MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Do Kina czy na Film? - Recenzje filmow

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 82 z 101 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 81 | 82 | 83 ... 99 | 100 | 101 ] - Skocz do strony

Str 82 z 101

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Maverick_2020

Post #1 Ocena: 0

2020-01-17 14:28:51 (4 lata temu)

Maverick_2020

Posty: 98

Mężczyzna

Z nami od: 19-12-2019

Skąd: Bedford

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Maverick_2020

Post #2 Ocena: 0

2020-01-17 14:38:04 (4 lata temu)

Maverick_2020

Posty: 98

Mężczyzna

Z nami od: 19-12-2019

Skąd: Bedford

Nie lubię Onetu, ale ten wywiad jest ok.:)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #3 Ocena: 0

2020-02-18 19:04:34 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Przewinęło mi sie gdzieś na FB jak ktoś polecał. Sprawdziłam i ma dość wysokie oceny. Czas sie przekonać, czy rzeczywiście taki dobry

Obrazek

Opowieść o romansie pomiędzy samotnikiem, a kruchą, ale pełną energii kobietą - Maud Lewis - uważaną za jedną z najważniejszych kanadyjskich malarek.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2020-02-19 11:57:44 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Film boski!!! Jeden z tych nielicznych, co bede napewno pamietac. Ona powaznie chora, niby krucha zewnetrznie ale z wielka determinacja i wewnetrznym swiatlem. On "prostak i gbur". Wydawaloby sie. ze tych dwoje ludzi nie powinno nic laczyc. A jednak. Niby to nie jest stricte komedia ale ja sie chichralam jak glupia przez duza czesc filmu. Jest tez troche smutno. Jest wzruszajaco. Piekny film. Kiedyś zapytana o to, czy nie czuje potrzeby podróżowania, odpowiedziała, że „dopóki ma w ręce pędzel, a przed sobą okno, jest po prostu dobrze”.



Maud Lewis : [sitting in front of Sandra's window and looking out] A window. I love a window. A bird, whizzin' by. Bumblebee.
[laughs]
Maud Lewis : It's always different. The whole of life. The whole of life already framed. Right there.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2020-03-18 11:21:17 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Dziś mna być na player.pl- film Hejter

Hejter

Obrazek


Po edycji: Zapomniałam dopisac, że moga obejrzeć Ci, co utknęli w Polsce


Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

tevez86

Post #6 Ocena: 0

2020-05-10 18:04:06 (4 lata temu)

tevez86

Posty: 366

Mężczyzna

Z nami od: 03-07-2011

Skąd: Londyn

Psy 3 na Youtube :

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

SweetLiar

Post #7 Ocena: 0

2020-05-10 20:41:11 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2020-03-18 11:21:17, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Po edycji: Zapomniałam dopisac, że moga obejrzeć Ci, co utknęli w Polsce

A już miałam nadzieje, że podzielisz się w sekrecie jak oglądasz player w UK :-]
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #8 Ocena: 0

2020-05-16 14:40:04 (4 lata temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

wczoraj o polnocy sprawdzilem co tam ciekawego slychac na cda juz dawno tam nie zagladalem

w sumie pustki zero nowosci oprocz jednego tytulu "jak zostalem gangsterem" mysle sobie kolejna pusta komedia kryminalna o polskich gangsterach : /

ale ok obejrze na podgladzie w 10minut zebym sie nie okazalo ze cos fajnego przeoczylem jakims cudem : P

jakie bylo moje zaskoczenie kiedy sie okazalo ze film od samego poczatku wciagnal mnie na maxa ze strachu przed usunieciem katowalem go do 2 w nocy

dzisiaj patrze dalej jest radze korzystac naprawde dobre kino

Obrazek

[ Ostatnio edytowany przez: cris82 16-05-2020 14:41 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #9 Ocena: 0

2020-05-16 15:49:17 (4 lata temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Ja wczoraj obejrzałam ”Zenka”, ale nie na cda. Taki sobie jako film, ale dowiedziałam się o kilku ciekawych faktach z jego życia, o których wcześniej nie wiedziałam. Jak ktoś chce to podeśle link.

Dzięki za cynk Cris, zrobię do tego podejście dziś wieczorem.
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2020-06-08 08:28:06 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Ostatnim dobrym filmem jaki oglądąłam był film MAUDIE, Od tego czasu minęło juz kilka miesięcy i międzyczasie nie wpadłam na nic, co udałoby mi sie zapamietać. Tak było do wczoraj, kiedy trafiłam na film JOJO RABBIT. Ten film ma wszystko, co lubie. Prześmiewcze, absurdale poczucie humoru i trochę wzruszeń. Postać małego Jojo, który uważa siebie za nazistę a jednocześnie przyjaźni się z ukrytą w domu żydowską dziewczynką to majsetrsztyk. Postać Hitlera bezbłędna. Swietny klimatowo film o bezsensie uprzedzeń i bezmyślnym zaślepieniu propagandą. Mądry film pełen smaczków i dużej dawki humoru. To film o tym, że warto wyjść poza schemat i mieć wątpliwości
"Kiedy wszyscy wokół ciebie równiuteńko idą
Przyjacielu ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość
I kiedy bronisz prawdy mając ją za jedynie prawdziwą
Ty bądź uprzejmy mieć wątpliwość" Łona

Obrazek

Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 82 z 101 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 81 | 82 | 83 ... 99 | 100 | 101 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,