MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Chromebook czy laptop

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

cs2602

Post #1 Ocena: 0

2017-04-04 19:54:20 (7 lat temu)

cs2602

Posty: 5

Mężczyzna

Z nami od: 15-01-2015

Skąd: Manchester

Tak jak w temacie. Co wybrać Chromebook' czy laptopa. Nadszedł czas zastąpienia wysłużonego laptopa i zastanawiam się bo moje korzystanie z laptopa ogranicza się do przeglądania stron, Youtuba i czasami napisania czegoś w Word'dzie. I czy jest wówczas sens kupować laptopa za £500 czy wystarczy Chromebook za £200. Zaznaczam ze nie miałem okazji korzystać z Chromebooka. Możecie podzielić się waszymi opiniami? Dzięki

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #2 Ocena: 0

2017-04-04 22:01:41 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Poczytaj
Link
Nie używam Chromebooka. Ostatnio doszedłem do wniosku, że laptopa używam tylko przeglądania internetu, pisania kilku wordów i exceli (które niby da się jakoś zastąpić lub używać na Chromebooku) oraz maksymalnie 3 specjalistycznych programów, gdzie wymagany jest Windows. I czasami posłucham radia w necie lub obejrzę film. Zastanów się czy np nie potrzebujesz jakiegoś programu do pracy, do domu, dla siebie, a może dzieci np do nauki języka, czy też fakturowania, bo z tym będzie problem na Chromebooku. Piorytetem dla mnie była niska waga i długi czas pracy na baterii i niestety Windows a tabletu nie chciałem. Na marginesie zastanawia mnie opcja ewentualnego podmienienia systemu z Chrome os na inny.
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

hants

Post #3 Ocena: 0

2017-04-05 21:10:34 (7 lat temu)

hants

Posty: 522

Mężczyzna

Z nami od: 28-03-2006

Skąd: Solent

A może.. Samsung DeX? Sam się ostatnio zaczałem zastanawiać, czy te wszystkie towery, zasilacze, zabawy z pamięcią i dyskami są warte tego surfowania po sieci i edycji paru dokumentów...
Chcieć to znaczy móc!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWW

vlade

Post #4 Ocena: 0

2018-08-22 11:40:48 (6 lat temu)

vlade

Posty: 330

Mężczyzna

Z nami od: 01-04-2006

Odswierze temat.

Chce kupic laptopa dla dziecka (8 lat) I sie zastanawiam czy nie kupic chromebooka w zastepstwie.

Oczywiscie potrzebny bedzie do podstawowych rzeczy, wlaczajac strony szkolne z zadaniami etc.

Ktos ma/mial I moze sie podzeilic swoimi "za I przeciw".

Na wstepie to cena przykula moja uwage a ze to bedzie pierwszy sprzet to nie ma co przeplacac. Celowalem w laptopy z SSD wiec cena od 500+. Chrome wydaja sie tansze.
Znalazlem tez LINK.
Ale pomyslalem ze moze ktos sie naciol I cos moze powiedziec.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #5 Ocena: 0

2018-08-22 23:07:17 (6 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,