MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Do Kina czy na Film? - Recenzje filmow

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 79 z 101 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 78 | 79 | 80 ... 99 | 100 | 101 ] - Skocz do strony

Str 79 z 101

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

SweetLiar

Post #1 Ocena: 0

2019-10-25 23:08:37 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Cytat:

2019-10-25 21:39:39, SweetLiar napisał(a):

A czy to w ogóle było w kinach w UK? Lub będzie?



Czyli nie było. Taka ”wolność słowa” inaczej. Taka brytyjska. Nie widziałeś czegoś? Widocznie jest to kontrowersyjne, więc nie dla Ciebie. Przecież Oni zdecydują za Ciebie co powinnaś zobaczyć :-) A czego nie.
A Ty przecież się z tym zgadzasz :-)
Przecież się zgadzasz?







[ Ostatnio edytowany przez: SweetLiar 25-10-2019 23:14 ]

Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2019-11-08 13:50:31 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Kto mi polecił do oglądania ten film

Siekierezada

Janek Pradera (Edward Żentara) to wrażliwy poeta, który nie może odnaleźć swojego miejsca w świecie. Dlatego odchodzi od ukochanej i z workiem na plecach rusza w nieznane. Wędrując po puszczy spotyka leśniczego, który zatrudnia go przy wyrębie lasu. Ludzie zamieszkujący tutaj są inni niż w mieście - szczerzy i otwarci. Ciężka, fizyczna praca zbliża ludzi. Janek poznaje i zaprzyjaźnia się z Peresadą, Wasylukiem, Selpką i jego stale roześmianą żoną. Razem z nimi upływa mu czas po pracy. Wkrótce dochodzi jednak do nieoczekiwanej bójki...

Obrazek

źródło

Dziś lub jutro wieczorem obejrzę i przekonam się, czy te wysokie oceny jakie dostał są podstawne.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #3 Ocena: +1

2019-11-08 13:55:40 (4 lata temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Zdumiony jestem, jak to możliwe że tak wytrawna kinomanka, Siekierezady nie oglądała.
Przecież to klasyka polskiego kina.
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #4 Ocena: 0

2019-11-08 14:02:44 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-11-08 13:55:40, darraj napisał(a):
Zdumiony jestem...


Ja Cie jeszcze nie raz zadziwię :-] Wnioskuję po wpisie, że oglądałeś? Masz tam coś jeszcze na podorędziu, co warto obejrzeć, jak już takie antyki odkopuje?
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #5 Ocena: 0

2019-11-08 14:24:29 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14715

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien



ale o tej Siekierazadzie mowa? Myslalam, ze o jakiejs nowej adapcji mowa: D ; )
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #6 Ocena: 0

2019-11-08 14:29:54 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-11-08 14:24:29, galadriel napisał(a):


ale o tej Siekierazadzie mowa? Myslalam, ze o jakiejs nowej adapcji mowa: D ; )


O tym, o tym :-) Ja nie miałam wcześniej okazji. Teraz nadrabiam zaległości w klasykach (czyt.starociach) :-]
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #7 Ocena: 0

2019-11-08 14:32:15 (4 lata temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-11-08 14:02:44, EFKAKONEFKA33 napisał(a):
Cytat:

2019-11-08 13:55:40, darraj napisał(a):
Zdumiony jestem...


Ja Cie jeszcze nie raz zadziwię :-] Wnioskuję po wpisie, że oglądałeś? Masz tam coś jeszcze na podorędziu, co warto obejrzeć, jak już takie antyki odkopuje?


Antyki mówisz, proszę bardzo:-]
Ewa chce spać
Młoda dziewczyna przyjeżdża do miasta dzień przed rozpoczęciem roku szkolnego. Nie mogąc spędzić nocy w internacie, rozpoczyna poszukiwania noclegu.
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #8 Ocena: 0

2019-11-08 14:36:07 (4 lata temu)

galadriel

Posty: 14715

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Obejrzyj Sanatorium pod klepsydra.

Psychodela; )
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #9 Ocena: 0

2019-11-08 14:37:21 (4 lata temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-11-08 14:36:07, galadriel napisał(a):
Obejrzyj Sanatorium pod klepsydra.

Psychodela; )


Jak psychodela to juz lubię ;-) Wciagam na listę

Panie Darraj, wierz lub nie, ale akurat Ewa chce spać oglądałam za dzieciaka :-)
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #10 Ocena: +1

2019-11-08 14:45:38 (4 lata temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

To może to

Ostatnie tango w Paryżu

Paul ma 45 lat, starzeje się, łysieje i siwieją mu włosy, zaczyna tyć. Jego żona popełniła samobójstwo podcinając sobie żyły w wannie. Będąc w szoku i załamaniu po odejściu żony Paul spotyka się z 20-letnią Jeanne. Jeanne jest atrakcyjną kobietą, która ma wyjść wkrótce za mąż. Razem spędzają trzy dni uprawiając brutalny, perwersyjny seks. Według planu Paula ma być on pozbawiony zobowiązań, choć Paul przywiązuje się do młodej Jeanne. Nie rozmawiają ze sobą o tym co jest na zewnątrz, o czym myślą, kim są. W ich prawie pustym mieszkaniu są tylko we dwoje
"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 79 z 101 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 78 | 79 | 80 ... 99 | 100 | 101 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,