MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Strona 5 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

Str 5 z 7

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

paposki19

Post #1 Ocena: 0

2018-02-01 23:06:57 (6 lat temu)

paposki19

Posty: 1014

Mężczyzna

Z nami od: 19-11-2007

Skąd: SUFFOLK

Nie mam neta w SSE,ale na Twoim miejscu negocjowalbym stawke za te 38mbp.
Mozesz tez poczekac do konca umowy z gazem i pradem i....wtedy juz beda inaczej podchodzic.
O Nadziejo... Matka glupich Cie nazwali-ludzie glupi,ludzie mali...

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer Skype

Melanija

Post #2 Ocena: 0

2018-02-02 06:15:34 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

£24 miesięcznie na 3 lata fixed, w Talktalk zaproponowali za to samo £25 mała różnica ale już mi trochę podpadli 😎
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

zealot

Post #3 Ocena: 0

2018-02-02 12:22:00 (6 lat temu)

zealot

Posty: 1475

Mężczyzna

Z nami od: 18-06-2011

Skąd: Wigan

A co z innymi pobocznymi opłatami? Może bardziej opłaca się wziąć internet od jakiejś znanej i rozpoznawalnej firmy internetowej zamiast od jakiegoś dziad-broadband.

Ja pracuję w tego typu dziad-firmie. Owszem na początku są pozornie bardzo tanią firmą i niską stawkę są w stanie zaproponować. Ale:
- opłata instalacyjna wynosi £55,
- set up fees(cokolwiek to jest) £20-£50
- opłata za router: £60. Teoretycznie do zwrotu, ale zawracają tylko tym klientom którzy po skończeniu umowy o to się upomną. Większość się nie upomina lub zapomina po paru latach że takie coś płaciło.
- robią credit check na początku. Osoby ze słabą oceną kredytową musza dodatkowy depozyt zapłacić(£50-£150). Teoretycznie do zwrotu, ale zwracają tylko tym co się o to upomną
- Opłata za spóźnioną płatność: £20
- Reconnection fee: £10. Jeśli rozłączą ci internet z powodu braku płatności i zajmie ci więcej niż tydzień na skontaktowanie się z nimi to trzeba tę opłatę zapłacić.
- Opłata za zmianę adresu: £80 (virgin media przykładowo nic nie kasuje)
- wysokie kary za zerwanie umowy przed czasem, prawie tyle samo ile płaciło by się do końca umowy.
- £1.50 jeśli klient nie płaci direct debitem. Od 12 stycznia firmy w UK nie mogą za płatności kartą pobierać dodatkowej prowizji, więc zamiast znieść tą opłatę to zmienili jej nazwe na jakieś "manual handling fee" czy coś takiego.
- dla klientów którzy nie protestują przeciwko podwyżkom cen, regularnie co roku ceny są podwyższane

Poza tym chcesz umowy na 3 lata? może za rok lub 2 zechcesz wracać do krainy mlekiem i miodem płynącej(Polski)? Wtedy trzeba będzie kary zapłacić.

[ Ostatnio edytowany przez: zealot 02-02-2018 12:29 ]

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

E-mailNumer gadu-gadu

Melanija

Post #4 Ocena: 0

2018-02-02 13:06:23 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Dla klientów SSE podłączenie i nowy router jest gratis. Do tego dorzucają jakiegoś antywirusa na 18 mies. za free po tym czasie można go trzymać za dodatkowe £2 mies. albo zrezygnować.

Ja adresu już nie zmienię, zdolność kredytową mam mega dobrą, o spóźnionej opłacie nawet nie ma mowy 😉

Umowa jest tylko na miesiąc, za to cena fixed na 3 lata ;-)
Do Polski to nawet po trupie :-p bo tu się każę spopielić :-8

[ Ostatnio edytowany przez: Melanija 02-02-2018 13:30 ]

Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Wielim

Post #5 Ocena: 0

2018-02-02 13:30:58 (6 lat temu)

Wielim

Posty: 7568

Mężczyzna

Z nami od: 03-09-2013

Skąd: Londyn

Post office za 19 funtów na miesiąc tylko radze uważać , bo pani w okienku na poczcie która mi to wcisnela powiedziała ze załatwia wszystko z moim wcześniejszym dostawca talk talk który w międzyczasie podwyższył sobie umowę do 30 funtów czyli 10 więcej niż wcześniej . I przychodziły mi dalej rachunki mimo że nie korzystałem z ich sygnału. Wykonałem jeden długi i klotliwy telefon ze jak to tak samodzielnie mi przedłużyli umowę jak ja się nie zgadzam bla bla bla po dłuższych negocjacjach zgodziłem się tylko zapłacić jeden zaległy rachunek a były już 3 ! Dużo wcześniej anulowalem DD .

