MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co czytacie? Czy w ogóle czytacie?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 118 z 183 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 117 | 118 | 119 ... 181 | 182 | 183 ] - Skocz do strony

Str 118 z 183

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Theraphosa_blon

Post #1 Ocena: 0

2018-01-04 21:04:44 (6 lat temu)

Theraphosa_blondi

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja z kolei zanim się w czymś zanurzę, to przeglądam, sprawdzam opinie, czy faktycznie warto. Czasu coraz mniej :-[ a do przeczytania masa książek i z tego całego "pionu" literackiego chciałbym czytać książki z najwyższego "piętra". Choć bywa i tak, że nie zawsze mój gust spotka się z opinią.

Cytat:

2018-01-04 20:41:01, EFKAKONEFKA33 napisał(a):

Jak przeczytam to mogę ci podesłać obie części, żebyś nie musiał wydać kasy na coś co może ci się nie spodoba. :-)



Dzięki.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malinowka

Post #2 Ocena: 0

2018-01-07 00:47:38 (6 lat temu)

malinowka

Posty: n/a

Konto usunięte

Obrazek

Jak Zawsze Zygmunta Miloszewskiego

Co by bylo, gdybysmy dostali szanse przezycia zycia jeszcze raz? Gdybysmy sie cofneli w czasie o pare dekad nie tracac przy tym zdobytej wiedzy i doswiadczenia.Czy dokonalibysmy innych wyborow, wykorzystali stracone szanse i okazje, czy tez poszlibysmy bezpiecznym, znanym torem i wyszloby jak zawsze? Taki oto problem do rozwiazania maja glowni bohaterowie nowej powiesci Miloszewskiego. Z przyczyn niepojetych cofaja sie w czasie o pol wieku, w dodatku w jakiejs dziwnej Polsce. Warszawa jest niepodobna do siebie, Jaruzelski jest fajnym gosciem, a Polska razem z francuskim sojusznikiem walczy o utrzymanie kolonii w Afryce. I jak tu zyc?
Polecam*THUMBS UP*
" Płakać trze­ba w spo­koju. Tyl­ko wte­dy ma się z te­go radość."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Theraphosa_blon

Post #3 Ocena: 0

2018-01-17 19:10:20 (6 lat temu)

Theraphosa_blondi

Posty: n/a

Konto usunięte

Obrazek

HMS Terror oraz HMS Erebus to statki Królewskiej Marynarki Wojennej i Służby Badawczej, które w 1845 wypływają w kierunku wód arktycznych celem poszukiwania przejścia północno-zachodniego. Autor odtwarza przebieg tej niezwykłej i tragicznej w skutkach wyprawy, dodając "coś" od siebie oraz
ukazuje jak mały jest człowiek wobec ogromu natury. Od pierwszych stron wieje grozą.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2018-02-07 14:03:44 (6 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

Ja natrafilam na taki cytat. Milego czytania! :)

Johnny goes to modeling class in his school for special children and he gets his piece of putty and he's modeling it. He takes a little lump of putty and goes to a corner of the room and he's playing with it. The teacher comes up to him and says, "Hi, Johnny." And Johnny says, "Hi." And the teacher says, "What's that you've got in your hand?" And Johnny says, "This is a lump of cow dung." The teacher asks, "What are you making out of it?" He says, "I'm making a teacher."
The teacher thought, "Little Johnny has regressed." So she calls out to the principal, who was passing by the door at that moment, and says, "Johnny has regressed."
So the principal goes up to Johnny and says, "Hi, son." And Johnny says, "Hi." And the principal says, "What do you have in your hand?" And he says, "A lump of cow dung." "What are you making out of it?" And he says, "A principal."
The principal thinks that this is a case for the school psychologist. "Send for the psychologist!"
The psychologist is a clever guy. He goes up and says, "Hi." And Johnny says, "Hi." And the psychologist says, "I know what you've got in your hand." "What?" "A lump cow dung." Johnny says, "Right." "And I know what you're making out of it." "What?" "You're making a psychologist." "Wrong. Not enough cow dung!"
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

myszkabiala193

Post #5 Ocena: 0

2018-02-07 15:18:43 (6 lat temu)

myszkabiala193

Posty: 3

Kobieta

Z nami od: 07-02-2018

Skąd: Luton

Czytam w większości wolnych chwil, jest to dla mnie forma relaksu i odpoczynku. Głównie to czytam zagraniczne romanse, ale dobrą fantastyką czy kryminałem też nie wzgardzę :)
Znów owinęłam się szczelnie w swoją własną osobowość. [url=]Sprawdź ubranka dla 3 latek[/url] - ciuchy dla dziewczynek

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2018-02-12 19:49:22 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Obrazek

Info z neta

Rok 1955. W lesie odnaleziona zostaje sześcioletnia Marysia, która zaginęła tydzień wcześniej. Na odzieży i ciele ma plamy zaschniętej krwi. Jak dziewczynce udało się przetrwać? Czy ktoś jej pomógł? Co się wydarzyło? Marysia nic nie pamięta. Jej ciotka mówi, że czasem zapomnieć to łaska.

