MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

Str 2 z 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

ChrisCov

Post #1 Ocena: 0

2011-12-28 06:50:52 (12 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

Też mam dylemat, bo kolega powiedział mi, że jego znajomy umożliwia odbiór wszystkich programów telewizyjnych za 11 funtów na miesiąc. Trzeba tylko kupić jakiś tuner za 190 funtów. Chciałem się dowiedzieć, co to za tuner, ale sam mi nie chciał powiedzieć i ma się spytać tego kolegi, czy mi może powiedzieć ;-) W każdym bądź razie ten tuner jest niby sprowadzany z Japonii. Ten znajomy wysyła sygnał dekodujący ze swojego komputera przez Internet i ma wszystko działać.
Więc mając Dreambox, jak rozumiem, nie musiałbym płacić te 11 funtów na miesiąc, tylko bym zapłacił więcej na początku za tuner. Chyba ma to jakiś sens.
A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

krakn

Post #2 Ocena: 0

2011-12-28 08:42:56 (12 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Christian, że tak powiem jesteś blisko ale nie do końca.
Mianowicie faktycznie techniczne to jest możliwe.

Przez internet wysyłane są na bieżąco klucze z kart, umożliwiające odkodowanie programów na odpowiednio spreparowanch dekoderach zazwyczaj z linuxem, jest tego bardzo dużo i zalicza się do tego i Dreambox.

Niestety raczej nikt za darmo nie ryzykuje więc nadal trzeba płacić tylko może i mniej ale...

Co pewien czas i to wcale nie żadko policja kasuje takiego pasera, a następnie puka do drzwi klientów.
Bo mają ich wszystkie dane i komputera i osobiste bo z przelewów pieniędzy i email.

Kradzione nie pewne za 10 funtow czy pełnym legalny pakiet, za Az 18-20 funtow?
Z całą gamą promocji, czy warto kupić czy kraść od pasera?
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

Post #3 Ocena: 0

2011-12-28 08:47:15 (12 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sumezrp

Post #4 Ocena: 0

2011-12-28 17:40:07 (12 lat temu)

sumezrp

Posty: 154

Mężczyzna

Z nami od: 06-12-2010

Skąd: pacanow w uk

no dobra a jak odroznic oryginal od podrobki?:-o
Na świecie są dwie rzeczy nieskończone, głupota ludzka i wszechświat - Albert Einstein P.S. Co do tej drugiej rzeczy to nie jestem do końca pewien - sumezrp

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

krakn

Post #5 Ocena: 0

2011-12-28 19:28:55 (12 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

Cytat:

2011-12-28 17:40:07, sumezrp napisał(a):
no dobra a jak odroznic oryginal od podrobki?:-o

na odległość trudno będzie, osobiście nie mam podróbki :/

Uczciwi sprzedawcy określają go jako Clone.
Ale nie wszyscy są uczciwi, kilka razy gdy komuś probowałem "naprawić" czyli skonfigurować klona, to dopiero wtedy delikwent się dowiadywał że się naciął.

Strasznie dużo pierniczenia było i kłopotu, nie wszytko chce chodzić tak jak powinno, soft potrafi się wysypać z byle powodu.
itd.
Moje tunery chodzą niemal non stop jeden od 5 lat, drugi ze 2 lub 3 jakoś tak.
Robią też za dyski sieciowe :-] a kiedyś jako serwer drukarki :)

Ale jak kupisz u źródła to masz pewność.
100% pewnosci ma się dopiero gdy się dokona rejestracji produktu i uruchomisz plugin "sprawdznie autentyczności"

Cytat:

2011-12-28 08:47:15, x_fish napisał(a):

Ja tak mam. Place 50 na miesiac za sky a nie ma co ogladac. Bede musial wiecej o tych dreamboxach poczytac. ;)

zrezygnuj ze Sky, kup legalną cyfre pakiet full HD, i zostanie ci w takim razie 30 funtow w kieszeni co miesiąc

Mas pełny suport gdy padnie karta, źródło nie znika, przy przedłużeniu umowy masz kolejne promocje i zniżki...

Ja kumam że w Polsce co miesiąc wydać 100 zł to może i sporo i "kombinują" by liznąć "luxusu" ale na miłość boską 3 -4 godziny roboty na stawce pomywacza garów ... :-? To zakrawa na kleptomanie :-P:-]
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

ChrisCov

Post #6 Ocena: 0

2011-12-28 20:03:14 (12 lat temu)

ChrisCov

Posty: 2733

Mężczyzna

Z nami od: 18-12-2008

Skąd: Coventry, West Midlands

@Krakn,
więc jaka jest różnica między metodą kolegi, a Dreamboxem? Przecież obie rzeczy to piractwo. Więc Dreambox jest bezpieczniejszy tylko dlatego, że nie jest się od nikogo uzależnionym i nie wykryją nas po sprawdzeniu czyjejś bazy klientów. Jeśli wykryją, to już indywidualnie.
Możesz podać link do swojego Dreamboxa HD?
A very unrealistic man who thinks his ass is like wine - the older the better

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

krakn

Post #7 Ocena: 0

2011-12-28 20:36:01 (12 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

ja mam Dreambox 7025+ i Dreambox 8000HD, obydwa bez problemu wygooglujesz albo znajdziesz w podanym wcześniej linku do sprzedawcy pod Londynem.