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #6 Ocena: 0

2018-02-02 13:34:38 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-02-02 13:30:58, Wielim napisał(a):
Post office za 19 funtów na miesiąc tylko radze uważać , bo pani w okienku na poczcie która mi to wcisnela powiedziała ze załatwia wszystko z moim wcześniejszym dostawca talk talk który w międzyczasie podwyższył sobie umowę do 30 funtów czyli 10 więcej niż wcześniej . I przychodziły mi dalej rachunki mimo że nie korzystałem z ich sygnału. Wykonałem jeden długi i klotliwy telefon ze jak to tak samodzielnie mi przedłużyli umowę jak ja się nie zgadzam bla bla bla po dłuższych negocjacjach zgodziłem się tylko zapłacić jeden zaległy rachunek a były już 3 ! Dużo wcześniej anulowalem DD .


Ale pisze na ich stronie jak byk, że sami załatwiają formalności jak jest się klientem BT lub EE, no i te 19 funtów to jest za te marne 17 mb, to mnie nie interesuje wcale.

... o ... i to tylko na dwa lata, po dwóch latach cena kosmiczna jak za taki mały MB.

Post Office Broadband
"Unlimited Broadband (up to 17Mb) £19 a month for a 24 month contract plus £0 upfront, £28 a month for an 18 monthy contract plus £7 upfront, £23 a month for a 12 month contract plus £7 upfront. Full monthly price (currently £28 a month) thereafter. Price includes line rental. The package has broadband with download speeds of up to 17MB (your exact download speed estimate will be provided at the point of sale)"

SSE Broadband
ad35b26804df1651b17fe0708f64bff" target="_blank">SSE Broadband Deals

[ Ostatnio edytowany przez: Melanija 02-02-2018 13:40 ]

Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #7 Ocena: 0

2018-02-23 12:32:40 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

Pokusilam sie o SSE.
Przyszedl robociarz, ktory mianuje siebie inzynierem, zapackal dom blotem, podeptal kwiaty, probowal uszkodzic drzwi wejsciowe (brak instrukcji do klasycznej klamki), stwierdzil, ze nie bardzo jest przygotowany do zakresu pracy, a umieszczenie rutera w pokoju na pietrze (caly osprzet od netu, stary Virgin tam mamy) i generalnie nie ma czasu.
Niby podlaczyl, ale stwierdzil, ze mu swiatlowod wycieka i nie dochodzi.
Generalnie Anglik, ale poziom angielskiego porazajacy, belkot rzadkiej klasy.
I z usmiechem stwierdza, ze niet problema, bo on z firmy outsourcingowej.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #8 Ocena: 0

2018-02-23 13:24:18 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

Cytat:

2018-02-23 12:32:40, karjo1 napisał(a):
Pokusilam sie o SSE.
Przyszedl robociarz, ktory mianuje siebie inzynierem, zapackal dom blotem, podeptal kwiaty, probowal uszkodzic drzwi wejsciowe (brak instrukcji do klasycznej klamki), stwierdzil, ze nie bardzo jest przygotowany do zakresu pracy, a umieszczenie rutera w pokoju na pietrze (caly osprzet od netu, stary Virgin tam mamy) i generalnie nie ma czasu.
Niby podlaczyl, ale stwierdzil, ze mu swiatlowod wycieka i nie dochodzi.
Generalnie Anglik, ale poziom angielskiego porazajacy, belkot rzadkiej klasy.
I z usmiechem stwierdza, ze niet problema, bo on z firmy outsourcingowej.




O MATKO!
Ja miałam u siebie pana przy wymianie liczników, pan bardzo był miły i zrobił robotę raz dwa jak się patrzy.

Ale macie ten internet już czy nie? oni sami przenoszą informują poprzedniego dostawcę, czy trzeba osobiście trzeba?
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

karjo1

Post #9 Ocena: 0

2018-02-23 16:35:10 (6 lat temu)

karjo1

Posty: 20615

Mężczyzna

Z nami od: 01-06-2008

No nie, az tak pieknie nie moze byc :).
Pan byl od dzialan nadziemnych, a polaczenie kabla z podziemi z kablem naslupnym wymaga innej magii i innego magika.
DObrze, ze z dala od domu.
Piekny ruter, taki chinski i swiecacy na telewizorze mi postawil, napisal notke, zapomnial, jak sie nazywa przy prosbie podpisu.
Nagadal sie, ze o 2 h za dlugo siedzial i w ogole.
Porazka

Koty focha strzelily, nie mieszcza sie na tv.
Jak tu zyc?

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Melanija

Post #10 Ocena: 0

2018-02-23 23:11:40 (6 lat temu)

Melanija

Posty: n/a

Konto usunięte

hahhaha, normalnie nie wierzę, to jak byście jakiegoś przebierańca mieli na servise ;-)

No, u mnie na telewizorze, to nawet mucha nie siada ;-) :-]
Trzech nas w jednym ciele - Anioł, Diabeł i Ja.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Strona 5 z 7 - [ przejdź do strony: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ] - Skocz do strony

« poprzednia strona | następna strona » | ostatnia »

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,