MojaWyspa.co.uk - Polski Portal Informacyjny w Wielkiej Brytanii. Polish Community in the UK
Polska strona Wielkiej Brytanii
Forum Polaków w UK

Przeglądaj tematy

Za ile moge go sprzedac?

 

Postów: 1

odpowiedz | nowy temat | Regulamin

dzieckowemgle

Post #1 Ocena: 0

2008-12-12 11:13:10 (15 lat temu)

dzieckowemgle

Posty: 471

Mężczyzna

Z nami od: 15-05-2008

Skąd: suffolk

wiec jak w temacie mam stary komputer, ktorego chcialbym sie pozbyc ale nie wiem na ile go wycenic, a moze juz nic nie jest warty?

ma trzy latka okolo, parametry:
procesor: intel celeron 2,53GHz
ram: 512MB
grafika: nVidia geForce fx5500 128MB
monitor: samsung syncmaster 793df
karta muzyczna: zintegrowana 5.1
glosniki creative 5.1
klawiatura i mysz bezprzewodowe logitech dokupione rok temu
ma dwa napedy optyczne: 1-dvd z nagrywarka cd samsung ktore juz niestety nie nagrywa ale odtwarza i 2- nagrywarka dvd dl, co do ktorej tez nie jestem pewny bo nagrywa ale czesto robily sie jakies bledy ale za ktoras pruba zawsze nagrala, nie wiem czy to wina jej samej, a moze oprogramowania albo kiepskiej jakosci plyt firmy mr.dvd
na plycie sa jeszcze dwa miejsca na ram wiec mozna tanim kosztem go troche ulepszyc.
mam do niego wszystkie plyty ze sterownikami i polskiego windowasa xp sp3 ale "podejrzewam", ze nie jest orginalny:)

wiec ile moge za niego zazadac? wiem, ze ebay najlepiej zweryfikuje cene ale chce najpierw popytac znajomych i nie chcialby wyskoczyc z glupia cena. a moze ktos bylby zainteresowany tutaj?

z gory dzieki za odpowiedzi.

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

LukasziKasia

Post #2 Ocena: 0

2008-12-12 12:02:19 (15 lat temu)

LukasziKasia

Posty: 171

Z nami od: 04-09-2007

Skąd: Heywood

Cytat:

2008-12-12 11:13:10, dzieckowemgle napisał(a):
wiec jak w temacie mam stary komputer, ktorego chcialbym sie pozbyc ale nie wiem na ile go wycenic, a moze juz nic nie jest warty?

ma trzy latka okolo, parametry:
procesor: intel celeron 2,53GHz
ram: 512MB
grafika: nVidia geForce fx5500 128MB
monitor: samsung syncmaster 793df
karta muzyczna: zintegrowana 5.1
glosniki creative 5.1
klawiatura i mysz bezprzewodowe logitech dokupione rok temu
ma dwa napedy optyczne: 1-dvd z nagrywarka cd samsung ktore juz niestety nie nagrywa ale odtwarza i 2- nagrywarka dvd dl, co do ktorej tez nie jestem pewny bo nagrywa ale czesto robily sie jakies bledy ale za ktoras pruba zawsze nagrala, nie wiem czy to wina jej samej, a moze oprogramowania albo kiepskiej jakosci plyt firmy mr.dvd
na plycie sa jeszcze dwa miejsca na ram wiec mozna tanim kosztem go troche ulepszyc.
mam do niego wszystkie plyty ze sterownikami i polskiego windowasa xp sp3 ale "podejrzewam", ze nie jest orginalny:)

wiec ile moge za niego zazadac? wiem, ze ebay najlepiej zweryfikuje cene ale chce najpierw popytac znajomych i nie chcialby wyskoczyc z glupia cena. a moze ktos bylby zainteresowany tutaj?

z gory dzieki za odpowiedzi.


Wystaw na ebay-u mysle ze powinienes wziasc za niego okolo 100 GBP +-. Albo daj ogloszenie po Polskich sklepach itp.

Pozdrawiam

Do góry stronyOffline

Cytuj wypowiedź Odpowiedz

Numer gadu-gadu

 

Dodaj ogłoszenie

dodaj reklamę »Boksy reklamowe

Ogłoszenia


 
  • Copyright © MojaWyspa.co.uk,
  • Tel: 020 3026 6918 Wlk. Brytania,
  • Tel: 0 32 73 90 600 Polska,