MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Nowy Laptop Win 10 Chrome jak ustawic?

« poprzednia strona

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 3 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

galadriel

Post #1 Ocena: 0

2016-04-24 09:05:05 (8 lat temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Update. Dzisiaj wchodze przez Chrom, wszystko dziala. Wstukuje czego tam szukam a tu mi wyskakuje przegladarka Yahoo. Przestawilam oczywiscie, no ale dlaczego ten komp odpala takie numery? Przeciez poustawialm wczoraj wyraznie: google chrom, a rano w settings bylo wybrane: secure search. I sobie wybralo yahoo. Mnie na zlosc chyba; )
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #2 Ocena: 0

2016-04-24 09:08:14 (8 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Pewnie krzyknęłaś jupii, zrozumiał Yahoo i masz

:]
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

galadriel

Post #3 Ocena: 0

2016-04-24 12:33:38 (8 lat temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

A teraz to samo co wczoraj. Nie otwiera sie Chrome, wchodze przez e. Pokazala sie wiadomosc na poczatku, ze failed to connect to cos tam cos Windows. I to mnie zlosci najbardziej, ze to nowy laptop ze sklepu I caly czas cos... Pewnie gdybym jakis stary po kims kupila, to by chodzil bez zarzutu, bo juz wszystko by bylo poustawiane.

Porobilam znow tak jak wczoraj Chrom w settings w komputerze jakos default I w prawym gornym rogu, na sile. Pojawil sie znaczek Chrom, ale nie otwiera netu. Zawiesza sie, jest unresponsive. Okazalo sie, ze po restarcie dziala. Czyli wyglada na to, ze za kazdym razem bede musiala to ustawiac od poczatku. Komp potem bedzie sobie przywracal do swoich ustawien i tak wkolko: /

Nie wiem, moze lepiej oddac ten computer I kupic inny?

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 24-04-2016 13:15 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2016-04-24 14:14:56 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #5 Ocena: 0

2016-04-24 14:21:14 (8 lat temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Kurcze, pamietasz snipera00, on byl takim nadwornym informatykiem tu na forum. Nie mam na niego namiarow, a on potrafil wszystko naprawic/ ustawic. Z tym lapkiem same jazdy od poczatku sa. Moze ktos jest w kontakcie ze sniperem?
Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

11223344u

Post #6 Ocena: 0

2016-04-24 15:26:49 (8 lat temu)

11223344u

Posty: 1

Mężczyzna

Z nami od: 24-04-2016

Skąd: Uk

1. Usuń Chrome ale nie sam skrót tylko w dodaj/usuń programy.
2. Zainstaluj od nowa Chrome.
3. Sprawdź w dodaj/usuń programy czy nie masz zainstalowanego czegoś co ustawia automatycznie ta wyszukiwarkę np. Yahoo Total bar, yahoo search...

4. Jak nic nie da ustaw Google jako stronę startową i wyszukuj przez to.

5. Może ktoś Ci zdalnie pomoże, łatwym programem do ustawień zdalnych jest team viewer.

6. Na nowym laptopie często producent dodaje już swoją konfigurację oraz częściowo poinstalowane programy. Czy używasz chroma, e - Explorera, oraz do wyszukiwania Google czy Yahoo, nie ma aż tak dużego znaczenia.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

galadriel

Post #7 Ocena: 0

2016-04-24 15:33:12 (8 lat temu)

galadriel

Posty: 14716

Kobieta

Z nami od: 29-01-2009

Skąd: Lothlorien

Dzieki, wszystko tak zrobie. Tylko, ze tego bing sie nie da wyksowac w settings, on zawsze sie pojawia znow po ponownym wlaczeniu kompa.

Gdzie w Win 10 po angielsku jest dodaj/ usun programy?

Cytat:
6. Na nowym laptopie często producent dodaje już swoją konfigurację oraz częściowo poinstalowane programy. Czy używasz chroma, e - Explorera, oraz do wyszukiwania Google czy Yahoo, nie ma aż tak dużego znaczenia.


No wlasnie tak mi sie wydaje, ze ten laptop sobie pracuje wg widzi mi sie producenta. Dla mnie ma znaczenie, bo na Chrome mi otwiera wszystko tak jak ma byc.

Tak, pamietam ze Team Viewer bywa pomocny; )

[ Ostatnio edytowany przez: galadriel 24-04-2016 15:34 ]

Magowie byli ludźmi cywilizowanymi, o wysokiej kulturze i wykształceniu. Kiedy mimowolnie stali się rozbitkami na bezludnej wyspie, natychmiast zrozumieli, że najważniejszą rzeczą jest zrzucenie na kogoś winy. Ostatni Kontynent, Terry Pratchett

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 3 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,