MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co czytacie? Czy w ogóle czytacie?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 129 z 183 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 128 | 129 | 130 ... 181 | 182 | 183 ] - Skocz do strony

Str 129 z 183

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

andyopole

Post #1 Ocena: 0

2019-01-25 20:32:25 (5 lat temu)

andyopole

Posty: 12803

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Przywiozlem sobie kilka ksiazek z Polski. Po powrocie z pracy wezme fotki okladek I wrzuce na portal.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

SweetLiar

Post #2 Ocena: 0

2019-01-25 21:27:32 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Też przywiozłam sobie kilka książek, ostatnio tą skończyłam. Autor jak zawsze barwnym językiem umiejętnie przenosi czytelnika w najdziksze zakamarki Ziemi niezmąconej jeszcze cywilizacją

”Río Anaconda to opowieść przygodowo-podróżnicza. Trzyma w napięciu jak kryminał, a jednocześnie rozśmiesza do łez. W trakcie lektury będziecie się śmiać na głos! Nie trzeba lubić Autora, żeby polubić tę książkę. Fantastyczne dialogi! Doskonale zdjęcia! A na dodatek jest to historia prawdziwa. "

- podpisuję się obiema rękami *THUMBS UP*

Rzecz dzieje się w bardzo głębokiej puszczy, gdzieś na pograniczu Kolumbii i Brazylii - nikt poza Indianami nie wie dokładnie gdzie, nawet ja. Choć przecież byłem tam i widziałem...”
Wojciech Cejrowski


Obrazek
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2019-02-02 22:27:35 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-01-07 19:44:09, malinowka napisał(a):
Obrazek



Wczoraj w samolocie przeczytałam połowe. Swietnie się czyta. Żałuję, że przez najbliższe dni mam zbyt napięty grafik by przeczytać drugą połowę. Bardzo wciąga.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2019-02-28 12:39:29 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Obrazek

Info z neta

Trzyletnia dziewczynka znika bez śladu z domku letniskowego bogatych rodziców. Alarm przez całą noc był włączony, a okna i drzwi zamknięte. Śledczy nie odnajdują żadnych poszlak świadczących o porwaniu i podejrzewają, że dziecko nie żyje.

Doświadczona prawniczka, Joanna Chyłka, i jej początkujący podopieczny, Kordian Oryński, podejmują się obrony małżeństwa, któremu prokuratura stawia zarzut zabójstwa. Proces ma charakter poszlakowy, mimo to wszystko zdaje się wskazywać na winę rodziców – wszak gdy wyeliminuje się to, co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, musi być prawdą…
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #5 Ocena: 0

2019-02-28 15:48:43 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Mógłby to ktoś poodwracać *DONT_KNOW*


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2019-02-28 16:04:32 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-02-28 15:48:43, SweetLiar napisał(a):

Mógłby to ktoś poodwracać *DONT_KNOW*




Poprawione. Znam kogoś, kogo ta książka mogłaby zainteresowć. Muszę go tu podesłać.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #7 Ocena: 0

2019-02-28 16:11:55 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Dzięki Ewa

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kanonier30

Post #8 Ocena: 0

2019-02-28 17:10:10 (5 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Obrazek


dobrze się czyta - oczywiście dla miłośników historii

aha, dodam, że nie przywożę sobie książek (w ogóle bardzo dawno temu byłem w Polsce), ale od lat korzystam z jednej księgarni internetowej w UK, właściwie w Szkocji - nigdy nie było kłopotów z dostawą
mogę podać nazwę i stronę na priv, by uniknąć kryptoreklamy

:-)

[ Ostatnio edytowany przez: Kanonier30 28-02-2019 17:37 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #9 Ocena: 0

2019-02-28 23:57:34 (5 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

"Niespokojne kości" pierwsza część trylogii(?) I.R.Starr.

Historyczny kryminał dziejacy się w średniowiecznej Anglii.

#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

SweetLiar

Post #10 Ocena: 0

2019-03-03 21:17:42 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Nie wiem czy jakiś czas temu nie pisałam już na forum o tej książce, ale jako że zamierzam przeczytać po raz drugi to postanowiłam wrzucić
Autorka, Barbara Włodarczyk to dziennikarka, znana m.in z cyklu reporterzy ”Szerokie tory”. Zawsze lubiłam jej reportaże, wiele z nich zostało przelanych na papier w tej książce, a wiadomo, że ...
Obrazek

Podoba mi się, że nic nie jest przerysowane, nikt nie szuka taniej sensacji, a niejednego by korciło, książka zabiera czytelnika w podróż po Rosji. Takiej ociekającej przepychem, bogactwem, nowobogackiej i takiej gdzie ludzie walczą o przetrwanie każdego dnia. To książka o milionerze z lasu, o projektantce mody z Moskwy, o myśliwym znad Bajkału, sobowtórze Lenina z Placu Czerwonego, porywaczu z Kauchazu, czarnoskórym radnym z głubinki czy wreszcie o ostatnich żyjących świadkach Katynia

Obrazek

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 129 z 183 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 128 | 129 | 130 ... 181 | 182 | 183 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,