MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co czytacie? Czy w ogóle czytacie?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 127 z 183 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 126 | 127 | 128 ... 181 | 182 | 183 ] - Skocz do strony

Str 127 z 183

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

EFKAKONEFKA33

Post #1 Ocena: 0

2018-10-05 17:44:10 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Dziś podczas odkurzania na szafie wpadła mi w ręce książka, która bardzo mi zawsze poprawia humor :-)


Obrazek

Ciekawe czy ktoś to jeszcze czyta dzieciakom ?
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lucy_J

Post #2 Ocena: 0

2018-10-06 19:37:23 (6 lat temu)

Lucy_J

Posty: 1199

Kobieta

Z nami od: 16-11-2012

Skąd: Hawarden

Jakim dzieciakom Efka :) toz to najlepsza lektura.

Czy przeczytalas Adama Kay It is going to hurt? Ja polknelam w jeden dzien, fantastycznie sie czytalo, smialam sie z trafnych porownan i pare wzruszen tez. Nie taki NHS straszny jak go maluja :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2018-10-06 19:49:41 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-10-06 19:37:23, Lucy_J napisał(a):
Jakim dzieciakom Efka :) toz to najlepsza lektura.

Czy przeczytalas Adama Kay It is going to hurt? Ja polknelam w jeden dzien, fantastycznie sie czytalo, smialam sie z trafnych porownan i pare wzruszen tez. Nie taki NHS straszny jak go maluja :)


Nie no Mikołajka to ja sama czytam.Nie muszę się zasłaniać dzieciakami ;-) Tak jak łażę sama namiętnie do kina na bajki :-)

Tego nie czytałam. Może kiedyś się skuszę.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malinowka

Post #4 Ocena: 0

2018-11-21 15:14:26 (5 lat temu)

malinowka

Posty: n/a

Konto usunięte

ależ temat się zakurzył, nic to,odkurzamy...

Obrazek

Żmijowsko Wojciecha Chmielarza to bardzo przyzwoity thriller.
Grupa przyjaciół ze studiów, spotyka się wraz z rodzinami na wakacyjnym wyjeździe, jak co roku. Ma być nudno, swojsko i przyjemnie, jak co roku. Ale,gdy znika Ada, córka jednej z par sielanka zamienia się w dramat.
Książka bardzo dobrze napisana, nieprzewidywalna, trzyma w napięciu do ostatniej strony. Nic, tylko polecać*THUMBS UP*


[ Ostatnio edytowany przez: malinowka 21-11-2018 15:16 ]

" Płakać trze­ba w spo­koju. Tyl­ko wte­dy ma się z te­go radość."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2018-11-21 15:36:48 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Dobrze, ze odkopałaś. Ściągnęłam ta książkę z Legimi. Zobaczymy jak się będzie czytać :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kksiezniczka

Post #6 Ocena: 0

2018-11-21 16:18:17 (5 lat temu)

kksiezniczka

Posty: 10145

Kobieta

Z nami od: 22-12-2006

Skąd: Już nie Essex

Cytat:

2018-10-05 17:44:10, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Dziś podczas odkurzania na szafie wpadła mi w ręce książka, która bardzo mi zawsze poprawia humor :-)


Obrazek

Ciekawe czy ktoś to jeszcze czyta dzieciakom ?


Jaaaaaa! Mamy wszystkie:-)

A teraz sama sobie czytam Londyn Edwarda Rutherford. Polecam też jego Paryż i Nowy Jork
...Wehikuł czasu to byłby cud...

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2018-11-21 16:21:14 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Wszystkich nie mam. Wszystkie przeczytałam :-) Zaluje, ze tak malo mam miejsca w domu, bo są książki, które chciałabym mieć w swojej biblioteczce :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #8 Ocena: 0

2018-11-23 18:24:14 (5 lat temu)

karjo1

Posty: 20609

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Torunscy Zaczytani:
Obrazek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2018-11-26 14:32:03 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-11-21 15:14:26, malinowka napisał(a):
ależ temat się zakurzył, nic to,odkurzamy...

Obrazek

Żmijowsko Wojciecha Chmielarza to bardzo przyzwoity thriller.
Grupa przyjaciół ze studiów, spotyka się wraz z rodzinami na wakacyjnym wyjeździe, jak co roku. Ma być nudno, swojsko i przyjemnie, jak co roku. Ale,gdy znika Ada, córka jednej z par sielanka zamienia się w dramat.
Książka bardzo dobrze napisana, nieprzewidywalna, trzyma w napięciu do ostatniej strony. Nic, tylko polecać*THUMBS UP*


[ Ostatnio edytowany przez: <i>malinowka</i> 21-11-2018 15:16 ]




Przeczytane. Ksiazke się czyta szybko. Napisana przystepnym jezykiem. Pod koniec ( dopiero ) przeszlo mi przez mysl, kto jest odpowiedzialny za znikniecie Ady, ale inaczej to sobie umotywowalam. Niemniej koncowka dwukrotnie mnie zaskoczyla. Dzieki za polecenie :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2018-12-30 20:45:01 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Dostałam w prezencie. Zobaczymy czy mi się będzie podobać. Troche małe litery jak dla mnie i może być cięzko mi przebrnąć.

Obrazek

info z neta

Biografia Kory, jednej z najlepszych wokalistek polskiej sceny rockowej, oparta na wydanej w 1998 r. książce Kora i Maanam podwójna linia życia. Napisana przez znanego dziennikarza i partnera życiowego Olgi Jackowskiej.
Artystka szczerze opowiada o osobistych sprawach i porusza ważne często wywołujące spory w życiu publicznym kwestie. Niektóre wątki znane Czytelnikom z wydania sprzed prawie 20 lat zostały w książce Kora, Kora rozwinięte, np. dzieciństwo piosenkarki spędzone w domu dziecka. Wokalistka wspomina też najważniejsze postaci w swoim życiu, bez ogródek mówi, co myśli o narkotykach, mniejszościach seksualnych i seksie.
W biografii pojawiają się również tematy zupełnie nowe: pierwsza miłość, udział Kory w show Must Be the Music, znaczenie rodziny w jej życiu i narodziny wnuka.
Atutem książki są ciekawe fotografie, z których część pochodzi z archiwum prywatnego wokalistki, oraz dyskografia zespołu Manaam i Kory.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 127 z 183 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 126 | 127 | 128 ... 181 | 182 | 183 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,