MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Autodesk 3ds Max czy ktoś liznął ?

 

Postów: 4

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

Korba102

Post #1 Ocena: 0

2009-03-25 21:09:48 (15 lat temu)

Korba102

Posty: 1331

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2008

Skąd: London

Mam w trial ten programik podobny w efekcie do CAD'a lecz jak zawsze jest dużo różnicy, czy ktoś rzeźbił w nim? zapomniałem dodać 64bit
Nigdy nie byłem wazeliniarzem, wolę nagą prawdę od szydzącego pochlebstwa. Nikt nie jest doskonały ale trzeba być zawodowcem w tym co się robi. Nie oceniam za wygląd tylko za przekaz

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer AIMNumer gadu-gadu

Korba102

Post #2 Ocena: 0

2009-03-26 17:02:30 (15 lat temu)

Korba102

Posty: 1331

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2008

Skąd: London

Drogi hmm to ja już wiem i nie będę przytaczał ile, jakoś myślę o wykorzystaniu go w grafice 3D i animacji. Dużo ma wspólnych cech z CAD’em i nim można również przenosić pomysły z deski kreślarskiej na układ wizualny – ja to nazywam „przed prototypowy wygląd” z umysłu na ekran a dopiero w późniejszym czasie do odlewni czy fabryki.
Jest dość ciężkim w opanowaniu ale efekty są obiecujące.
Chciałbym troszeczkę poeksperymentować i ewentualnie wymienić się uwagami jakie są zauważalne jako dodatnie i oczywiście ujemne gdyż nie ma nic idealnego.
Nigdy nie byłem wazeliniarzem, wolę nagą prawdę od szydzącego pochlebstwa. Nikt nie jest doskonały ale trzeba być zawodowcem w tym co się robi. Nie oceniam za wygląd tylko za przekaz

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer AIMNumer gadu-gadu

polariscon

Post #3 Ocena: 0

2009-03-30 13:55:29 (15 lat temu)

polariscon

Posty: 3

Mężczyzna

Z nami od: 30-03-2009

Skąd: DERRY

Używałem kiedyś 3d studio, to byla chyba wersja 4. Dawno temu.
Jest to raczej program bardziej do raytracingu, czyli wizualizacji modeli i animacji za pomoca sledzenia promieni swietlnych. Efekty uzyskane sa naprawde czasami zaskakujace, (trudno rozroznic fikcyjne obrazy od prawdziwych.

Mniejsza z tym, powinienem miec gdzies dysku 3max bible ponad 1000 stron, jak jestes zainteresowany to pm me. Poza tym w sieci jest cale mnostwo tutoriali i gotowych modeli dla kazdego poziomu zaawansowania.

Pozdrawiam.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Post #4 Ocena: 0

2009-03-30 16:31:40 (15 lat temu)

Uczestnik nie jest zarejestrowany

Anonim

Usunięte

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Korba102

Post #5 Ocena: 0

2009-03-30 20:44:22 (15 lat temu)

Korba102

Posty: 1331

Mężczyzna

Konto zablokowane

Z nami od: 16-02-2008

Skąd: London

Więc jak to większa część wyraziła nie kombinować z 3Dxem, zgodzę się że ten program jest zakręcony nie że ciężki a bardziej zakręcony. Posłucham więc i z większą rzeszą przystąpię do starego dobrego CAD’a
Nigdy nie byłem wazeliniarzem, wolę nagą prawdę od szydzącego pochlebstwa. Nikt nie jest doskonały ale trzeba być zawodowcem w tym co się robi. Nie oceniam za wygląd tylko za przekaz

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer AIMNumer gadu-gadu

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,