MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Do Kina czy na Film? - Recenzje filmow

następna strona » | ostatnia »

Strona 1 z 68 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 66 | 67 | 68 ] - Skocz do strony

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

marcinb

Post #1 Ocena: 0

2009-11-14 18:54:03 (8 lat temu)

marcinb

Mężczyzna

Z nami od: 20-05-2006

Proponuje otworzyc nowy watek w tym dziale.

Bedziemy pisac recenzje filmow. Swieze kinowe hity i klasyka, arcydziela i popcorn.
Troche inaczej niz Filmy - Before You Die - tam cos wartego polecenia a tutaj cokolwiek co sie obejrzalo zeby ostrzec/zachcecic innych przed/do popelnieniem/-nia podobnego bledu.

A ze wybieram sie do kina na 2012 to jesli dojde, obejrze i nie zapomne, to skrobne cos po powrocie.
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, ponieważ wiedza jest ograniczona - Albert Einstein

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer SkypeNumer gadu-gadu

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2009-11-14 19:04:21 (8 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Kobieta

Z nami od: 30-04-2009

ktos ogladal?jestem ciekawa waszych opinii...mnie sie podobalo i to bardzo...
Academy Award-nominated for his groundbreaking animated short of the same name, filmmaker Shane Acker makes his feature directorial debut with this expanded version of his acclaimed post-apocalyptic fable....
Na scianie jej sypialni widac krzyz lecz ona i tak skonczy potepiona ,bowiem jakis zniewalajacy obraz noca zaplonal w jej myslach i pomiedzy jej udami zlamany bolem czlowiek.

Do góry stronyOffline

Strona WWW

krissotrent

Post #3 Ocena: 0

2009-11-14 20:13:43 (8 lat temu)

krissotrent

Konto usunięte

Bardzo dobrze, mimo środy z orange'a i jednego za free nie chciałbym marnować i czasu i pieniędzy bo zalatuje mi już poprzednim chłamem o tym jak świat (Nowy Jork) zalało a Wyspy zamarzły. Tytułu nie pamiętam i proszę nie przypominać :)

Czekam na opinię.
Wraz z pierwszym deszczem zacznie sie ... lato

Do góry stronyOffline

Stella10

Post #4 Ocena: 0

2009-11-14 20:25:13 (8 lat temu)

Stella10

Kobieta

Z nami od: 27-06-2009

ja odrazdzam, film kiszka, nic wiecej---pisze o 2012. natomiast polecam WYSPĘ STRACHU 2009! naprawde super. chwilami wydaje sie troszke dziwaczny ale warty oczu, hehe

[ Ostatnio edytowany przez: Stella10 14-11-2009 20:25 ]

Moje serce może być jak małe niebo, ale piekło też można w nim urządzic.

Do góry stronyOffline

Milusia

Post #5 Ocena: 0

2009-11-14 20:27:33 (8 lat temu)

Milusia

Kobieta

Z nami od: 07-11-2007

Cytat:

2009-11-14 20:13:43, krissotrent napisał(a):
Bardzo dobrze, mimo środy z orange'a i jednego za free nie chciałbym marnować i czasu i pieniędzy

Dokladnie, my z mezem tez korzystamy z oferty Orange ale od jakiegos czasu nic nie przyciagnelo naszej uwagi z kinowego repertuaru. Teraz pojawil sie film "The Men Who Stare at Goats" i wlasnie sie zastanawiamy czy warto. Jesli ktos widzial, podzielcie sie opiniami ;-)
Natomiast odpuszcze sobie napewno "A Christmas Carol", jak dla mnie oklepana historia, bylo juz mnostwo adaptacji i szczerze mowiac nie znosze filmow z Jimem Carrey.
jewelleryjunction co uk

Do góry stronyOffline

Strona WWWNumer Skype

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2009-11-14 20:31:27 (8 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Kobieta

Z nami od: 30-04-2009

Wyspa Strachu...mnie osobiscie nie przyprawila o drzenie kolan ...i tu wlasnie zaczynaja sie schody w przypadku recenzji...bo jak w wielu sprawach mamy odmienne gusta i to co dla mnie bedzie swietne dla kogos innego niekoniecznie.Ale zawsze warto powymieniac sie opiniami.

chcialabym obejrzec film na podstawqie ksiazki P.COEHLO Weronika postanawia umrzec...ksiazka jak najbardziej przypadla mi do gustu ale jak bedzie z filmem?

[ Ostatnio edytowany przez: EFKAKONEFKA33 14-11-2009 20:32 ]

Na scianie jej sypialni widac krzyz lecz ona i tak skonczy potepiona ,bowiem jakis zniewalajacy obraz noca zaplonal w jej myslach i pomiedzy jej udami zlamany bolem czlowiek.

