MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Do Kina czy na Film? - Recenzje filmow

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 77 z 101 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 76 | 77 | 78 ... 99 | 100 | 101 ] - Skocz do strony

Str 77 z 101

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

darraj

Post #1 Ocena: 0

2019-02-05 10:18:00 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Dość dobra komedia, jak to mówią dooopy nie urywa, ale da się obejrzec.

"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #2 Ocena: 0

2019-04-24 16:52:10 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Obrazek

Obejrzalam wczoraj na dvd i jako wielki fan Asterixa i Obelixa swietnie się bawiłam. Wolę zdecydowanie wersję animowaną od filmowej. Za dzieciaka miałam sporo komiksów i zawsze w święta puszczali.
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #3 Ocena: 0

2019-06-19 22:51:16 (5 lat temu)

karjo1

Posty: 20605

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Mile dla oka, z dobra obsada i kawalkiem historii wspolczesnej w tle:

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #4 Ocena: 0

2019-09-04 18:26:49 (5 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Obejrzałam ”Politykę” Patryka Vegi i takiego gniota dawno nie widziałam.
Kreacje aktorskie świetne. Zamachowski, Grabowski, Bielska, Chabior, Kasprzyk, Olbrychski odegrali swoje role na najwyższym poziomie, ale sam film... ani to dokument, fabuły jakiejkolwiek brak. Ani to było śmieszne (najśmieszniejsze momenty zostały pokazane w zwiastunach - ale to u Vegi ostatnio standard), ani straszne, choć bardzo często podkładano ścieżkę dźwiękową jak z horroru. Najsłabszy film Vegi so far.
Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #5 Ocena: 0

2019-09-08 14:02:01 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Serial pokochałam dzięki Maggie Smith. Ktoś będzie się wybierał do kina?





Jeden tekst mnie rozłożył. Oczywiście w wykonaniu Maggie Smith. I never argue I explain :-8
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #6 Ocena: 0

2019-09-09 22:20:20 (5 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

filmy na ktore sie wybieram:

1. Najnowszy Tarantino. Ciekawe jak sie go bedzie ogladalo po latach.

2. Hustlers. Podoba mi sie historia. I zeby koziolek po burdelach nie chodzil, to by mu sie krzywda nie stala. Ot, jak to na quasi kryminal forumowy przystalo, wiadomo z ktora strona sympatyzuje.

3. Maleficent. I tu znow moje poczucie sprawidliwosci. No trzeba jej bylo nie wkurzac. Proste? Proste!



:-)
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #7 Ocena: 0

2019-09-14 16:27:31 (5 lat temu)

galadriel

Posty: 14700

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Hustlers. Mnie sie podobal:-]

Sala w kinie wypelnione kobietami, ani jednego faceta. I zero wspolczucia dla placi przeciwnej na widowni; )

Historia na faktach, utrzymana w narracji wywiadu. Tak nota bene prawdziwe wydarzenia sa jeszcze bardziej pikantne. Mozna obejrzec na Instagramie profile "bohaterek" i poczytac:

https://www.eonline.com/uk/news/1073098/the-true-story-behind-hustlers-might-even-be-wilder-than-the-movie

Film dobrze skonstruowany, sympatia pozostaje po stronie dziewczyn z kregow kryminalne tango (czy raczej kryminalne pole dance; ). Nawet dziennikarka przeprowadzajaca wywiad przyznaje, ze nie ma za grosz empatii dla wyrolowanych facetow.

J.Lo wykreowala super postac, no i jak zwykle udowodnila, ze sex appeal nie zalezy od wieku (p.s film jak film, prawdziwa "hustlerka", ma ktorej wzorowano postac Ramony to kompletna porazka; ) Slaboscia filmu jest muzyka. Choc moze po prostu nie moj rodzaj muzy, stad zachwytu nie ma.

J.Lo przygotowywala sie 4 miesiace do scen na rurze, i przyznala, ze lata praktyki i doswiadczen jako tancerka to nic w porownaniu z tymi akrobacjami/ gimnastyka. Efekty cwiczen sa w jej wykonaniu niesamowite.



Tak wiec podsumowujac- mnie sie podobalo. Ale oczywiscie facetom, ktorzy traktuja kobiety przedmiotowo, to pewnie zachwyceni historia nie bede. Bo tu ktos im bardzie bolesnie po kieszeni oddal pieknym za nadobne:-8


; )
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #8 Ocena: 0

2019-09-14 17:10:29 (5 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2019-09-14 16:27:31, galadriel napisał(a):

I zero wspolczucia dla placi przeciwnej na widowni.

Nawet dziennikarka przeprowadzajaca wywiad przyznaje, ze nie ma za grosz empatii dla wyrolowanych facetow.


Tak wiec podsumowujac- mnie sie podobalo. Ale oczywiscie facetom, ktorzy traktuja kobiety przedmiotowo, to pewnie zachwyceni historia nie bede. Bo tu ktos im bardzie bolesnie po kieszeni oddal pieknym za nadobne:-8


; )


Coś wyczuwam mocne pokłady, mizoandrii.

Obrazek




"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

admiralbibol

Post #9 Ocena: 0

2019-09-14 19:42:35 (5 lat temu)

admiralbibol

Posty: 2209

Mężczyzna

Z nami od: 29-03-2015

Skąd: Warszawa

jeszcze z 15 lat i jlo sekstasme wypusci.
Kazdy donosik na moj avatar daje hemoroida lewakowi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

EFKAKONEFKA33

Post #10 Ocena: 0

2019-09-14 20:09:38 (5 lat temu)

EFKAKONEFKA33

Posty: n/a

Konto usunięte

Ja dziś jestem zajechana jak koń po weesternie. Za niedługi czas zawijam się do łożka. Dziś będzie film:

Obrazek

Opowieść rzuca głęboki cień na relacje łączące ukochanego autora wszystkich dzieci, A. A. Milne’a (Domhnall Gleeson) z jego synem, Christopherem Robinem (Will Tilston). Pod koniec I wojny Światowej, zainspirowany zabawkami swego synka, Milne tworzy cudowny świat Kubusia Puchatka, co przynosi mu natychmiastową, trwająca do dzisiaj sławę. Lecz międzynarodowy sukces książek ma swoją cenę, którą przychodzi zapłacić autorowi, jego żonie Daphne (Margot Robbie) i ich synkowi.

Info z filmweb
Na ścianie jej sypialni widać krzyż lecz ona i tak skończy potępiona, bowiem jakiś zniewalający obraz nocą zapłonął w jej myślach i pomiędzy jej udami złamany bólem człowiek.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 77 z 101 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 76 | 77 | 78 ... 99 | 100 | 101 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,