MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Nowy serwis informacyjny w UK alternatywa dla lewicy?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Postów: 44

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

PannaZMokraGlow

Post #1 Ocena: 0

2021-06-15 07:03:15 (3 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Co sadzicie o nowym serwisie informacyjnym GB News?

Wszedl na antene dnia 13 czerwca 2021 i ma byc alternatywa dla istniejacych mediow.

13 czerwca ogladalnosc byla wieksza niz BBC lub Sky News. Ubogi wystroj studia, recenzje w lewicowych gazetach miazdzace.

Wczoraj ogladalam, troche jeszcze napisze, ale czy ktos jeszcze widzial?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla1

Post #2 Ocena: 0

2021-06-15 08:02:53 (3 lata temu)

ZlotaPerla1

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie, nie oglądam wiadomości - przynajmniej staram się bardzo ;-)
Trzech nas w jednym ciele: Anioł, Diabeł i JA

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #3 Ocena: 0

2021-06-15 08:18:51 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Nie każdy ma tyle szczęścia jak TVN24, ze miesiąc po rozpoczęciu nadawania samoloty uderzy w wieżowce i mogli grillować temat 24 godziny. Po lewicowych gazetach nie spodziewałem się niczego innego, dobrze ze są tak ogarnięci, ze po jednym dniu maja już gotowa opinie a może mieli ja gotowa już wcześniej. Czy ta stacja coś zmieni w umysłach Brytyjczyków, ja szczerze mówiąc mam wątpliwości to będzie takie dziwadło jak polska telewizja republika .
Mam nadzieje, ze się mylę
moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

PannaZMokraGlow

Post #4 Ocena: 0

2021-06-15 09:52:59 (3 lata temu)

PannaZMokraGlowa

Posty: n/a

Konto usunięte

Moze jeszcze dodam na ktorych kanalach mozna ogladac.

Sky: Channel 515 (HD)
Virgin Media O2: Channel 626 (HD)
Freeview: Channel 236 (SD)
Freesat: Channel 216 (HD)

Teoretycznie idea jest taka zeby raczej udostepnic platforme dla czestych opinii uciszanych przez inne media. Kanal jest stworzony przez ludzi sfrustrowanych nieustanna propaganda lewicowa. Zobaczymy.

Ja wczoraj ogladalam dyskusje w ktorej krytykowano policjantow klekajacych na sluzbie dla idei ruchu BLM lub noszacych na sluzbie teczowe sznurowadla.
Ciekawostka, podobno w szkolach policyjnych jest teraz wlasnie tendencja celowego szkolenia w kierunku takiego "moralnego przywodztwa" spoleczenstwu a nie po prostu scigania przestepcow.

Beda mieli duzo wrogow, ta stacja, za wyglaszanie opinii nielewicowych, wedlug mnie.

Maja na razie lekkie problemy techniczne, synchronizacja natezenia dzwieku z roznych zrodel na przyklad.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Gwontownik

Post #5 Ocena: 0

2021-06-15 10:14:01 (3 lata temu)

Gwontownik

Posty: 5121

Mężczyzna

Z nami od: 29-09-2020

Skąd: North East

To nic nie zmieni. Szkoła, edukacja to pierwszy etap indoktrynacji. To tu wtłaczają w brytyjskie głowy jak należy postrzegać otaczający nas świat.
Nie wierz nikomu, nie wierz w nic, patrz na fakty i wyciągaj wnioski.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

stanislawski

Post #6 Ocena: 0

2021-06-15 10:15:37 (3 lata temu)

stanislawski

Posty: 7976

Mężczyzna

Z nami od: 10-04-2008

Skąd: Narnia

Cytat:

2021-06-15 08:18:51, sqlserver napisał(a):
Nie każdy ma tyle szczęścia jak TVN24, ze miesiąc po rozpoczęciu nadawania samoloty uderzy w wieżowce i mogli grillować temat 24 godziny. Po lewicowych gazetach nie spodziewałem się niczego innego, dobrze ze są tak ogarnięci, ze po jednym dniu maja już gotowa opinie a może mieli ja gotowa już wcześniej. Czy ta stacja coś zmieni w umysłach Brytyjczyków, ja szczerze mówiąc mam wątpliwości to będzie takie dziwadło jak polska telewizja republika .
Mam nadzieje, ze się mylę