Nie ma różnicy, nie ważne czy klucz będzie kopiowany na komputerze i wysyłany przez internet, z oprogramowania z PC, czy też z utworzonego serwera na Dreamboxie czy innym linuxowym tunerze, nie ma znaczenia, udostępniający musi do konfiga, do pisać użytkownika, zazwyczaj jest to IP i login,
A po to to robią by mu się nie dopisywał byle kto :>
A ktoś kto udostępnia za pieniądze musi jakoś mieć kontrolę nad tym kto i za co mu płaci, kto mu płaci a kto już nie i kto ma jaki Login i jakie IP.
Dlatego gdy wkracza policja to po prostu mają całą "firme" razem z klientami na widelcu.

Nie tylko w polsce są regóralnie organizowane akcje, operatorzy nawet w pewien sposób w niektorych krajach wręcz sponsoprują takie akcje, poprzez darmowe szkolenia dla policji zajmujacych się wykrywaniem tego.

Canal + w tym jest pionierem, ale Pan Kudelski, oczywiście działa i pilnuje swojego systemu kodowania NAGRA na całym świecie.
Bo w sumie za to kodowanie to mu płaci wile firm, ogromne sumy nie?

Dzięki tym działaniom, zamknieto też sporo serwisów i stron internetwych, oraz forów, zazwyczaj kończyły się "okrzykami" że policja mi wjechała, po kilku godzinach forum znikło.

Zresztą podobna sytuacja była z Laky, oni też mieli problem przez jakiś czas i wrócili po przejściach z nowym regulaminem.

W tym roku zgarnęli też ekipe z Monachium, sprzedawali klucze na terenie całej europy z kilku TV sat. Głównie TV niemiecką i francuzką.


Aha, co pewien czas, np w Uk, mozna też kupić spreparowane tunery sat, do TV SKY lub Virgin. Koszt około 250-350 funtów, działają wszytkie kanały ... do puki nie zmienią spsobu kodowania.
Wtedy taki tuner się wyrzuca i trzeba kupic nowy.
Niektórzy tak też robią 8-)

Te tunery są sprowadzane własnie z chin, albo Indii.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

krakn

Post #8 Ocena: 0

2011-12-28 21:01:33 (12 lat temu)

krakn

Posty: 40201

Mężczyzna

Z nami od: 25-06-2007

Skąd: Caterham

A wracając do tego dlaczego ja wybrałem dreama?
Ano moja przyjaźn z nimi zaczeła się od pierwszego modelu jaki wyprodukowali, kupiłem go w niemczech wiele lat temu.

Przywykłem, to raz, po drugie kiedyś gdy Beata kupiła Cyfre z tunerem to mnie szlak trafiał bo te philipsy nie działały tak jak bym sobie tego życzył.
Więc kupiłem Kolejnego Dreama ktory wtedy się pojawił, był to właśnie 7025+

Potem kilka lat mineło i zachciało mi się HD, zbierałem się prawie rok, w koncu pojawił się 8000HD.

W dość prosty sposbób za darmo mam zrobiony Multi room
Klucz kopiowany jest po sieci lokalnej i przesyłany jest miedzy serwerem jakim jest DM8K a DM7xxx jest odbiorcą w sypialni.

Poza tym w każdym momencie logując się przez przeglądarkę www czy to na laptopie czy komputerze stacjionarnym mogę sobie oglądać TV odbierając obraz z tunera, bo już w tym wypadku leci cały obraz a nie tylko klucz.

Poza tym Dream to również jak wspominałem serwer plików, wykorzystuję zamontowane w nich dyski 1 i 2 TB na przechowanie plików.

Dreambox odtwarza również pliki obrazu Bluray, mk2, Czyli film zapisany na kamerze HD, zmontowany na komputerze i zapisany w tym formacie, nie muszę zapisywać na płycie BR, po prostu plik wysyłam do DM i mogę oglądać na TV.

Do tego takie drobnostki jak radio internetowe, radio sat, You tube (ale niewygodna obsługa) przeglądanie zdjęć z dysku i kart Flash
i wiele wiele innych.
A wszytko w pełni konfigurowalne, stabilne, bardzo szybkie.
Liczy się czas który żyjemy dla kogoś, reszta to czas śmieć.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailStrona WWWNumer AIM

andypolo

Post #9 Ocena: 0

2011-12-28 21:26:39 (12 lat temu)

andypolo

Posty: 2980

Mężczyzna

Z nami od: 27-03-2010

Skąd: C-L-S

Interesujacy temat. Dzieki Krakn za informacje.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

sikorka25

Post #10 Ocena: 0

2011-12-28 21:30:57 (12 lat temu)

sikorka25

Posty: 92

Mężczyzna

Z nami od: 09-12-2010

Skąd: London

Czy jesli przypuscmy rozdzielam sygnal z jednej karty w mojej domowej sieci to tez jest nielegalne? Lub po sasiedzku np w 3 osoby skladamy sie na abo.jakiejś platformy i rozdzielamy go np przez splitler czy tez jest nielegalne?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 2 z 4 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,