MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 4 z 35 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 33 | 34 | 35 ] - Skocz do strony

Str 4 z 35

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

krakn

Post #1 Ocena: 0

2012-11-18 00:53:11 (11 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Dinth1906, HTC HD2 to o tyle że było to cacko w parametrach technicznych to o wykonaniu i dopracowaniu softu powiem krótko.

Takiego badziewia to dawno nie miałem.
A miałem tego 2 sztuki.
Mój na szczęście szybko wylądował na bruku, a Beata męczyła się do końca kontraktu.

Natomiast obecne sprzęty i obecny Android, to zupelnie inna para kaloszy.

Robocik od lekko kulawej wersji 2,2 zrobił ogromny skok do wersji 4,1,4.

Wiadomo że każdy producent wchodząc w nową technologie naraża się na eksperymentowanie i na potknięcia, nawet Apple nie jest bezbłedny i też co pewien czas masz poprawki.

Apple ma i będzie miało tą przewagę że czy to system, czy aplikacje zawsze będzie robione na określoną ograniczoną specyfikację sprzętową.

Można doszlifować na cacy.

Natomiast Windows i Android, to system który musi poradzić sobie z nieograniczoną fantazją producentów sprzętu.


Kompy apple mam od lat 90 tych, z przerwami, ale zawsze ceniłem i cenię ich produkty, ich system itd.

Niemniej teraz porównując sprzęt w podobnej cenie, Sprzęt na Androidzi wcale nie odstaje, a wręcz często za tą samą cene mamy więcej portów, pamięci itd

Bo proszę was, nie porównujmy najnowszego cacka Apple, do sprzętu za 100 funtów bez jaj.



Ace z projektorem, czyli Galaxy Beam
Ten telefonik to taki sobie, projektor to gadżet chyba tylko po to by dech zatkało na imprezie znajomym :>

Jakość obrazu tak lipna ze szkoda się w to pakować.
Aha, czas wyświetlania filmu to zaledwie kilkanaście minut i musimy ładować telefon.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Dinth1906

Post #2 Ocena: 0

2012-11-18 10:44:34 (11 lat temu)

Dinth1906

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2012-11-18 00:53:11, krakn napisał(a):
Dinth1906, HTC HD2 to o tyle że było to cacko w parametrach technicznych to o wykonaniu i dopracowaniu softu powiem krótko.

Takiego badziewia to dawno nie miałem.
A miałem tego 2 sztuki.
Mój na szczęście szybko wylądował na bruku, a Beata męczyła się do końca kontraktu.

Natomiast obecne sprzęty i obecny Android, to zupelnie inna para kaloszy.

Robocik od lekko kulawej wersji 2,2 zrobił ogromny skok do wersji 4,1,4.


Nie zgodze sie - zaden inny telefon z Androidem (choc HD2 fabrycznie mial starenkiego Windowsa Phone 6.x) nie mial, nie ma I watpie czy bedzie mial takie mozliwosci wymiany software'u. Chcesz miec Androida 2.X nie ma sprawy. Chcesz miec najnowszego Androida 4.1.4? Trzy klikniecia. Chcesz miec Androida z MIUI, Cyanogenmodem, HTC Sense, Samsung Touchwiz? No problem, trzy minuty. Chcesz miec kilka roznych wersji naraz, wybieralnych po wlaczeniu telefonu? No problem:) Wlasnie dlatego trzymam HD2 do teraz, gdyz dzieki niemu moge byc na bierzaco ze wszystkimi nowinkami androidowymi, nowymi wersjami czystego androida, nakladek spolecznosciowych, nakladek od producentow.

Cytat:
Wiadomo że każdy producent wchodząc w nową technologie naraża się na eksperymentowanie i na potknięcia, nawet Apple nie jest bezbłedny i też co pewien czas masz poprawki.

Android jednak juz nowa technologia nie jest. Ten system powinnien od lat juz byc ustabilizowany I jednolity. Niestety nie jest.

Cytat:
Apple ma i będzie miało tą przewagę że czy to system, czy aplikacje zawsze będzie robione na określoną ograniczoną specyfikację sprzętową.
Można doszlifować na cacy.
Natomiast Windows i Android, to system który musi poradzić sobie z nieograniczoną fantazją producentów sprzętu.

Owszem. Jednak przy Androidzie wcale tak zle nie wyglada fragmentacja. Wystarczylo by sie trzymac wytycznych Googla w dziedzinie budowy aplikacji, w dziedzinie budowy UI przestac psuc system (jestem ciekaw czy taki Samsung rzeczywiscie robi to na zlosc swoim uzytkownikom), a wtedy drobnostki typu koniecznosc skalowania aplikacji do jakiejs egzotycznej rozdzielczosci na pewnym urzadzeniu nie byly by zadnym problemem. Niestety wiekszosci producentow sprzetu jak I aplikacji to wisi I powiewa. Naprawde, jezeli pominac Google I jego Nexusy, to watpie czy jest drugi taki ecosystem jakichkolwiek produktow na swiecie, w ktorym brak zainteresowania jakoscia produktu przez producentow jest tak powszechne.


Cytat:
Niemniej teraz porównując sprzęt w podobnej cenie, Sprzęt na Androidzi wcale nie odstaje, a wręcz często za tą samą cene mamy więcej portów, pamięci itd

Oczywiscie - sprzety z Androidem generalnie pod wzgledem technicznym bija konkurencje na glowe. Tylko co z tego ze bedziesz mial wiecej RAMu, skoro aplikacja jest niezoptymalizowana I bedzie dzialac wolniej I co z tego ze masz wiecej portow, skoro aplikacja moze tych portow nawet nie widziec, a w pierwszej kolejnosci wcale tej aplikacji nie kupisz, nie wiedzac przed zakupem czy w ogole bedzie dzialac.

