MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Dekoder do angielskiej darmowej telewizji.

« poprzednia strona

Strona 5 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

Str 5 z 5

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

rybka52

Post #1 Ocena: 0

2014-04-01 12:15:35 (10 lat temu)

rybka52

Posty: 32

Kobieta

Z nami od: 11-09-2013

Skąd: Birmingham

Bardzo panom dziękuję. Ponieważ nie interesuje mnie teraz tv polska kupię sobie tylko telewizorek i zobaczymy co w ramach abonamentu odbiera. Musi mi coś gadać w domu po angielsku, bo za cholerę nie rozumiem jak do mnie mówią. W skrajnych przypadkach proszę o napisanie. A tak na marginesie to sam fakt zakupu telewizora nie powoduje obowiązku płatności abonamentu. Wiem to, bo mam już jeden telewizor i zgłosiłam, że nie służy do oglądania tv na żywo. Oczywiście przyszli i sprawdzili. Jeszcze raz wielkie dzięki.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andypolo

Post #2 Ocena: 0

2014-04-01 20:16:18 (10 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Cytat:

2014-04-01 12:15:35, rybka52 napisał(a):
... A tak na marginesie to sam fakt zakupu telewizora nie powoduje obowiązku płatności abonamentu. Wiem to, bo mam już jeden telewizor i zgłosiłam, że nie służy do oglądania tv na żywo. Oczywiście przyszli i sprawdzili. Jeszcze raz wielkie dzięki.


Możesz nawet nie mieć telewizora, tylko komputer i musisz płacić TV licence.
You need to be covered by a valid TV Licence if you watch or record TV as it's being broadcast. This includes the use of devices such as a computer, laptop, mobile phone or DVD/video recorder.
http://www.tvlicensing.co.uk/check-if-you-need-one/

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

dzastis

Post #3 Ocena: 0

2015-03-24 20:02:24 (9 lat temu)

dzastis

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 24-03-2015

Skąd: Banbury

Witam wszystkich:) Oczytałam się jak głupia, ale dalej nie mam pewności co zrobić a nie chcę kupować czegoś co nie będzie mi potrzebne:( dlatego proszę o pomoc. Moja sytuacja wygląda tak: nie mam anteny naziemnej, na budynku jest talerz od którego mam kabel w pokoju (współlokatorzy mają na nim polską telewizję) i mam telewizor z Polski Samsung UE32D550. Co najlepiej zrobić żeby odbierać darmową angielską telewizję???
chciałam kupić dekoder, ale nie mam pewności czy zadziała podłączony do tej anteny... czytałam coś o konwerterach,ale obawiam się,że mogę sobie nie poradzić a poza tym to nie moja satelita:/ i nie wiem czy wystarczy tylko dekoder czy pokojowa antenę kupić po prostu
Jestem w UK parę dni i nie bardzo się orientuję więc dziękuję wszystkim z góry za pomoc:)

[ Ostatnio edytowany przez: dzastis 24-03-2015 20:08 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Craven_2

Post #4 Ocena: 0

2015-03-24 21:20:33 (9 lat temu)

Craven_2

Posty: 967

Mężczyzna

Z nami od: 24-08-2010

Skąd:

Ta telewizja to nie jest taka calkiem darmowa sprawa. Pamietaj o abonencie zwanym TV Licence.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer AIM

dzastis

Post #5 Ocena: 0

2015-03-24 22:13:02 (9 lat temu)

dzastis

Posty: 4

Kobieta

Z nami od: 24-03-2015

Skąd: Banbury

TV licence jest opłacony w domu

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 5 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,