MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Co dzis polecacie w ang TV?

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 15 z 17 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 14 | 15 | 16 | 17 ] - Skocz do strony

Str 15 z 17

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Adacymru

Post #1 Ocena: 0

2017-09-18 21:39:46 (7 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Liar is the sort of psychological thriller that will leave you lying awake in bed, turning over the evidence in your mind and trying to get at the truth – even though the answer remains elusive. Was Joanne Froggatt’s character Laura Nielson actually raped? Or is Ioan Gruffudd’s Dr Andrew Earlham actually innocent?

But while this new ITV drama from The Missing’s screenwriting duo Jack and Harry Williams will keep audiences guessing about who the “Liar” really is, in a broader sense there are no surprises here.

In the opening episode at least, each plot development seemed to follow on neatly from the last.

We met newly-single secondary school teacher Laura and single dad Andrew. They had a romantic date at a fancy restaurant, which ended with the two of them unexpectedly back at Laura’s flat drinking wine and having a laugh. But each of them has wildly different interpretations of what happened next: Andrew insisted they had consensual sex, while a distraught Laura reported him to the police for rape.

Obrazek

Dzisiaj odcinek 2 - ciekawy dylemat, wprawdzie nie stracilam snu przez ta historie ale ciekawa jestem gdzie bedzie skret w tej historii. Narazie jedna strona druga oskarza o klamanie i obie sa rownie przekonywujace.

ITV Poniedzialek 21:00
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #2 Ocena: 0

2017-09-18 22:26:29 (7 lat temu)

Posty: n/a

Mężczyzna

Konto usunięte

O, a ja akurat ogladalam.

Dla mnie dziwna jest Laura ale wierze jej ze ona wierzy ze zostala zgwalcona. Wierze tez ze nie planowala w ten sposob tej nocy, to bylo ewidentne jak sie zegnali. Ale juz opowiadanie ze powiedziala Andyemu gdzie sa prezerwatywy a sama ze strachu nie ruszyla sie z lozka, to juz przesada dla mnie... No i robi najrozniejsze nielegalne dziwne rzeczy dzisiaj jak wlamanie. Ona nie jest dla mnie wiarygona, choc jeszcze raz powiem ze dla mnie ona moze faktycznie wierzyc w swoja wersje zdarzen. Kazde z nich zdaje sie wierzyc w swoja wersje... Na jego niekorzysc dziala oczywiscie fakt ze umyl kieliszki na zakonczenie wieczoru i otwarte zostaje pytanie czy dodal cos do drinka.

Polecam.
Jeżeli zależy Ci na stworzeniu jedynej w swoim rodzaju atmosfery a także niezapomnianym doświadczeniu dla Ciebie a, także Twoich gości, zobacz stronę internetową l. muzyka na wese

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lucy_J

Post #3 Ocena: 0

2017-09-18 22:57:00 (7 lat temu)

Lucy_J

Posty: 1199

Kobieta

Z nami od: 16-11-2012

Skąd: Hawarden

O ja ogladam Liar, i dzieki za przypomnienie ze dzis byl kolejny odcinek :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lucy_J

Post #4 Ocena: 0

2017-09-29 07:12:28 (7 lat temu)

Lucy_J

Posty: 1199

Kobieta

Z nami od: 16-11-2012

Skąd: Hawarden

Liar sie rozkreca, ja chcialabym z calego serca polecic serial BBC Doctor Foster.

Teraz leci drugi sezon, i ostatni odcinek drugiej serii we wtorek. Ale poprzednie odcinki sa na BBC player.

Naprawde polecamm wciagnelam sie jak za czasow pierwszego sezonu Lost i Prison Break ;)

Obrazek

Dr. Foster seems to have the perfect life; she is a trusted GP, has many friends and a settled family -- until her husband starts acting suspiciously. The doctor begins to think her husband is having an affair and decides to investigate, but the secrets she uncovers tear her world apart. Gemma's life goes into turmoil as she gets closer to discovering the truth, with her family and patients all suffering as a result of the shocking events that unfold.

[ Ostatnio edytowany przez: Lucy_J 29-09-2017 07:17 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #5 Ocena: 0

2018-02-20 23:01:42 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Keeping Faith - BBC1 21:00 we wtorki- dzisiaj byl drugi odcinek

Faith, a small-town Welsh lawyer, is forced to cut short her extended maternity leave when her husband and business partner, Evan, goes missing. As the truth of his actions surface, Faith must fight to protect her family and her sanity.

Film byl nagrywany po walijsku i angielsku, odtworczyni glownej roli specjalnie dla tej roli nauczyla sie walijskiego. Ciekawa muzyka.

BBC1

muzyka
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lucy_J

Post #6 Ocena: 0

2018-02-21 13:24:35 (6 lat temu)

Lucy_J

Posty: 1199

Kobieta

Z nami od: 16-11-2012

Skąd: Hawarden

Ada - dziekuje za kolejny serial :) Tematyka ciekawa wiec obejrze pierwszy odcinek dzisiaj i zobaczymy czy sie wciagne.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #7 Ocena: 0

2018-06-20 23:31:25 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Oglada ktos HIdden na BBC1? Dzisiaj trzeci odcinek- nagrany w Pln Walii, tylko dziwnie ze aktorzy mowia z poludniowo walijskim akcentem.

Fabula- znalezione zwloki mlodej kobiety okazuja sie byc zaginionej w 2011 nastolatki ktora miala swoje problemy i byla w rodzinie zastepczej, a ze byla trudnym dzieckiem, to poszukiwania byly marne. Dziewczyna byla gdzies wieziona i poszukiwanie sprawcy sie toczy.

https://www.bbc.co.uk/programmes/p066st1w/episodes/player

Przez pierwszy odcinek to rozpraszalo mnie to, ze znam prawie wszystkie lokalizacje gdzie nagrywali, a te ktore nie znalam staralam sie rozpracowac.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Lucy_J

Post #8 Ocena: 0

2018-06-21 13:55:51 (6 lat temu)

Lucy_J

Posty: 1199

Kobieta

Z nami od: 16-11-2012

Skąd: Hawarden

Ada - ja widze ze mamy takie sam gust jesli chodzi o seriale :) Do tego Walia :)

Kolejny wchodzi na liste to objerzenia!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #9 Ocena: 0

2018-06-21 14:47:55 (6 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

Mroczne gusty...
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Adacymru

Post #10 Ocena: 0

2019-01-05 17:42:39 (5 lat temu)

Adacymru

Posty: n/a

Konto usunięte

https://www.bbc.co.uk/programmes/b08c2xlg

I, Daniel Blake dzisiaj BBC2, polecam.
Ada

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 15 z 17 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 14 | 15 | 16 | 17 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,