03-18 15:23:33 (3 lata temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Cytat:

2021-03-18 01:41:24, ListyzArni napisał(a):
[LIST]
Jeśli ktoś będzie święta sam spędzał,to zapraszam do spaceru w REALU :) Płeć, wiek i kolor sznurówek bez znaczenia :). Zabiorę termos kawy , i własnej roboty ciasto ( planuje marchewkowe zrobić ). Kanapki na wypasie tez zorganizuje. Włóczęga po moich dzikich kniejach w Londynie. Zapewniam,ze jest pięknie i malowniczo. Najprawdopodobniej , będzie tez u sąsiadów ognisko , wiec jesli dzień będzie wam odpowiadał, wbijecie ze mna na imprezę...


Dzięki kolego za zaproszenie. Pewnie miłoby było przy pięknej pogodzie pospacerować, pogadać z tobą na łonie natury.
Fajnie byłoby posiedzieć przy ognisku i pośpiewać.
Ale czy sąsiedzi wiedzą, że zapraszasz całe forum MW do nich na imprezę?
Po za tym to chyba takie spotkania jeszcze są zabronione pod karą grzywny.:-]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #6 Ocena: 0

2021-03-18 15:33:27 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Jak przyjdą booty to może być podobnie jak tu
zaprosila-na-impreze-przez-internet-przyszlo-22-tysiace-osob-uslyszala-zarzuty
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #7 Ocena: 0

2021-03-18 16:17:03 (3 lata temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

:] jestescie niemozliwi.

Bedzie chyba tradycyjna powtorka z rozrywki kulinarnej.
No chyba, ze ktos z naszych specow od kucharzenia wrzuci cos rownie pysznego, co prostego w realizacji.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ListyzArni

Post #8 Ocena: 0

2021-03-18 16:17:08 (3 lata temu)

ListyzArni

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:Dzięki kolego.
Ale czy sąsiedzi wiedzą, że zapraszasz całe forum MW do nich na imprezę?

Zaproszenie dla osób z Londynu i Samotnych Jeśli ktoś będzie święta sam,, spędzał... Całe forum MW nie sądzę żeby było samotne 😉

Cytat:Po za tym to chyba takie spotkania jeszcze są zabronione pod karą grzywny.:]


Pracuje w szkole gdzie mijam się co dzień z częścią z 1200 osób 😉...


Obawiałem się kontrowersji jakie mogą powstać po tym poście, ale kto doświadczył dołującej samotności nie tylko w święta mnie zrozumie.
Poza tym właśnie osoby, które mają parterów i z nimi będą te dni spędzać mogą nie zrozumieć, że Ci samotni w Dobie Koronawirus, są wyjątkowo odizolowani.
Jesli choć jednej osobie w te dni przysporze usmiechu i może pomogę uniknąć przygnębienia czy odcigne od depresyjnych klimatów, to 1000f kary choć mnie zaboli, mam w Dup... Bo liczy się człowiek i tyle. 😃
Ps:zarobiony jestem, może odniosę się do komentarzy w nocy po pracy.


[ Ostatnio edytowany przez: ListyzArni 18-03-2021 16:25 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #9 Ocena: 0

2021-03-18 19:36:10 (3 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja zamówiłam w tym roku na święta, u naszej FB piekarki ciasto Pijak - nawet nie wiem co to za ciasto, ale jakieś z masą a ja lubię z masą 😜

Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #10 Ocena: 0

2021-03-18 19:46:02 (3 lata temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

Ciasto Pijak kojarzy mi sie z obiadokolacja świątęczną, suto popijaną czystą triple destylowaną i w ten sposób powstaje ciasto. Potem te ciasto trafia do foremki zamiast ustępu, piekarnik i mamy..

No dobra, może ktoś przed kolacją ale nazwa ciekawa, może szprycowane czymś dobrym %
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 14 z 32 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 13 | 14 | 15 ... 30 | 31 | 32 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,