MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jaki E-Czytnik wybrac?

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

Postów: 11

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Lucy_J

Post #1 Ocena: 0

2019-01-11 13:28:39 (5 lat temu)

Lucy_J

Posty: 1199

Kobieta

Z nami od: 16-11-2012

Skąd: Hawarden

Zastanawiam sie na kupnem czytnika i nie wiem czy zdecydowac sie na wiodaca marke (Kindle) czy moze na cos tanszego.

Nie mam zbyt duzych wymagan, napewno chcialabym czytnik ktory sprawdzi sie podczas czytania w ogrodzie i slonce nie bedzie dla niego problemem. Za bardzo nie orientuje sie ile powinien miec pamieci, bo nie wiem ile zajmuje przecietny E-book (mysle ze pare MB ale mozecie mnie wyprowadzic z bledu :-])

Bede bardzo wdzieczna za jakiekolwiek sugestie.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #2 Ocena: 0

2019-01-11 15:58:55 (5 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Podstawowe pytanie co chcesz czytać i skąd te książki chcesz brać.
Jeśli będziesz kupowała książki z Amazon to kup Kindle bo cały ekosystem jest wygodny.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lucy_J

Post #3 Ocena: 0

2019-01-11 20:25:28 (5 lat temu)

Lucy_J

Posty: 1199

Kobieta

Z nami od: 16-11-2012

Skąd: Hawarden

Myslalam nad wykupieniem abonamentu na Legimi ale zdaje sobie sprawe ze tak naprawde tych ksiazek nie bede posiadac poniewaz jak tylko zakoncze subskrypcje to nie bede miec do nich dostepu. Z Amazon moge kupowac anglojezyczne tytuly, nie wiem czy jest duzo pozycji po polsku (widzialam papierowe). Mam tablet Amazona ale w ogrodowym sloncu nie sprawdza sie jako czytnik ;)

Generalnie mysli nad czytnikiem sie pojawily bo papierowe ksiazki mi sie juz zwyczajnie nie mieszcza ;) wiec albo czytnik albo nowy regal ;)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

no_wayy

Post #4 Ocena: 0

2019-01-11 20:30:43 (5 lat temu)

no_wayy

Posty: 2064

Mężczyzna

Z nami od: 28-01-2007

Skąd: Sheffield

Ja posiadam starszy model Kobo z dotykowym ekranem. Fajerwerków nie ma ale spełnia swoją funkcję. E booki kupuję w Empiku.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

Post #5 Ocena: 0

2019-01-11 20:33:22 (5 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #6 Ocena: 0

2019-01-11 21:05:15 (5 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

2019-01-11 20:25:28, Lucy_J napisał(a):
Myslalam nad wykupieniem abonamentu na Legimi ale zdaje sobie sprawe ze tak naprawde tych ksiazek nie bede posiadac poniewaz jak tylko zakoncze subskrypcje to nie bede miec do nich dostepu.


Dlaczego tak uważasz? Z tego co widzę to na Legimi kupuje się książki w formacie MOBI/EPUB które się wgrywa jako pliki więc jak już masz plik to używasz go ile chcesz i na urządzeniu którym chcesz (pod warunkiem że czytnik wspiera ten format).

Jak już wspomniano podświetlenie w Kindle działa całkiem fajnie i przydaje się gdy chcesz czytać wieczorem lub w nocy.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lucy_J

Post #7 Ocena: 0

2019-01-11 22:03:17 (5 lat temu)

Lucy_J

Posty: 1199

Kobieta

Z nami od: 16-11-2012

Skąd: Hawarden

Korzystalam z Legimi z konta kolezanki i 'sciagnelam' pare ksiazek na telefon. Owszem zapisuja sie ale w aplikacji Legimi a nie na urzadzeniu. Ale moge z ciekawosci poszukac na telefonie i moze na cos wpadne ;)

Jesli chodzi o ebooki na Kindle to na stronie Legimi jest wyraznie napisane:


Jak długo mogę korzystać z ebooków na Kindle w abonamencie?

Ebooki są dostępne w czasie opłacania abonamentu. Po rezygnacji z usługi lub braku comiesięcznej synchronizacji nie będzie możliwe otwarcie plików.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malinowka

Post #8 Ocena: 0

2019-01-12 11:53:57 (5 lat temu)

malinowka

Posty: n/a

Konto usunięte

Korzystalam jedynie z Kindla,wiec na temat innych czytnikow nie bede sie wypowiadac. Natomiast jesli chodzi o Legimi i Kindle to korzystalam z ich darmowego okresu probnego i sciagnelam kilka ksiazek na kindla. Po rezygnacji z ich uslug, ksiazki dalej byly dostepne na czytniku. Samego Kindla natomiast polecam kazdemu,moj pierwszy czytnik ma ponad 6 lat i dalej dziala bez zarzutu pomimo licznych upadkow z wysokosci czy podtopien.

[ Ostatnio edytowany przez: malinowka 12-01-2019 11:58 ]

" Płakać trze­ba w spo­koju. Tyl­ko wte­dy ma się z te­go radość."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lucy_J

Post #9 Ocena: 0

2019-01-12 17:40:23 (5 lat temu)

Lucy_J

Posty: 1199

Kobieta

Z nami od: 16-11-2012

Skąd: Hawarden

Cytat:

2019-01-12 11:53:57, malinowka napisał(a):
Korzystalam jedynie z Kindla,wiec na temat innych czytnikow nie bede sie wypowiadac. Natomiast jesli chodzi o Legimi i Kindle to korzystalam z ich darmowego okresu probnego i sciagnelam kilka ksiazek na kindla. Po rezygnacji z ich uslug, ksiazki dalej byly dostepne na czytniku. Samego Kindla natomiast polecam kazdemu,moj pierwszy czytnik ma ponad 6 lat i dalej dziala bez zarzutu pomimo licznych upadkow z wysokosci czy podtopien.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>malinowka</i> 12-01-2019 11:58 ]




O to widzisz :) Dobrze wiedziec. Wiekszosc osob jakie znam ma Kindla i chwali, ale moze jest ktos kto uzywa innych czytnikow i moglby sie wypowiedziec.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Kunna1

Post #10 Ocena: 0

2019-07-02 11:18:45 (5 lat temu)

Kunna1

Posty: 10

Kobieta

Z nami od: 12-04-2019

Skąd: Londyn

Też posiadam Kindle'a, trzyma się świetnie już kilka lat i daje radę nawet w mocnym słońcu. Najtańszy Paperwhite i będziesz zadowolona :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 1 z 2 - [ przejdź do strony: 1 | 2 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,