MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Najlepszy Bond,James Bond.

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

Str 5 z 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

DAAVIDF2

Post #1 Ocena: 0

2015-11-08 20:27:56 (8 lat temu)

DAAVIDF2

Posty: 265

Mężczyzna

Z nami od: 11-04-2015

Skąd: Birmingham

Dla mnie stary Bond jest najlepszy Connery , Moore , Brosman do mnie słaby Bonda Craiga w ogóle odpuściłem tyle w nim Bonda, co na moim rachunku bankowym funtów :-)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jurny_Jurek

Post #2 Ocena: 0

2019-07-16 16:39:56 (5 lat temu)

Jurny_Jurek

Posty: 6620

Mężczyzna

Z nami od: 28-06-2016

Skąd: Faggot

No i dzieje się. Bond jako mężczyzna odchodzi na emeryturę a nowym 007 bedzie kobieta. Kolor skóry nie gra roli ale przecież wiadomo, że od dłuższego czasu był płacz, że czarnoskórzy aktorzy albo dostają za mało oscarów, albo nie obsadzają ról wikingów, średniowiecznych rycerzy, książąt czy monarchów albo nie są Kolumbami, pierwszymi ludźmi na księżycu czy Tarzanami.

Bond idzie po całości i prócz eliminacji tej wstrętnej białaszczyzny bijącej rasizmem z ekranu przełamuje także parytety płciowe. W końcu kobiety w historii były znakomitymi szpiegami (w tym Polki w okresie IIWŚ) ale status super-szpiega przynosiły inteligencja, perfekcyjna znajomość języków obcych i uroda - a więc udając Niemki czy Francuzki uwodziły wysokich rangą niemieckich nazistów i wykradały cenne informacje. Jakoś czuję, że nowy Bond plus tych cech bedzie dalej mistrzem MMA i bedzie biła tęgich chłopów niczym Craig Teler bijący kobiety w bieganiu.

Ja tam jestem za tym, by inni niż biali zagrali role tak Robin Hooda jak i Winstona Churchilla. Dla równowagi oczywiście niech jakiś czarnoskóry zagra rolę Hitlera. No albo remake Gladiatora z kobietą w roli głównej.

A Biały Dom w Waszyngtonie to symbol rasizmu i dawno powinien byc zmieniony na jakiś postępowszy. Zwłaszcza z rasistą jako gospodarzem co ludzi murem dzieli.
I never thought I’d live in a world where people are so afraid of dying that they stop living..

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

keramczak

Post #3 Ocena: 0

2019-07-16 23:58:40 (5 lat temu)

keramczak

Posty: 5981

Mężczyzna

Z nami od: 09-02-2010

Skąd: U.K

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale w TV mówili że to tylko tak na niby będzie z tą aktorka i po chwili Craig wróci jako prawowity 007 ....bo nie obrażajac pań,jednak James Bond powinien być chłopem .....
#MajsterNaStulecie

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

SweetLiar

Post #4 Ocena: 0

2019-07-17 00:08:22 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Ten Craig to wygląda zupełnie jak Putin. Jak go pierwszy raz zobaczyłam to myślałam, że to Ruski jest jakiś


Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #5 Ocena: 0

2019-07-17 10:18:31 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28852

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Poprawnosc polityczna w obsadzaniu historycznych rol jest czasami ... nie wiem nawet jak to nazwac. Bonda nawet nie komentuje. Jurny_Jurek zwykle jest bardzo krytyczny i sarkastyczny, ale zgadzam sie z jego postem. Dazenie do wyrownania wszystkiego prowadzi do absurdalnych sytacji.
Carpe diem.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #6 Ocena: 0

2019-07-17 10:30:22 (5 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

jedyne czego nie chca zrownac "femizistki" to wiek emerytalny dla kobiet i mezczyzn : P

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ZosiaS

Post #7 Ocena: 0

2019-07-17 10:50:12 (5 lat temu)

ZosiaS

Posty: n/a

Konto usunięte

Właściwie to już nie będzie Bond (raczej historia o tym co się wydarzy jak James pójdzie na emeryturę).
Siłą rozpędu polecą na popularności klasyki, ale czy powstanie z tego nowa, inna seria?
Może młode pokolenie złapie się w sidła kinematografii, jak kiedyś my i nasi rodzice? Może też będą mieli swój klasyk, 😉

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malben1

Post #8 Ocena: 0

2019-07-17 10:56:17 (5 lat temu)

malben1

Posty: 577

Mężczyzna

Z nami od: 10-12-2007

Skąd: Stafford

...a Craig w koncu zagra Sklodowska...
:-D
Pamietajcie! Nikt nie da Wam tyle ile ja Wam moge obiecac...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #9 Ocena: 0

2019-07-17 11:37:22 (5 lat temu)

Richmond

Posty: 28852

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Sklodowska zagra Beyonce albo Halle Berry... A co do aktualnych Bondow, to ostatniego ogladalam gdzies przed 2009r (bo jeszcze mieszkalam w Richmond), ktory to byl nie pamietam. Ale potem juz nawet nie fatygowalam sie.
Carpe diem.

Do góry stronyOnline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ROTAREDOM

Post #10 Ocena: 0

2021-01-14 18:30:55 (3 lata temu)

ROTAREDOM

Posty: 3519

Mężczyzna

Z nami od: 05-02-2011

Skąd: 英國


Bedzie nowy Bond

NO TIME TO DIE Trailer – In Cinemas April 2021



Poza Craigiem to bedzie tam występował min. Land Rover Defender 110 X oraz Aston Martin model Valhalla.

Mam nadzieje ze kina w kwietniu nie bedą zamknięte. :-]

______________________________________________________________ گاو نر اینترنتی

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

Strona 5 z 6 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,