Myślisz, że celowo te samoloty? Cie choroba. coś może być na rzeczy...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

admiralbibol

Post #7 Ocena: 0

2021-06-15 10:44:37 (3 lata temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

Link do wersji online

Nalezy pamietac ze zeby ogladac to na tv poprzez sygnal antenowy/kablowki trzeba oplacac TV licence, ktore zasila jedynie BBC (w ktorym pracowal np Jimmy Savile).
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sqlserver

Post #8 Ocena: 0

2021-06-15 10:49:31 (3 lata temu)

sqlserver

Posty: 4355

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 07-01-2019

Skąd: yorkshire

Cytat:

2021-06-15 10:15:37, stanislawski napisał(a):
Cytat:

2021-06-15 08:18:51, sqlserver napisał(a):
Nie każdy ma tyle szczęścia jak TVN24, ze miesiąc po rozpoczęciu nadawania samoloty uderzy w wieżowce i mogli grillować temat 24 godziny. Po lewicowych gazetach nie spodziewałem się niczego innego, dobrze ze są tak ogarnięci, ze po jednym dniu maja już gotowa opinie a może mieli ja gotowa już wcześniej. Czy ta stacja coś zmieni w umysłach Brytyjczyków, ja szczerze mówiąc mam wątpliwości to będzie takie dziwadło jak polska telewizja republika .
Mam nadzieje, ze się mylę



Myślisz, że celowo te samoloty? Cie choroba. coś może być na rzeczy...


Walter z kolegami z SB nie takie rzeczy załatwiali ;)

a poważnie to bardzo im pomogło te zdarzenie, generalnie dobrze się wstrzelili czasowo bo potem już jak w horrorach u Hitchcocka, no chyba ze dzięki ich szeroko zakrojonym staraniom zawdzięczamy takie wrażenie.

GB news może mieć dodatkowy plus, dziennikarze będą mieli alternatywę do teraz żaden nie otworzy ust bo nie było pracy dla niego a teraz może się co chwila jakiemuś coś wyrywać żeby mógł przejść do nowej stacji

moje wpisy to artystyczny performance, dyskutując wyrażasz zgodę na udział w happeningu, który po przez użycie nadużycia ma skłonić do myślenia artysta nie ponosi odpowiedzialności za nadinterpretacje głoszonych tez

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rafal80

Post #9 Ocena: 0

2021-06-15 15:02:39 (3 lata temu)

rafal80

Posty: 809

Mężczyzna

Z nami od: 26-05-2009

Skąd: Londyn

Cytat:

2021-06-15 10:14:01, Gwontownik napisał(a):
To nic nie zmieni. Szkoła, edukacja to pierwszy etap indoktrynacji. To tu wtłaczają w brytyjskie głowy jak należy postrzegać otaczający nas świat.


To jakie postrzeganie świata jest to złe a jakie dobre bo trochę nie jestem w temacie. Czym jest ta prawda absolutna?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Gwontownik

Post #10 Ocena: 0

2021-06-15 16:01:04 (3 lata temu)

Gwontownik

Posty: 5121

Mężczyzna

Z nami od: 29-09-2020

Skąd: North East

[LIST]
Cytat:

2021-06-15 15:02:39, rafal80 napisał(a):
Cytat:

2021-06-15 10:14:01, Gwontownik napisał(a):
To nic nie zmieni. Szkoła, edukacja to pierwszy etap indoktrynacji. To tu wtłaczają w brytyjskie głowy jak należy postrzegać otaczający nas świat.


To jakie postrzeganie świata jest to złe a jakie dobre bo trochę nie jestem w temacie. Czym jest ta prawda absolutna?

A czy ja gdzieś pisałem o 'prawdzie absolutnej',czy pisałem o dobrym i złym postrzeganiu świata?
Nie wierz nikomu, nie wierz w nic, patrz na fakty i wyciągaj wnioski.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,