MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Jaki laptop? Jakiego producenta? pomocy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 16 z 19 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 15 | 16 | 17 | 18 | 19 ] - Skocz do strony

Str 16 z 19

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Kanonier30

Post #1 Ocena: 0

2017-06-15 17:08:49 (7 lat temu)

Kanonier30

Posty: n/a

Konto usunięte

Tak, system kupowany wraz z laptopem w sklepie ma system wprowadzony z poziomu BIOS-u. Totez jesli chcesz przeinstalowac system....nie wiem. Po prostu producenci sprzetu I oprogramowania musza zarabiac, a rynek pecetow sie kurczy.

Ja jade na Internet Security Deluxe od Nortona I jestem zadowolony of kilku lat. Opcje Deluxe sami wprowadzili mi technicy, gdy potrzebowalem pomocy przez chat I jeszcze wydluzyli mi subskrypcje.

A co do Windowsa 10...widzialem te ustawienia prywatnosci. Nic nie zmienialem, niech sobie zbieraja dane, jesli tak im zalezy. Watpie zreszta, ze zmiany z poziomu panelu sterowania I ustawien uzytkownika w rzeczywistosci powstrzymaja Microsoft od dostpeu do danych. I jak pisalem wczesniej...a Facebook, Google, You Tube...?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #2 Ocena: 0

2017-06-15 19:36:45 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Szczerze mowiac, to nie slyszalam, zeby producenci ograniczali wybor systemu operacyjnego w BIOS.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

cris82

Post #3 Ocena: 0

2017-06-15 19:43:44 (7 lat temu)

cris82

Posty: 10563

Mężczyzna

Z nami od: 16-11-2014

Skąd: .

dlatego tak mnie to zadziwilo ale przyznam szczerze ze od dekady jestem z komputerami na bakier a pewnie sporo sie zmienilo

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #4 Ocena: 0

2017-06-15 19:46:28 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Nawet Google nie wypluwa nic na ten temat, moze trzeba uzyc specjalnych slow kluczowych.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

FireWire

Post #5 Ocena: 0

2017-06-15 23:24:08 (7 lat temu)

FireWire

Posty: 346

Mężczyzna

Z nami od: 13-05-2016

Skąd: Inverness

Ograniczeniem jest dostępność sprzętu bez systemu operacyjnego. Notebook mógłby być tańszy bez oprogramowania, ale nie łatwo znaleźć taką konfigurację. Pozostaje kupić laptopa z windowsem, kupić dysk lub sformatować ten co jest i ewentualnie użerać się że sklepem kiedy coś się zepsuje a oddamy laptopa w nieoryginalne konfiguracji.
Wybierasz się do UK - potrzebujesz numer UK? wyślę Ci kartę sim za darmo do PL. Kontakt PW.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Richmond

Post #6 Ocena: 0

2017-06-15 23:27:46 (7 lat temu)

Richmond

Posty: 28860

Kobieta

Z nami od: 06-02-2007

Skąd: Surrey

Zainstalowanie innego systemu operacyjnego nie wplywa na gwarancje. Jak sypnie sie sprzet, to i tak beda musieli naprawic. A jak ktos chce kupowac drugi dysk, to moze kupic taki sam jaki jest w komputerze. Ja po prostu sklonowalam dysk na drugi zewnetrzny po pierwotnym skonfigurowaniu i zchowalam kopie do szuflady.

Kiedys w Polsce sprzedawalo sie komputery z Linuxem, zeby obnizyc ich cene. Oczywiscie wiekszosc klientow instalowala potem pirackiego Windowsa. Aczkolwiek sa ludzie, ktorzy naprawde uzywaja Linuxa na codzien na prywatnych komputerach.
Carpe diem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rabtek78

Post #7 Ocena: 0

2018-03-15 22:17:19 (6 lat temu)

rabtek78

Posty: 93

Mężczyzna

Z nami od: 13-12-2015

Skąd: Lincolshire

jestem laikem jeśli chodzi o laptopy wiec szukam porady:)
potrzebuje do pracy biurowej dobrego szybkiego wydajnego laptopa z dobrym procesorem duzym dyskiem i wytrzymala bateria ,nie zalezy mi na bajerach a na wydajnosci i funkcjonalnosci,dziekuje za wskazowki
uklony.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Melanija

Post #8 Ocena: +2

2018-03-15 23:16:33 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Jak szybki i wydajny.z dobrym procesorem to:

pilot.search.dell.com/xps
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ksosksos

Post #9 Ocena: +1

2018-03-16 08:41:18 (6 lat temu)

ksosksos

Posty: n/a

Konto usunięte

ostatnio w pracy dostalsmy HP ultrabooki - najlepszy laptop z Windowsem jaki mialem, jesli chodzi o wykonianie to caly aluminiowy i ekran full HD. Jesli Linux - to Macbook PRO

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

rezydentura1

Post #10 Ocena: +1

2018-03-16 11:47:43 (6 lat temu)

rezydentura1

Posty: 10

Mężczyzna

Z nami od: 24-06-2017

Skąd: londyn

Do pracy biurowej Lenovo ThinkPad (najlepszy wybor)lub HP Probook lub Elitebook. HP Elitebook ma jakos porownywalna do ThinkPada. Laptopy, ktore wymienilem sa bardzo wytrzymale, bezawaryjne. Maja bardzo dobre ekrany (przed zakupem trzeba sprawdzic rodzaj matrycy w egzemplarzu bo czasami slabe tez sie trafiaja) i klawiatury.
Cena troche zniecheca do kupna, ale warto.

Kupuj laptopy z dyskiem SSD. Komfort i szybkosc pracy wielokrotnie wiekszy niz z normalnymi dyskami HDD. Kto kupil SSD juz nigdy nie bedzie chcial miec laptopa z dyskiem HDD.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 16 z 19 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ... 15 | 16 | 17 | 18 | 19 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,