Do góry stronyOffline

Strona WWW

konto usunięte

Post #7 Ocena: 0

2009-11-14 20:52:39 (8 lat temu)

konto usunięte

Konto usunięte

To ten kolejny filmik z serii tych katastroficznych - 2012 czy jakoś tak. Nie polecam, chłam jak poprzednie tego typu. Opinia zdecydowanie negatywna - to jest po prostu głupie :(

Mnie najbardziej rozbawił taki film Armageddon z Bruce Willisem sprzed dekady jakoś. Film ten był karą dla oczu, uszu, umysłu, zdrowego rozsądku i poczucia estetyki. Nawet chrupki i coca-cola przestały smakować podczas seansu.

Mnie zaciekawiła w tym "dziele" jedna rzecz - leci planetoida co ma zrobić wielkie kabuum na Ziemi. No leci i leci, no i wysyłają Bruca Willisa, który ma zrobić dziurę w planetoidzie (wszyscy chodzą po niej normalnie jak by tam było ciążenie ziemskie a kamień ma parę kilometrów średnicy, jeden gość nawet bez kasku jakby tam atmosferka była), wsadzić do środka bombę czego efektem będzie kabuum a co za tym idzie rozerwanie planetoidy na mniejsze kawałki czyli mniejsze planetoidy. No i siedziałem w kinie z kumplami i stwierdziłem, że mnie ktoś tu na kasę nabrał, no bo przecież ta rozwalona planetoida leci dalej tyle że w kawałkach i zamiast jednej dziury będzie o wiele więcej dziur... No i ten hałas w próżni i fajnie pokazane eksplozje. Ten nowy filmik 2012 jest równie logiczny jak ten cały Armageddon. Marcinb - na pecetowcu se obejrz nie marnuj kasy. Albo na youtube. Efekty efektami ale głupota bywa ciężka. Chyba że traktujemy to w kategoriach bajki dla dzieci.

Ale skoro o filmach piszemy to jest taki aktor John Travolta, znany z tego iż jest scientologiem, czyli ma poważną chorobę mózgu oraz z tego, iż gra w coraz gorszych filmach. Aktor ten wyprosił u producentów zekranizowanie Bitwy o Ziemię (Bettlefield Earth) na podstawie prozy Rona Hubbarda (o tym samym tytule), założyciela scjentologów. Oglądnięcie tegoż dziełka może spowodować trwały uszczerbek poczucia estetyki. Film jest kretyński i tylko dla odważnych do obejrzenia. :P

A 9 jest po prostu dobry, ma klimat.

[ Ostatnio edytowany przez: marciniak 14-11-2009 20:56 ]

"Miejsce komunizmu zajęło nowe zagrożenie: ambitny ekologizm, którego celem jest zastąpienie wolnego i spontanicznego rozwoju ludzkości centralnym planowaniem na całej planecie" - Vaclav Klaus

Do góry stronyOffline

konto usunięte

Post #8 Ocena: 0

2009-11-14 20:55:40 (8 lat temu)

konto usunięte

Konto usunięte

Mialy byc recenzje a nia 'ja polecam', 'ja odradzam'. Tak jak napisala EFKA, rozne sa gusta i moze juz lepiej byloby pisac (o ile nie chce sie napisac krotkiej recenzji), ze np. kto lubi kino typu 'Latajacy tygrys Ukryty smok', albo 'Siedem mieczy' - polecam ten film, tudziez odwrotnie - kto nie lubi takiego kina, niech sie nie wybiera. Moze tymi tytulami za bardzo nie blysnalem ;-) ale wiadomo o co chodzi.
pzdr A.

Do góry stronyOffline

konto usunięte

Post #9 Ocena: 0

2009-11-14 21:04:39 (8 lat temu)

konto usunięte

Konto usunięte

Silliest disaster scenarios - tu jest krótko o 2012. :-]
"Miejsce komunizmu zajęło nowe zagrożenie: ambitny ekologizm, którego celem jest zastąpienie wolnego i spontanicznego rozwoju ludzkości centralnym planowaniem na całej planecie" - Vaclav Klaus

Do góry stronyOffline

konto usunięte

Post #10 Ocena: 0

2009-11-14 21:11:22 (8 lat temu)

konto usunięte

Konto usunięte

Ja polecam starszy juz The Flood.
Wygenerowane obrazy zalanego Londynu sa naprawde realistyczne ...

PS.
Ups, sam nie wiem jak to sie stalo, tzn. wiem ...
Czy jakis Mod bylby laskawy przeniesc te wypowiedz do odpowiedniego watku.
Dziekuje.

Opinia moderatora: Przeniosłem do właściwego tematu.

Anwjnżavrwfmr j żlpvh gb: qboel uhzbe v pmlfgr znwgxv - erfmgn gb pu. ;)

Do góry stronyOffline

Strona 1 z 68 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 66 | 67 | 68 ] - Skocz do strony

następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ceny od £9.68 za paczkę UK-Polska-UK

Paczki do Polski - Najniższa cena, solidny serwis od drzwi do drzwi, ubezpieczenie w cenie

• Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,