MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Sila w tv n 0%, Jak ustawic antene

« poprzednia strona

Strona 7 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 7 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

krakn

Post #1 Ocena: 0

2018-10-18 21:45:46 (6 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Sprawdz jedszcze raz czy LBN na pewno jest dobrze zamontowany. Skręt nie jest konieczny bo w UK jesteśmy niemal na wprost satelity.

Skrzywienie paraboli na oko nie zauważysz. To soczewka o ogromnej paraboli, a ogniskowa ma być na niewielkiej powierzchni LBN.

Sprawdzić jeszcze raz staranność zarobienia kabla, czasami można przeoczyć 1 mały drucik ekranu dotykający rdzenia.

Może być uszkodzony LBN Kiedyś mi tak śmiesznie padł że nie było połowy kanałów, już nie pamiętam która polaryzacja, ale chyba pozioma mi nie działała.

miałem też przypadek że mi ptaki wydzióbały opaskę zaciskającą LBN. I Lbn drgał od wiatru. Pomogło staranne zamontowanie i skręcenie śrubą. Czasami warto dokręcić wszystkie śruby mocujące czasze. Bo z wiekiem mogą się poluzować, od szarpnięć wiatru. Tak samo parabola może się zdeformować od silnego wiatru. Choć na tych siatkowych to mało prawdopodobne.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

tamtosiamto

Post #2 Ocena: 0

2018-10-18 22:08:01 (6 lat temu)

tamtosiamto

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 18-10-2018

Skąd: ashford

Jak wspomnialem probowalem na 2 roznych kablach i 2 roznych LNB i wyniki sa niemal identyczne, testy robione przy antenie z androidem w reku podlaczonym do E2, jedyne co pozostaje do wymiany to czasza, ale nie ma jak tego jak na razie sprawdzic, moze sie trafi cos na marketplace, siatkowe sa elastyczne i moze podczas transportu po kupnie cos sie skrzywilo, nie mam juz pomyslow.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Mustafa1975

Post #3 Ocena: 0

2018-10-19 04:16:48 (6 lat temu)

Mustafa1975

Posty: 754

Mężczyzna

Z nami od: 30-01-2010

Skąd: Birmingham

No albo czasza albo moze w tunerze cos. Mi w vu duo kiedys siadaly kondensatorki i takze byl problem z sygnalem . Jak wymienilen 1 kond. to wrocilo do normy. Sprawdz jak bedzie na innym tunerze jak to samo to zostaje czasza.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tamtosiamto

Post #4 Ocena: 0

2018-10-19 09:35:50 (6 lat temu)

tamtosiamto

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 18-10-2018

Skąd: ashford

Mam 2 tunki, oba z softem hyperion 5.5, na obu to samo, dlugosc kabla podobna. Chyba trzeba bedzie skombinowac satke.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 7 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,