MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co czytacie? Czy w ogóle czytacie?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 122 z 183 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 121 | 122 | 123 ... 181 | 182 | 183 ] - Skocz do strony

Str 122 z 183

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Melanija

Post #1 Ocena: 0

2018-05-12 09:57:48 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-05-12 07:59:00, andyopole napisał(a):
Online.


A cha.
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lucy_J

Post #2 Ocena: 0

2018-05-12 10:13:02 (6 lat temu)

Lucy_J

Posty: 1199

Kobieta

Z nami od: 16-11-2012

Skąd: Hawarden

Ja ostatnio przeczytalam w jeden dzien ponizsza pozycje, bardzo wciagajaca! Polecam

Obrazek

Szkola szpiergow - Piotr Pytlakowski

Trzymająca w napięciu opowieść o owianej tajemnicą polskiej szkole szpiegów w Starych Kiejkutach. Jak wyglądało szkolenie asów polskiego wywiadu? Czy uczyli się zabijać? Pić alkohol, żeby nie stracić głowy? Uwodzić kobiety? Łamać szyfry? Ścigać się samochodami? Manipulować ludźmi? Pasjonująca historia oparta na faktach. Autor rozmawia z najsłynniejszymi polskimi szpiegami – Gromosławem Czempińskim, Marianem Zacharskim, Aleksandrem Makowskim, Vincentem Severskim – o szkoleniu w Starych Kiejkutach i o międzynarodowych operacjach, w których grali oni główne role.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2018-05-12 10:20:08 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-05-12 07:46:49, Melanija napisał(a):
Gdzie kupujecie książki?


Ja ze względu na brak miejsca w domu, jak i problemy ze wzrokiem rzadko kupuję książki papierowe. Od jakiegoś czasu korzystam z Legimi . Tam kupuję ebooki i audiobboki. Płacę ok 6 f na miesiąc.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #4 Ocena: 0

2018-05-12 11:54:01 (6 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja probuje czytac,ale:-[

Obrazek
:-]
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Theraphosa_blon

Post #5 Ocena: 0

2018-05-13 21:17:45 (6 lat temu)

Theraphosa_blondi

Posty: n/a

Konto usunięte

Obrazek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #6 Ocena: 0

2018-05-13 21:35:54 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

To bym przeczytała.
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #7 Ocena: 0

2018-05-21 20:50:54 (6 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Zakupiona,czekam bo to pre-order,data premiery 23/05/2018.

Obrazek
Zima na Annapurnie, prawie 7000 m n.p.m. Krzysztof Wielicki sprowadza wyczerpaną Wandę Rutkiewicz do bazy. Artur Hajzer i Jerzy Kukuczka idą dalej. Dzień później świat obiega informacja: Polacy zdobyli zimą najgroźniejszą górę świata.
Artur Hajzer, znany także jako Słoń. Niektórzy mówili, że Kukuczka zastąpił mu ojca. Był najmłodszy spośród tych, którzy odnosili wielkie sukcesy w złotej erze polskiego himalaizmu. Starsi koledzy cenili go za upór, determinację i za to, że umiał załatwić wszystko. By ratować kolegę odciętego od świata na przełęczy pod Everestem, poruszył nawet machiny międzynarodowej dyplomacji. Zginął w tajemniczych okolicznościach na stokach Gaszerbruma I, gdy Polska nie ochłonęła jeszcze po tragedii na Broad Peaku, a on sam dźwigał ciężar oskarżeń o ryzykowanie zdrowiem i życiem kolegów.
Autor wyruszył śladem Słonia do Katmandu i doliny Rolwaling w Nepalu. To właśnie tam Hajzer przekroczył himalajski rubikon. Biografia powstała dzięki wielogodzinnym rozmowom z jego rodziną i przyjaciółmi, partnerami wspinaczkowymi i biznesowymi, podopiecznymi i krytykami programu Polski Himalaizm Zimowy, sławami himalaizmu i wspierającymi ich Szerpami.
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2018-05-21 21:16:57 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-05-13 21:17:45, Theraphosa_blondi napisał(a):
Obrazek


Właśnie ściągnęłam na Kindla.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #9 Ocena: 0

2018-05-21 21:53:43 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Efka, daj znac jak to idzie w czytaniu :-)
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2018-05-22 13:33:45 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-05-21 21:53:43, Melanija napisał(a):
Efka, daj znac jak to idzie w czytaniu :-)

Czyta się lekko i szybko. Jestem od wczoraj w połowie książki. Zawsze jak czytam historie dotyczące obozów koncentracyjnych zastanawiam się, co ja bym zrobiła, żeby przeżyć. Przeczytałam kilka recenzji książki. Czytając niektóre wypowiedzi ludzi zastanawiam się jakie mamy prawo oceniać ludzi, którzy znaleźli się w tak dramatycznych okolicznościach.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 122 z 183 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 121 | 122 | 123 ... 181 | 182 | 183 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,