MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

 

Postów: 8

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

lubinek

Post #1 Ocena: 0

2018-06-03 16:25:21 (6 lat temu)

lubinek

Posty: 147

Mężczyzna

Z nami od: 20-10-2009

Skąd: Tonbridge

Witam,Czy warto kupic telewizor w 4k ? bo z tego co slyszalem musi byc nadawany sygnal w 4k,nie wiem moze sie myle.Wiec czy jest sens inwestowac ?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #2 Ocena: 0

2018-06-03 16:43:07 (6 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Teraz już chyba większość dostępnych jest w technologii 4k. Bez tego może jakieś stare modele.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

AgentOrange

Post #3 Ocena: 0

2018-06-03 17:19:18 (6 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

2018-06-03 16:25:21, lubinek napisał(a):
Witam,Czy warto kupic telewizor w 4k ? bo z tego co slyszalem musi byc nadawany sygnal w 4k,nie wiem moze sie myle.Wiec czy jest sens inwestowac ?


Kupno telewizora to nie inwestycja, to jest strata pieniędzy. Wartość telewizora maleje z dnia na dzień a za rok za tę samą cenę kupisz lepszy.

Sam odpowiedz sobie na to pytanie - czy będziesz miał kanał TV który nadaje w 4k? Freeview nie nadaje w 4k nie wiem jak Sky. Czy jak już znajdziesz ten jeden kanał z 4k będzie tam coś ciekawego do oglądania?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

lubinek

Post #4 Ocena: 0

2018-06-03 17:28:37 (6 lat temu)

lubinek

Posty: 147

Mężczyzna

Z nami od: 20-10-2009

Skąd: Tonbridge

Sky to syf , nawet nie wiem czy maja kanaly w HD ;-) .Mam Polsat.Mistrzostwa Swiata w PN beda nadawane w sygnale 4k.Z teggo co wiem 4k to inna nazwa full hd ready.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Narwaniec

Post #5 Ocena: 0

2018-06-03 19:04:54 (6 lat temu)

Narwaniec

Posty: n/a

Konto usunięte

Nie zgadzam się z tym, co sugeruje ci kolega powyżej, ze to strata pieniędzy.
Jeżeli chcesz być szczęśliwy to sprawiaj sobie przyjemności te większe i te mniejsze
Jeżeli rajcuje cię duży ekran i fajny film lub wydarzenie sportowe w dobrej jakości, jarasz się ustawieniami uzytkownika, podkręcaniem i wyciskaniem jeszcze lepszych efektów z tego co oglądasz to zrób to.
Jeżeli masz "skoki" na fajne zegarki lub fajne samochody to w miarę rozsądku spraw byś był zadowolony
Oczywiście nie rób głupstw i nie pakuj się w jakieś kredyty z horrendalnymi odsetkami.
Ale jak nie teraz to kiedy masz korzystać z życia jak będziesz siedział w bujanym fotelu pod piecem z siwymi włosami?
Kto wie, może dane ci będzie nie dożyć późnej starości, czego ci oczywiście nie życzę
Każdego dnia zapierdzielamy, staramy się, oszczędzamy na sobie, żałujemy sobie, bo na czarną godzinę, bo trzeba myśleć o przyszłości, bo to fanaberia, bo szkoda pieniędzy
A do cholery!
Ja będąc w Polsce marzyłem o mercedesie S-class, piękna kilkumetrowa kabaryna i przeogromny komfort, oczywiście kupiłem, przed wyjazdem do UK sprzedałem i oczywiście straciłem przy sprzedaży, czy żałuję?
Skądże, fajnie się bawiłem i zafundowałem sobie i rodzinie odrobinę luksusu, zrobiliśmy nim pół Europy z rodziną, właśnie po to by mieć uczucie że żyję
To oczywiście nie musi być samochód, ale wycieczka, telewizor, inwestycja, która zawsze kusiła czy inna fanaberia o której myślisz
Tylko i wyłącznie po to, byś nie żałował, ze nie spróbowałeś.
A nawet, jeżeli po czasie okaże się, ze to nie było takie "ohhh" jak myślałeś na początku, to przynajmniej wiesz i masz to odhaczone w swoim notatniku "Zaliczyć/zrobić przed śmiercią"
Pierdzielnij sobie 60 cali, trzaskaj fajne filmy i programy i ciesz się życiem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZlotaPerla

