MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 4 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

observer_haters

Post #1 Ocena: 0

2015-02-09 19:49:39 (9 lat temu)

observer_haters

Posty: 458

Mężczyzna

Z nami od: 14-01-2014

Skąd: Wyspa

Cytat:

2015-02-09 17:19:03, krakn napisał(a):
O ile OSX to bardzo dobra odmiana Linuxa,


Nie nie , krakn prosze nie kojarzyc w zaden sposob OS X z Linuxem *NO* Nie ma on nic wspolnego

Obrazek

Drzewo genealogiczne wyglada nastepujaco :

UNIX-BSD-NEXT STEP-DARVIN i OS X
Tak czy owak wszystko pochodzi z jednego ojca/matki czyli jak wspomnial krakn protoplasta UNIX :-]


Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona WWW

amitolotto

Post #2 Ocena: 0

2015-02-09 20:03:56 (9 lat temu)

amitolotto

Posty: 29

Mężczyzna

Z nami od: 07-02-2015

Skąd: -brak-

Cytat:

(...)Co do Linuxa- nie róbcie jaj, co parę lat robię podchody na nowo i cóż- wciąż programy które 'prawie' działają, i albo instalujesz wersję okrojoną która 'śmiga' ale ciągle czegoś brakuje albo full wersję która muli gorzej od Visty...


Linux muli... no nie....*STOP*

Kwestia instalacja na początku jakiejś podstawowej dystrybucji i dobrania programów które są nam potrzebne.
Standardowy zjadacz chleba na uczony WIN bo taki dostaję w prezencie przy kupnie kompa będzie miał opory.
Ale do przeglądania FB/Forum/ i napisania jakieś pliku tekstowego nie widzę przeszkód w zastąpieniu za Windowsa :)

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #3 Ocena: 0

2015-02-10 07:56:06 (9 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Masz racje, zatarły mi się już koligacje.
Kiedyś za czasów Amiga 500 i 1200 instalowałem na nich BSD.

Ponieważ internetu nie było a łączyliśmy się za pomocą modemów z BBS ami, to zamówiłem płytę CD wraz z książką w USA.
Sama dystrybucja była za free, jedynie zapłaciłem za przesyłkę i... Cło mi dowalili.

He największy problem był z zainstalowaniem sterownika który by obsłużył monitor w wysokiej rozdzielczości bez interlace.

A potem już poszło, stał na tej Amidze serwer przez kilka lat.

amitolotto na widzisz trzeba się znać i ciągle śledzić jaki sterownik, jaki program najlepiej do którego jajka.
Dla zwykłego użytkownika komputera to tak samo jak dla większości kierowców.

Wlać paliwo i ma jechać, a nie żeby przy nim remonty robić przed domem codziennie, tak jak niemal codziennie trzeba było reinstalować win 95, bo ciągle coś się sypało.


Dla zwykłego użytkownika, programy mają się prosto i szybko instalować i de instalować, bez magicznym grzebaniu notatnikiem w configach.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

radzik77

Post #4 Ocena: 0

2017-02-07 19:51:20 (7 lat temu)

radzik77

Posty: n/a

Konto usunięte

Hej. Konczy mi sie subskrypcja ESET Smart 9. Ktos w temacie moze doradzi czy brac to samo, czy jest cos tanszego co tez daje rade? Dzieki

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

ie2ox4-2b

Post #5 Ocena: 0

2017-02-07 21:35:13 (7 lat temu)

ie2ox4-2b

Posty: 909

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 22-08-2016

Skąd: Oxford

Malwarebytes używam od kilku lat i jest git. Nie wykupuję, i tak działa.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

andyopole

Post #6 Ocena: 0

2017-02-07 21:47:31 (7 lat temu)

andyopole

Posty: 12806

Mężczyzna

Z nami od: 20-09-2008

Skąd: Oregon

Cytat:

2017-02-07 21:35:13, ie2ox4-2b napisał(a):
Malwarebytes używam od kilku lat i jest git. Nie wykupuję, i tak działa.


Tez to mam I tez nie wykupuje ale o ile kumam troche na komputerach to nieupdatowane wersje nie znaja najnowszych wirusow.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mail

krakn

Post #7 Ocena: 0

2017-02-08 09:21:39 (7 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2017-02-07 21:47:31, andyopole napisał(a):
Cytat:

2017-02-07 21:35:13, ie2ox4-2b napisał(a):
Malwarebytes używam od kilku lat i jest git. Nie wykupuję, i tak działa.


Tez to mam I tez nie wykupuje ale o ile kumam troche na komputerach to nieupdatowane wersje nie znaja najnowszych wirusow.

Ale baza danych wirusów jest aktualizowana, tylko w wersji darmowej nie działają niektóre zaawansowane funkcje i algorytmy analizy, przed jeszcze nieznanymi wirusami. Czyli jeśli jakiś program który nie został umieszczony w bazie, wykona ciąg zadań które są typowe dla wirusów, zostaje zablokowany i pojawia się zazwyczaj pytanie, czy jesteś pewnen że chcesz to zainstalować, albo że takie coś już masz gdzieś na dysku lub w pamięci i co z tym zrobić.

Od lat używam radzieckiego Kaspersky, za darmo dla klientów barclays. Działa większość funkcji tych co z pudełka, łącznie z ochroną przeglądarki, szyfrowane okno dla połączeń finansowych, tam gdzie używa się np karty płatniczej czy przeglądanie konta w banku itp. Szczerze mówiąc nie wiem za bardzo czego nie ma, ale po zainstalowaniu wersji demo, a potem gdy poprosiłem o nowy kod to automagicznie się przeładował, i pokazał komunikat ze dopasowano do licencji.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Polliana

Post #8 Ocena: 0

2017-05-31 07:59:25 (7 lat temu)

Polliana

Posty: 7

Kobieta

Konto zablokowane

Z nami od: 31-05-2017

Skąd: Londyn

Wszystko zależy od tego, co poszukujemy w sieci, co robimy na laptopie/PC. Niektórym wystarczy zwykły Avast, a inny trzeba coś lepszego. Osobiście używam Eset na jednym urządzeniu, a na drugim Avast-a. W razie potrzeby skanuję lepszym, dokładniejszym anywirusem.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 4 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,