Cytat:
Bo proszę was, nie porównujmy najnowszego cacka Apple, do sprzętu za 100 funtów bez jaj.

Nie porownuje, staram sie w ogole nie porownywac sprzetu tylko jego uzytecznosc :)

[ Ostatnio edytowany przez: Dinth1906 18-11-2012 10:44 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #3 Ocena: 0

2012-11-18 14:09:03 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

maw2be

Post #4 Ocena: 0

2012-11-18 14:19:41 (11 lat temu)

maw2be

Posty: 2140

Mężczyzna

Z nami od: 04-10-2006

Skąd: north herts

Cytat:

2012-11-18 14:09:03, paolomario napisał(a):
Cytat:

2012-11-18 00:53:11, krakn napisał(a):

Ace z projektorem, czyli Galaxy Beam
Ten telefonik to taki sobie, projektor to gadżet chyba tylko po to by dech zatkało na imprezie znajomym :>

Jakość obrazu tak lipna ze szkoda się w to pakować.
Aha, czas wyświetlania filmu to zaledwie kilkanaście minut i musimy ładować telefon.



Ale wieczorem już w wyrku to fajnie by było sobie jakiś film z żonką popatrzeć, zamiast tachać telewizor do sypialni.
I skąd Ci się wzięło te kilkanaście minut, bo wszystkie recenzje jakie w necie znalazłem opisują czas w okolicach trzech godzin. Do tego podstawka ma dodatkową baterię, co może wydłużyć czas oglądania. Niemniej na film w okolicach dwóch godzin powinno wystarczyć.
A specyfikacja? Na chwilę obecną ten telefon jest znacznie mocniejszy niż mój Wildfire S, który dobrze swoje powinności spełnia.
Ja powiem szczerze, że przy następnym odnawianiu kontraktu będę się zastanawiał czy go wziąć.


z tego co czytałem fajny gadżet z tego projektora. chociaż tylko na wieczory z żoną filmik obejrzyć. tylko nie rozumiem po co targać telewizor skoro teraz telewizory są płaskie itp. projektor w ciągu dnia się nie nadaje do niczego. pewnie za parę lat będzie to rozwiązanie owiele bardziej dopracowane.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #5 Ocena: 0

2012-11-18 14:27:10 (11 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

pobawiłem się tym telefonem, moze to była wina tego że to było pierwsze czy drugie ładowanie baterii.

bardzo szybko się rozładowała, do tego jakoś obrazu tak marna, że wolałbym oglądać na laptopie, lub czymś podobnym.

Albo zamiast tachać TV do sypialni to zatachać żonkę do Livingu i tam pokazać jej film nawet pare razy :))))))

Tak czy siak, zanim kupisz, idź i sobie pomacaj czy będzie cię satysfakcjionować.

Można za podobne pieniądze kupić zwykły projektor i z telefonu puszczać film w dobrej jakości np. na sufit :)
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Post #6 Ocena: 0

2012-12-09 21:01:35 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #7 Ocena: 0

2012-12-09 21:48:05 (11 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Powiem ci że w zasadzie ciekawa propozycja.

Zastanawiam się ile osób będzie trzymało telefon zamocowany w uchwycie.
Co? gdy ktoś zadzwoni?

Ale i tak lepsze rozwiązanie niż to wcześniejsze.

Jedno jest pewne, Asus ma znacznie lepszy suport, szybciej reaguje i częściej wydaje upgrade systemu niż Samsung.

Wykonanie też jest mimo że charakterystyczne dla wschodu, to jednak ma się wrażenie że trzyma się kawałek eleganckiego cacka.
Kurcze samsung, ma stylistykę ciągle do bani, czasami coś im się uda (mówię generalnie o sprzęcie elektronicznym), ale tylko czasami.

Oczywiście nie ujmuję genialnym rozwiązaniom wewnątrz sprzętu :)
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Post #8 Ocena: 0

2012-12-22 15:36:43 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #9 Ocena: 0

2012-12-22 15:50:08 (11 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #10 Ocena: 0

2012-12-22 17:36:43 (11 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

7 calowy jak by nie patrzeć jest bardziej mobilny.
Niestety nie miałem czasu by się zapoznać z nexusem 7 blizej, miałem tylko około godziny na sprawdzenie go, po prostu przyjechał kurier, załadowałem grę wykożystującą Tegre, przeglądarkę i kilka aplikacji.
Sprawdziłem czy działa, po czym został zresetowany do ustawień fabrycznych i wysłany w te pędy do adresata :)

Ale faktycznie, 7 cali to idelana sprawa do czytanie w podróży.

No ale to ma być dla dzieciaka, więc dobrze by chodziły też gry i to jak najdłużej na jednym naładowaniu.

A tak wogólę OT
To jak patrzę na 6 latki smigające na tabletach, na komputerach,

chyba 4-5 latki operujących na stronach www
bezbłędnie odnajdujące swoje ulubione strony www z grami.

I porównam z tym w co i jak ja sie bawiłem w ich wieku i jak ja spostrzegałem świat...
To czuję się jak opóźniony w rozwoju neandertalczyk :))))
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Strona 4 z 35 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... 33 | 34 | 35 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,