MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Internet mobilny bez lmitu

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

Str 2 z 3

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Post #1 Ocena: 0

2015-11-08 19:21:56 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

davizb

Post #2 Ocena: 0

2015-12-25 12:24:38 (8 lat temu)

davizb

Posty: 56

Mężczyzna

Z nami od: 17-05-2015

Skąd: Penrith

A to nie dziala tak, ze potem moge doladowac za 10£ i mam znowu na kolejne 2mc? Slabo u mnie z angielskim i pewnie nie mam racji ale moze ktos by mogl sie odniesc do tego. Potrzebuje internetu na jakies 9 miesiecy i nie wiem czy znajde jakas oeerte na tak krotki okres umowy. Moze cos doradzicie? Obojetnie stacjonarny czy mobilny.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Damisela

Post #3 Ocena: 0

2016-01-23 15:56:25 (8 lat temu)

Damisela

Posty: 20

Kobieta

Z nami od: 23-01-2016

Skąd: Oxford

Hej. Nie chciałam zakładać nowego wątku, więc piszę tutaj. Przyleciałam sobie dwa dni temu i, wbrew obietnicom, nie mam dostępu do internetu! :-| Wkurzyłam się bardzo i poszłam do Currys PC World i przyjazny Pan zaczął opowiadać o jakimś tam czymś tam 4G (nie znam się na internetowych sprawach), w każdym razie stwierdziłam, że biorę i tu lipa, bo credit chcek, a ja tu jestem dwa dni. W związku z tym dał mi jakieś białe urządzenie małe z Vodafone co robi Wifi, ale mówił, że na Skype'a i youtube'a nie ma sensu, bo będę musiała ładować co kilka dni. Wzięłam, ale traktuje to jako sytuację przejściową. Może mi ktoś doradzić gdzie mam iść albo co zrobić, żeby neta dali normalnego, ale raczej mobilnego, takiego co ogarnie Skype'a itp. bo nie wiem ile czasu będę w obecnym miejscu zakwaterowana. Ja nawet nie wiem czym się różni 3G od 4G. :-]
Przyleciałam sobie tutaj, mam laptop i chcę z mamusią rozmawiać na Skype! Mam dobry kontrakt w pracy, na dwa lata w NHS. Dlaczego liczy się mój czas pobytu tutaj? Pan w PC mówił co o 3 latach pobytu tutaj?
Zgłupieję z tym krajem, już nie wspomnę o tych trzydziurowych kontaktach, w których moja przełączka z PL nie działa, teraz już jestem mądra, bo wiem, że jak mam na niej napisane 1A (fuse jakieś (bezpiecznik?), elektryka to też obca mi dziedzina)) to lapka sobie nie załaduję, się nałaziłam za takim co tego A ma 13, o zgrozo!

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2016-01-23 16:11:42 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Damisela

Post #5 Ocena: 0

2016-01-23 16:14:53 (8 lat temu)

Damisela

Posty: 20

Kobieta

Z nami od: 23-01-2016

Skąd: Oxford

Zapomniałam dodać, telefon mam mało nowoczesny, Nokia Asha (chyba?), chciałam taki co ma fizyczną klawiaturę qwerty. Mimo to dzięki za odpowiedź. :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

SweetLiar

Post #6 Ocena: 0

2016-01-23 16:19:05 (8 lat temu)

SweetLiar

Posty: 10986

Kobieta

Z nami od: 05-02-2015

Skąd: Lądek - Zdrój

Pogadaj z sąsiadami, może ktoś się zgodzi, żebyś mu płaciła połowę i da ci hasło dostępu do WiFi.



Tyle rzeczy kończy się tak niespodziewanie: pieniądze, urlop, młodość i sól.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #7 Ocena: 0

2016-01-23 16:21:54 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Damisela

Post #8 Ocena: 0

2016-01-23 16:31:13 (8 lat temu)

Damisela

Posty: 20

Kobieta

Z nami od: 23-01-2016

Skąd: Oxford

To z sąsiadami też myślałam, właściwie to była moja pierwsza myśl, ale jestem tutaj dwa dni i połowę tego czasu spędziłam w pracy, a sąsiadów nawet jeszcze nie poznałam/widziałam.
Mam kartę SIM o2, ale taką na telefon, to jest to samo? Matko, jaka ja jestem kiepska w te klocki. ;/
Pójdę jeszcze do tego sklepu z tym pudełkiem, zobaczymy co mi Pan powie.
Bardzo dziękuję za odpowiedzi. :):)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2016-01-23 16:47:56 (8 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Damisela

Post #10 Ocena: 0

2016-01-24 16:07:47 (8 lat temu)

Damisela

Posty: 20

Kobieta

Z nami od: 23-01-2016

Skąd: Oxford

Wrócę na chwilę do tematu, bo koleżanka mi poleciła z Three 'All you can eat data', że niby mogę używać laptopa w HotSpot. Ale to jest taka karta do telefonu też? Na str. Three czytam, że to na smartphona. Ona ma smartphona, a ja tą nieszczęsną Nokie, czy mi takie coś zadziała, żebym mogła na laptopie korzystać?
Wujek_Staszek, Ty chyba pisałeś, że nielimitowany tylko na telefon, a ona go używa jakoś na laptopie. Nic z tego nie rozumiem.
Internet normalny mamy mieć dopiero za 3 miesiące, ocip.ieję do tego czasu.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 3 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,