MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

 

Postów: 6

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Jess31

Post #1 Ocena: 0

2009-10-16 13:31:52 (15 lat temu)

Jess31

Posty: 672

Kobieta

Z nami od: 17-06-2008

Skąd: Coventry

dla fanow kina, polecam strone http://www.watch-movies-online.tv/

przy okazji goraco polecam nowy film "Inglorious Bastards", Quentina Tarantino :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jess31

Post #2 Ocena: 0

2009-10-19 23:06:51 (15 lat temu)

Jess31

Posty: 672

Kobieta

Z nami od: 17-06-2008

Skąd: Coventry

i jeszcze dla fanow filmow dokumentalnych http://www.surfthechannel.com/channels.html
:-D

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Jess31

Post #3 Ocena: 0

2009-10-19 23:10:07 (15 lat temu)

Jess31

Posty: 672

Kobieta

Z nami od: 17-06-2008

Skąd: Coventry

http://www.channel4.com/programmes/wife-swap/
nie pomijajac fanow wszelkich programow rozrywkowych typu "wife swap" czyli zamiana zon itp. lol

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malinowka

Post #4 Ocena: 0

2016-10-02 17:27:17 (8 lat temu)

malinowka

Posty: n/a

Konto usunięte

nie znalazłam bardziej adekwatnego tematu więc odgrzebuję ten...

Ostatnia rodzina w kinach od 30 września, film na podstawie książki Magdaleny Grzebałkowskiej Beksińscy. Portret podwójny...
ciekawa jestem co z tego wyszło
" Płakać trze­ba w spo­koju. Tyl­ko wte­dy ma się z te­go radość."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

darraj

Post #5 Ocena: 0

2016-10-02 18:04:10 (8 lat temu)

darraj

Posty: n/a

Konto usunięte

"Scenariusz do filmu napisał Robert Bolesto. Mówił w wywiadach, że nie czytał twojej książki. Myślisz, że rzeczywiście tak było?

- Wszystko jest możliwe. Nie znam Roberta Bolesty, ale wiem, że ktoś pracował nad Beksińskimi równolegle ze mną. Czasem w archiwach trafiałam na ślad człowieka, który był tam chwilę przede mną. Mógł to być scenarzysta "Ostatniej rodziny".

Słyszałam, że zainspirował go reportaż "Leży we mnie martwy anioł" Wojciecha Tochmana. Oczywiście też czytałam ten tekst w 1999 roku. Ale nie nosiłam go w sobie przez dziesięć lat, zanim podjęłam się tematu." To cytat z wywiadu.

[ Ostatnio edytowany przez: darraj 02-10-2016 18:05 ]

"We're all mad here" Mad Hatter

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

malinowka

Post #6 Ocena: 0

2016-10-02 19:40:06 (8 lat temu)

malinowka

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2016-10-02 18:04:10, darraj napisał(a):
"Scenariusz do filmu napisał Robert Bolesto. Mówił w wywiadach, że nie czytał twojej książki. Myślisz, że rzeczywiście tak było?

- Wszystko jest możliwe. Nie znam Roberta Bolesty, ale wiem, że ktoś pracował nad Beksińskimi równolegle ze mną. Czasem w archiwach trafiałam na ślad człowieka, który był tam chwilę przede mną. Mógł to być scenarzysta "Ostatniej rodziny".

Słyszałam, że zainspirował go reportaż "Leży we mnie martwy anioł" Wojciecha Tochmana. Oczywiście też czytałam ten tekst w 1999 roku. Ale nie nosiłam go w sobie przez dziesięć lat, zanim podjęłam się tematu." To cytat z wywiadu.

[ Ostatnio edytowany przez: <i>darraj</i> 02-10-2016 18:05 ]




Darraj dziękuję za sprostowanie i przepraszam za wpuszczenie w maliny :-T[. Na swoją obronę mogę tylko napisać, że książka Grzebałkowskiej jak dla mnie jest absolutnym 'must read' w tym temacie i naprawdę trudno mi uwierzyć, że ktoś decydując się na zrobienie filmu o rodzinie Beksińskich, mógłby ją pominąć. Myślę, że tak czy inaczej twórcy filmu nie unikną porównania do książki i spekulacji. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę ten film.
" Płakać trze­ba w spo­koju. Tyl­ko wte­dy ma się z te­go radość."

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

jolantina

Post #7 Ocena: 0

2023-04-27 18:40:15 (rok temu)

jolantina

Posty: 3819

Kobieta

Z nami od: 17-11-2008

Skąd: Hogwart

odkopie temat.
Ktos ogladnal?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,