Rok 1985. Maria jest już dorosła, ale tajemnica sprzed lat nadal kładzie się cieniem na jej życiu. Kobieta pracuje jako nauczycielka w miejscowej podstawówce. Pewnego dnia jej nastoletni uczeń zamiast kartkówki oddaje jej rysunek przestawiający czworo dzieci i Kartoflanego Człowieka. Prosi ją o pomoc. Tego samego dnia zostaje znaleziony w miejskim parku powieszony na gałęzi.

Pojawiają się kolejne ofiary. Milicja rozpoczyna wyścig z czasem, aby schwytać niebezpiecznego mordercę. Tymczasem Maria prowadzi własne śledztwo. Ma przeczucie, że rozwiązanie zagadki kryje się głęboko w jej pamięci…
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #7 Ocena: 0

2018-02-19 20:19:41 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Obrazek

Info z neta
Pierwszy polski thriller psychologiczny na miarę największych światowych bestsellerów!

Gdybym oświadczył jej się chwilę wcześniej, nigdy by do tego nie doszło. Nie napadnięto by nas, ja nie trafiłbym do szpitala, a ona nie zniknęłaby na zawsze z mojego życia.

Dziesięć lat po zaginięciu narzeczonej, Damian Werner jest pewien, że nigdy więcej jej nie zobaczy. Pewnego dnia trafia jednak niespodziewanie na ślad ukochanej – ktoś zamieszcza jej zdjęcie na jednym z profili spotted, szukając dziewczyny.

Werner jest gotów przyjąć, że to przypadkowe podobieństwo, spotter wgrywa jednak drugie zdjęcie. Zdjęcie, które zrobił jej sam Werner na kilka dni przed zaginięciem – i którego nikomu od tamtej pory nie pokazał.

Kto szuka dziewczyny? I czy to naprawdę ona pojawiła się po dziesięciu latach?
Damian znał swoją narzeczoną od dziecka, spędzali ze sobą każdą chwilę. Szukając odpowiedzi na kolejne pytania, odkrywa jednak, że nie wiedział o niej wszystkiego...
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Theraphosa_blon

Post #8 Ocena: 0

2018-02-20 20:12:41 (6 lat temu)

Theraphosa_blondi

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-02-19 20:19:41, EFKAKONEFKA33 napisał(a):

Info z neta
Pierwszy polski thriller psychologiczny na miarę największych światowych bestsellerów!


Do tej pory jedynie "Czarną Madonnę" spod jego ręki przeczytałem, pisze szybciej jak ja czytam.


Obrazek

„Ludzie marnują czas. Przepinają czas. Przesypiają. Kłócą się, rwą sobie włosy z głów, wbijają sztylety. W plecy albo za plecami. Myślą, że tak można. Trwać w niewygodnych butach i złości. Ludzie marnują czas. Na syfy i na kłótnie. Na czekanie. Na milczenie. Na złą miłość.”[/]

Kaja niezwykle bawi się słowem pisząc o nas, o ludzkich istotach szarpanych przez chciwość, odurzonych zazdrością, przesiąkniętych pychą...I jak statki na morzach, jedne toną a inne płyną dalej dobijając do kolejnego brzegu.
Jak mawiał Grand - ...[I]kapelusze z głów

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2018-02-20 20:30:31 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-02-20 20:12:41, Theraphosa_blondi napisał(a):



Obrazek



Ma wysokie recenzje i brzmi ciekawie ...ale nie moge znalezc, gdzie kupic.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Theraphosa_blon

Post #10 Ocena: 0

2018-02-20 20:39:31 (6 lat temu)

Theraphosa_blondi

Posty: n/a

Konto usunięte

Jedynie Novatoria, ebook-a, kiedy ja szukałem nie było i chyba dalej nie ma*SORRY*

[ Ostatnio edytowany przez: Theraphosa_blondi 20-02-2018 20:40 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 118 z 183 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 117 | 118 | 119 ... 181 | 182 | 183 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,