MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Najlepsze seriale.

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 22 z 36 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 21 | 22 | 23 ... 34 | 35 | 36 ] - Skocz do strony

Str 22 z 36

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Theraphosa_blon

Post #1 Ocena: 0

2018-05-24 21:14:52 (6 lat temu)

Theraphosa_blondi

Posty: n/a

Konto usunięte

Ridley Scott, David Kajganich i Soo Hugh stworzyli na podstawie rewelacyjnej książki Dana Simmons-a serial



[ Ostatnio edytowany przez: Theraphosa_blondi 24-05-2018 21:16 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2018-08-06 12:39:45 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Zaczęłam wczoraj mini serial

Obrazek


Info z neta

Rok po zaginięciu syna rodzina Caleighów przeprowadza się na północ Anglii i wynajmuje dom, w którym ma miejsce szereg niewyjaśnionych zjawisk.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2018-08-26 22:11:49 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Ciekawie sie ogląda

Obrazek
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2018-09-04 09:08:26 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Na Netflix pojawił się polski serial

Obrazek

"Ultraviolet" to serial produkcji AXN opowiadający historię trzydziestoletniej Oli Serafin, którą osobiste przejścia zmusiły do opuszczenia Londynu i powrotu do rodzinnej Łodzi, w której staje się świadkiem tragedii. Rozpoczyna się śledztwo. Policja uznaje, że było to samobójstwo. Młoda dziewczyna nie zgadza się z tym i po zamknięciu sprawy przyłącza się do grupy detektywów amatorów. Na własną rękę chcą rozwiązać zagadkę tajemniczej śmierci.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kalimera1959

Post #5 Ocena: 0

2018-09-04 09:17:23 (6 lat temu)

kalimera1959

Posty: 339

Mężczyzna

Z nami od: 14-10-2010

Skąd: Leeds

Ultraviolet polecam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

kalimera1959

Post #6 Ocena: 0

2018-09-04 09:21:10 (6 lat temu)

kalimera1959

Posty: 339

Mężczyzna

Z nami od: 14-10-2010

Skąd: Leeds



3 sezony

[ Ostatnio edytowany przez: kalimera1959 04-09-2018 09:24 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #7 Ocena: 0

2018-09-08 12:23:26 (6 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Ksiazke kiedys czytalem,teraz czas na serial.

Obrazek
Zarys fabuly:
Scenariusz został stworzony na podstawie powieści Jakuba Żulczyka pod tym samym tytułem. Opowiada historię chłopaka, który przyjeżdża do Warszawy, aby studiować na ASP. Przerywa jednak studia i całkowicie zmienia swoje życie, zostając dilerem kokainy. Izabela Łopuch, Head of Original Production HBO Polska o serialu mówi tak: Sześć dni z życia dilera kokainy w trakcie świąt Bożego Narodzenia to materiał na thriller, czarne kino, z akcją, sensacją i mocnym, autorskim głosem.
zwiastun
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #8 Ocena: 0

2018-09-10 11:39:55 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Na Netflix ruszył drugi sezon serialu ATYPICAL

Obrazek

Dla przypomnienia, info z neta:

Sam to wchodzący w dorosłość 18-latek ze spektrum autystycznym. Pewnego dnia decyduje się na wyjście spod matczynej kontroli oraz znalezienie dziewczyny.

Ja uwielbiam te wszystkie rozmowy i komentarze padające w serialu. Część wywołuje sporą dawkę uśmiechu, a część wzruszenia. Pozytywny serial.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

AlmostFamous

Post #9 Ocena: 0

2018-09-12 15:18:41 (6 lat temu)

AlmostFamous

Posty: n/a

Konto usunięte

Zgadzam się Efka. Tez bardzo lubię ten serial.
Jak wrzuciłas post to następnego dnia cały drugi sezon musiałem obejrzeć za jednym zamachem 😏

Mam nadzieje, ze będzie następny...
Kto jest bez winy niech weźmie kamień i pierd... się nim w łeb... Niestety tacy nieomylni to powszedni chleb...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2018-09-12 15:25:30 (6 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-09-12 15:18:41, AlmostFamous napisał(a):
Zgadzam się Efka. Tez bardzo lubię ten serial.
Jak wrzuciłas post to następnego dnia cały drugi sezon musiałem obejrzeć za jednym zamachem 😏

Mam nadzieje, ze będzie następny...


Ja kończę właśnie coś innego i mam nadzieję, że już dziś ruszę z drugim sezonem.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 22 z 36 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 21 | 22 | 23 ... 34 | 35 | 36 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,