Post #6 Ocena: 0

2018-06-03 19:12:09 (6 lat temu)

ZlotaPerla

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-06-03 19:04:54, Narwaniec napisał(a):
Nie zgadzam się z tym, co sugeruje ci kolega powyżej, ze to strata pieniędzy.
Jeżeli chcesz być szczęśliwy to sprawiaj sobie przyjemności te większe i te mniejsze
Jeżeli rajcuje cię duży ekran i fajny film lub wydarzenie sportowe w dobrej jakości, jarasz się ustawieniami uzytkownika, podkręcaniem i wyciskaniem jeszcze lepszych efektów z tego co oglądasz to zrób to.
Jeżeli masz "skoki" na fajne zegarki lub fajne samochody to w miarę rozsądku spraw byś był zadowolony
Oczywiście nie rób głupstw i nie pakuj się w jakieś kredyty z horrendalnymi odsetkami.
Ale jak nie teraz to kiedy masz korzystać z życia jak będziesz siedział w bujanym fotelu pod piecem z siwymi włosami?
Kto wie, może dane ci będzie nie dożyć późnej starości, czego ci oczywiście nie życzę
Każdego dnia zapierdzielamy, staramy się, oszczędzamy na sobie, żałujemy sobie, bo na czarną godzinę, bo trzeba myśleć o przyszłości, bo to fanaberia, bo szkoda pieniędzy
A do cholery!
Ja będąc w Polsce marzyłem o mercedesie S-class, piękna kilkumetrowa kabaryna i przeogromny komfort, oczywiście kupiłem, przed wyjazdem do UK sprzedałem i oczywiście straciłem przy sprzedaży, czy żałuję?
Skądże, fajnie się bawiłem i zafundowałem sobie i rodzinie odrobinę luksusu, zrobiliśmy nim pół Europy z rodziną, właśnie po to by mieć uczucie że żyję
To oczywiście nie musi być samochód, ale wycieczka, telewizor, inwestycja, która zawsze kusiła czy inna fanaberia o której myślisz
Tylko i wyłącznie po to, byś nie żałował, ze nie spróbowałeś.
A nawet, jeżeli po czasie okaże się, ze to nie było takie "ohhh" jak myślałeś na początku, to przynajmniej wiesz i masz to odhaczone w swoim notatniku "Zaliczyć/zrobić przed śmiercią"
Pierdzielnij sobie 60 cali, trzaskaj fajne filmy i programy i ciesz się życiem.



*THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP*

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

danielb

Post #7 Ocena: 0

2018-06-03 19:28:40 (6 lat temu)

danielb

Posty: 200

Mężczyzna

Z nami od: 01-02-2008

Skąd: Manchester

4K

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AgentOrange

Post #8 Ocena: 0

2018-06-03 19:55:10 (6 lat temu)

AgentOrange

Posty: 2362

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Twickenham

Cytat:

2018-06-03 17:28:37, lubinek napisał(a):
Sky to syf , nawet nie wiem czy maja kanaly w HD ;-) .Mam Polsat.Mistrzostwa Swiata w PN beda nadawane w sygnale 4k.Z teggo co wiem 4k to inna nazwa full hd ready.



Tylko full hd ready to nie jest 4k. To jest ok. 1/4 obrazu 4k, to standard sprzed 10 lat.
Jeśli chcesz oglądać piłkę w 4k oraz po MS będzie coś ciekawego nadawane to kupuj.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mustafa1975

Post #9 Ocena: 0

2018-06-03 20:16:47 (6 lat temu)

Mustafa1975

Posty: 754

Mężczyzna

Z nami od: 30-01-2010

Skąd: Birmingham

Ja ma od kilku lat Tv 4k 65 cali i jestem zadowolony. Jak już mam czas to głównie oglądam sport. Teraz w nc+ będą 2 kanały Canal+ 4k i TVP 4k ze wszystkimi meczami MS w Rosji. Nie mam możliwości zobaczyć na żywo wiec obejrzę sobie w dobrej jakości.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,