MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Najlepsze seriale.

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 35 z 36 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 34 | 35 | 36 ] - Skocz do strony

Str 35 z 36

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

cris82

Post #1 Ocena: 0

2020-04-13 20:04:40 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

ok zobacze szukam czegos na wieczor tyle jest tych seriali ale sporo takich sobie inne fajne ale akurat nie masz weny do gatunku w danym okresie : P

ja ogladalem nawiedzony dom teraz to calkiem dobry obejrzalbym wlasnie cos horrorowatego jeszcze mam american horror story na oku

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2020-04-13 20:08:10 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2020-04-13 20:04:40, cris82 napisał(a):
ok zobacze szukam czegos na wieczor tyle jest tych seriali ale sporo takich sobie inne fajne ale akurat nie masz weny do gatunku w danym okresie : P

ja ogladalem nawiedzony dom teraz to calkiem dobry obejrzalbym wlasnie cos horrorowatego jeszcze mam american horror story na oku




American Horror Story znam w zasadzie na pamięć. Jesli szukasz czegoś "horrorowatego" to AHS jest świetnym wyborem. Tu też jest kilka sezonów, trafisz na lepsze i gorsze. Ja sobie chyba powtórzę AHS bo lubię ten klimacik
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #3 Ocena: 0

2020-04-18 17:23:04 (4 lata temu)

Richmond

Posty: 28849

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Nie wiem czy bylo to wspomniane w tym watku, bo nie czytam go na biezaco: francuski serial The Bureau (Le Bureau des légendes). Pierwsze dwa sezony sa za darmo na Amazon Prime, pozostale dwa sciagnelam z innych zrodel.

Zwykle nie ogladam szpiegowskich seriali, bo wiekszosc jest amerykanska i podobna do siebie. Ten jest jednak dobrze zrobiony i zupelnie inny od typowej sieczki.

Opis z netu:
"Based on real accounts and inspired by contemporary events, this French spy thriller follows the daily lives and missions of members of the country's external security service -- France's equivalent of the CIA. It focuses on intelligence officer Guillaume Debailly, code named "Malotru," who is mysteriously recalled to Paris after spending six years under cover in Syria. As he tries to re-connect with his daughter, ex-wife and colleagues, Debailly risks everything by resuming contact with his married lover, Nadia, who might have secrets of her own that jeopardize the agent."
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jolantina

Post #4 Ocena: 0

2020-07-14 08:07:48 (4 lata temu)

jolantina

Posty: 3819

Kobieta

Z nami od: 17-11-2008

Skąd: Hogwart

Killing Eve/Obsesja Eve.
Fabula lekko powyzej sredniej, ale aktorka odtwarzająca główną role gra na tyle rewelacyjnie, ze się wciągnęłamObrazek

[ Ostatnio edytowany przez: jolantina 14-07-2020 08:10 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2020-07-14 11:24:31 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cos mi sie kojarzy ten serial, ale teraz za nic nie moge sobie przypomniec czy ogladałam. Ta aktorka jakas mi znajoma. Jak skoncze odswiezac sobie DARK, to odpale ten serial i moze pamięć wróci.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

VingaSandemo

Post #6 Ocena: 0

2020-07-14 18:12:03 (4 lata temu)

VingaSandemo

Posty: 535

Kobieta

Z nami od: 21-01-2014

Skąd: Kraina Lodu

Moze nie najlepszy ale dobrze sie oglada i nie jest zbyt dlugi.
Klamstwa/Liar
Obrazek
Pełen emocji serial o dwójce doświadczonych przez życie ludzi, którzy decydują się iść razem na randkę.
Zdjecia powstaly miedzy innymi w Tollesbury wick marshes i w nadmorskim miasteczku Deal.Fajne widoczki.:-]
Blis­kość jest w dzi­siej­szych cza­sach tak rzad­ka, że aż magiczna.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kalimera1959

Post #7 Ocena: 0

2020-07-19 21:05:48 (4 lata temu)

kalimera1959

Posty: 339

Mężczyzna

Z nami od: 14-10-2010

Skąd: Leeds

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kalimera1959

Post #8 Ocena: 0

2020-10-11 21:05:45 (4 lata temu)

kalimera1959

Posty: 339

Mężczyzna

Z nami od: 14-10-2010

Skąd: Leeds

To the Lake (The Outbreak) w serwisie Netflix 2020.
W obliczu końca cywilizacji, kiedy nadchodzi przerażająca zaraza, grupa naraża swoje życie, miłość - i ludzkość - w brutalnej walce o przetrwanie.

Nieznany wirus zamienia Moskwę w miasto umarłych. Nie ma prądu, pieniądze straciły wszelką wartość, a ci, którzy nadal nie są zarażeni, rozpaczliwie walczą o żywność i paliwo. Główny bohater, Siergiej, mieszka poza miastem z ukochaną kobietą i jej autystycznym synem. Tam jest nadal bezpiecznie. Mimo to pędzi do Moskwy, aby uratować swoją byłą żonę i ich syna, chociaż Siergieja nienawidzi. Ci ludzie, którzy nigdy nie wierzyli, że znów znajdą się pod tym samym dachem, muszą zapomnieć o przeszłości i wyruszyć w długą, niebezpieczną podróż na północ, aby znaleźć odosobnioną chatę myśliwską na bezludnej wyspie. Wybuch to dramat rodzinny pośród globalnej katastrofy. Jest to jeden z pierwszych postapokaliptycznych programów telewizyjnych w Rosji, oparty na bestsellerowej książce Vongozero, napisanej przez Yanę Vagner i przetłumaczonej na jedenaście języków.
Producenci: Valeriy Fedorovich, Evgeniy Nikishov, Dzhanik Faiziev, Rafael Minasbekjan, Alexander Bondarev, Ivan Golomovzyuk

[ Ostatnio edytowany przez: kalimera1959 11-10-2020 21:11 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2020-10-13 22:04:45 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Właśnie zaczęłam pierwszy odcinek tego To the Lake.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jolantina

Post #10 Ocena: 0

2020-10-14 07:45:23 (4 lata temu)

jolantina

Posty: 3819

Kobieta

Z nami od: 17-11-2008

Skąd: Hogwart

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 35 z 36 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 34 | 35 | 36 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,