MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Prezentacja na temat określonej technologii

 

Postów: 2

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ChrisCov

Post #1 Ocena: 0

2016-02-23 07:14:43 (8 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Witam.

Mam do czwartku rana zrobić prezentację na temat przyszłej perspektywicznej technologii cyfrowej, która by zmieniła życie klientom, a także ułatwiła biznes firmie Argos. Dodatkowo jeszcze trzeba jasno przedstawić, ile by kosztowała inwestycja w określoną technologię.
Przyszły mi na myśl 3 pomysły.
i. Paczkomaty, czyli maszyny od odbioru paczek. Tu mogę najwięcej napisać, bo jest to technologia dość dobrze opisana i ma zastosowanie w Polsce. Problem polega na tym, że nie orientuję się w cenach takiego czegoś, a firma, z którą się w tej sprawie kontaktowałem, nie odpowiedziała mi na maila.
https://twoj.inpost.pl/
ii. Drony, które już są testowane przez niektóre firmy. Z dronami nie jest łatwo, ponieważ mogą latać tylko 1600 stóp od pilota, oraz na 600 stopach wysokości. Po prostu operator musi drona widzieć. Może on także przenosić relatywnie lekkie przedmioty. Inwestycja w technologię, za pomocą której można przenieść przedmiot na odległość kilkuset metrów chyba mija się z celem.
Ponadto znowu nie mam informacji o cenach.

iii. Naziemne roboty dostawcze
Tu są ogólne informacje na ich temat:
http://www.standard.co.uk/lifestyle/london-life/the-rise-of-delivery-drones-google-and-amazon-race-to-corner-the-market-a3107496.html
Tylko, czy opłaca się kupić bardzo drogie urządzenie, by zastąpić kuriera, który dotrze do celu szybciej? Opisane w artykule argumenty na temat zmniejszenia natężenia ruchu i zwiększenia bezpieczeństwa, ponieważ ludzie nię będą jechali po swoje paczki, jakoś mnie nie przekonuje.
A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

Post #2 Ocena: 0

2016-02-23 07:31:30 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ChrisCov

Post #3 Ocena: 0

2016-02-23 14:54:25 (8 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Cytat:

2016-02-23 07:31:30, Konto usunięte napisał(a):
Automat wyjmujacy z magazynu w sklepie.
Czyli masz Tylko dwie osoby na sklep, a caly backstage do zwolnienia.

Liczysz korzysci:

1. Opcja Pracy 24h
2. Koszt zatrudnienia backstage =0

Koszt automaty stosunkowo niewielki ;-)

Masz może link do takiego urządzenia? Wydaję mi się, że chodzi o to, żeby dana technologia polepszyła życie klientom, a nie czysta redukcja kosztów.
A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,